April 28, 2024, 09:57:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Moja kolekcija  (Pročitano 188974 puta)

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #135 poslato: April 23, 2009, 03:00:16 posle podne »
Upravo zato sam i rekao da ih prestajem piti i kupovati (super amino..ovo ostalo ostaje ) , jer sam vec odavno procitao na forumu i video koliko nisu isplative ...al jbg, vec sam ih imao, pre toga...punu flasicu.

dobro si rekao..NEISPLATIVO a ne BESPOTREBBNO ili da ne valja...da neko krivo ovo ne shvati

Da naravno....extra su al tesko da iko moze nakupovati....pa samo po primeru da sam pio 12 tableta  dnevno (prema uputstvu )  a prema tvojoj formuli bi trebao oko 20 na osnovu kilaze...hah..pa ne bi mi 10 dana trajale :D

E Pedjos, sta mislis da promenim nesto ...mislim od firmi ? Labradin bcaa nisam nasao...a uzeo sam vidis glut i kreat labradin jer si ti rekao da su top 1 ili bar na vrhu ....Da ostanem prvi ovom bcaa ili neki drugi.
« Poslednja izmena: April 23, 2009, 03:01:49 posle podne Ognjeni »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #136 poslato: April 23, 2009, 03:14:20 posle podne »
pa uvek gledas isplativost sa tim da ti ulozen novac donese nesto..
sto to znaci....
labrada je super to niko ne dvoji..samo razmsili dali 500 gr L glutamina ima svrhe placati isto kao i recimo 1kg?..
jel nije to u pitanju whey protein pa da imas zackoljice..77%-80%-79%..itd..itd..itd....
pa da mora biti neki renomiran..mada ne mora ni to..ali kod nas balkanaca je snobizam na prvom mestu i onda jebes protein ako ga platis samo 4000 din jer to omdha po defaultu znaci da on ne valja a ako  das 5000 din i vise i jos ga pronosas kroz grad da svi vide sa si ti u ksehu jer si kupio nesto sto je IN ..onda sreci nikada kraja.
elem..kao sto rekoh...
vodis racuna o tome da je GLM i da ga milion puta provuices kroz sito on ce uvek da bude glm..isto kao i creatin a pogtovo o bcaa samo vodis racuna da je odnos 2:1 i onda gledas cena -pakovanje...
o proteina vec ima nijasni i to je stvar izbora....ovo je sve isto...samo kao sto rekoh..uvek gledas cena-pakovanje..a ne cena-kvalitet jerr jos jednom..bcaa,glm ili crea ne mogu da budu nista drugo nego to sto jesu

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #137 poslato: April 23, 2009, 03:22:59 posle podne »
pa uvek gledas isplativost sa tim da ti ulozen novac donese nesto..
sto to znaci....
labrada je super to niko ne dvoji..samo razmsili dali 500 gr L glutamina ima svrhe placati isto kao i recimo 1kg?..
jel nije to u pitanju whey protein pa da imas zackoljice..77%-80%-79%..itd..itd..itd....
pa da mora biti neki renomiran..mada ne mora ni to..ali kod nas balkanaca je snobizam na prvom mestu i onda jebes protein ako ga platis samo 4000 din jer to omdha po defaultu znaci da on ne valja a ako  das 5000 din i vise i jos ga pronosas kroz grad da svi vide sa si ti u ksehu jer si kupio nesto sto je IN ..onda sreci nikada kraja.
elem..kao sto rekoh...
vodis racuna o tome da je GLM i da ga milion puta provuices kroz sito on ce uvek da bude glm..isto kao i creatin a pogtovo o bcaa samo vodis racuna da je odnos 2:1 i onda gledas cena -pakovanje...
o proteina vec ima nijasni i to je stvar izbora....ovo je sve isto...samo kao sto rekoh..uvek gledas cena-pakovanje..a ne cena-kvalitet jerr jos jednom..bcaa,glm ili crea ne mogu da budu nista drugo nego to sto jesu

Da naravno......nisam ni mislio da poredim 500g i 1kg al jbg....kad ovo sve pokupujem dodje me nesto ispod 10 000 i preko toga ne mogu da idem MESECNO.....kada skupim vise, uzecu 1 kg od svega.....

Da onda ostanem na Labradi ? Jer bas si ti pricao da oni imaju najbolje ulozeno-vraceno ...jer ne razumem se u firme uopste, gledao sam po forumu, neke sam pohvatao  i uglavnom znam sad sta da izbegavam ali ima ih previse...  npr na pans****vom  sajtu ima 20 firmi .....treba se odluciti :) a sve sljaste i sijaju u mraku od ambalaza :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #138 poslato: April 23, 2009, 03:31:38 posle podne »
pa jbg...
kao sto rekoh..labrada je super..
matematika
whey-3800 2kg pakovanje 80%
1 kg -creatina-1850
1 kg- bcaa-4250
1 kg -glutamina 3350
----------------------------total-13 250 din!!!!!

znaci sve pakovanja od 1 kg!!

ili varijatna

whey-3800
1 kg creatina-1850
pazi ovo sada
1 kg....BCAA+GLUTAMIN  okus tresnja--4250 din..matemtika..imas 500gr bcaa i 500 gr gltamina..

total.....9 900 dinara

 ;) ;) ;) ;) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
« Poslednja izmena: April 23, 2009, 03:33:26 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #139 poslato: April 23, 2009, 03:41:34 posle podne »
pa jbg...
kao sto rekoh..labrada je super..
matematika
whey-3800 2kg pakovanje 80%
1 kg -creatina-1850
1 kg- bcaa-4250
1 kg -glutamina 3350
----------------------------total-13 250 din!!!!!

znaci sve pakovanja od 1 kg!!

ili varijatna

whey-3800
1 kg creatina-1850
pazi ovo sada
1 kg....BCAA+GLUTAMIN  okus tresnja--4250 din..matemtika..imas 500gr bcaa i 500 gr gltamina..

total.....9 900 dinara

 ;) ;) ;) ;) 8) 8) 8) 8) 8) 8)


u jeeee Pedjos sunce ti zarko pa gde da nabavim po tim cenama :D..Whey gold  940g je 3000 din ..a 2.34 kg 6240 din !!! ( da ne razunam zlatne cene :D al i sa njima nije ni blizu tih 3800 dindzi )

Kreatin monohidrat 1 kg 3150 dindzi  deru po usima :).....

Nego....uvek zaboravim da pitam, ella sir.....jel ja dodjavola jedem pravi ella sir koji svi hvalite ?

prema ambalazi ovaj ella sir ima 1g ugljenih i 12g belancevina....pakovanje 100g ? Jer svi su govorili da je odvratan ukus a meni bas extra :D...i jos gore....nije mi jasno kako stucete za veceru 150-200g grama toga ...pa jedna ona kutija kutija ima 100g

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #140 poslato: April 23, 2009, 03:45:22 posle podne »
ella sir koji jedes je ok..
a rekao sam ti jucer da ne citas forum ;D ;D ;D..jbg..

evo jedna mali tip od cika pekinja  ;) ;) ;) 8) 8)

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12491.0.html

al obecaj da ces da procitas sve???  ;D ;D ;D

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,13433.0.html

Van mreže Mesmer

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 26
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #141 poslato: April 23, 2009, 04:29:52 posle podne »
evo, i ja da se prikljucim.... kolekcija jedne devojcice :)


« Poslednja izmena: April 23, 2009, 04:31:30 posle podne Mesmer »
What we think, we become.  ~Buddha

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #142 poslato: April 23, 2009, 04:53:40 posle podne »
evo, i ja da se prikljucim.... kolekcija jedne devojcice :)




ako ovo pijes...imam osecaj da bi me i pored mojih 100kg ova devojcica izlomila ko majmuna :D .

Nego Pedjos lepo lepo...al sad nista ne znam:) ....ovaj MUSCLE EXPANDER - THE X3M PRELOAD me je jako zaintrigirao al kesa nemam za to sad jbg...ranije sam pio neki shockere ne znam ni ja ime....bas znace puno za trening..ko zivotinja radis :) a mogu misliti ovo tek.

Kako to ide ako bi porucio nesto od toga? Ja sam iz Ns, saljes to ili ....kako je placanje ? .... Sad je malo glupo tebe da pitam jer ti  prodajes the nutrition :) ....al  jeli ima kakve razlike..kako je tolika razlika u ceni ?

Kontao sam da uzmem za sledeci mesec porucim glut, crea, bcaa a da ostanem na Gold whey jer mi svi kazu da je best ( il da im ne verujem bem li ga ) ......

Hocu da ubacim i Omega 3 ....vidim ima nutrition ..ili je bolja ova varijanta video sam u pansp****  Omega 3+6+9 1100 dindzi ( + popust za ja :)  ) 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #143 poslato: April 23, 2009, 05:05:26 posle podne »
ognjeni..
imas PM

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #144 poslato: April 23, 2009, 06:24:16 posle podne »
Ognjeni, to sto Pedja veli ti je naj ponuda kad vec nemas zlatnu karticu u Panu...

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #145 poslato: April 23, 2009, 06:32:28 posle podne »
 Pitanje za Mesmer,kakav ti je onaj vegetable green,valja li ?

   Pedja kako bi iskoristio 40 tableta u danima kada ne treniras ,po 6 uz svaki obrok ili ne bi tada ni koristio?
« Poslednja izmena: April 23, 2009, 06:37:10 posle podne NemanjaBG »

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #146 poslato: April 23, 2009, 07:19:12 posle podne »
Ognjeni, to sto Pedja veli ti je naj ponuda kad vec nemas zlatnu karticu u Panu...

ko kaze da nemam :) .....moram da vidim imaju li u panu ista od 1 kg, ja ad sam uzimao nije bilo

Van mreže Mesmer

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 26
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #147 poslato: April 23, 2009, 08:25:53 posle podne »
Pitanje za Mesmer,kakav ti je onaj vegetable green,valja li ?


S obzirom na to da je u pitanju preparat koji nema neko "osetno"  dejstvo, mogu ti reci da fercera samo po tome sto mi se totalno iscistio ten vec nakon nedelju dana koriscenja ;)  sto znaci da bi trebalo da radi i ostatak posla. videcemo... :)
What we think, we become.  ~Buddha

Van mreže NemanjaBG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #148 poslato: April 23, 2009, 08:46:39 posle podne »
 Pa ja sam i ocekivao da treba takav neki efekat da bude u tom smislu,ajde probacemo i taj proizvidcic..;)

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #149 poslato: April 23, 2009, 08:58:37 posle podne »
@Nemanja BG

Moje neko misljenje je da ih koristis samo oko treninga...