April 28, 2024, 11:37:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Moja kolekcija  (Pročitano 188995 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #315 poslato: April 07, 2010, 05:01:41 pre podne »
a pa ja zaboravih da si iz usa, god bless u  :)

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #316 poslato: April 07, 2010, 05:35:44 pre podne »
a pa ja zaboravih da si iz usa, god bless u  :)
hahahaha cuj god bles u ala me nasmija eto te Zvucis ko republicka  partija protiv Obame hhe
 
ma ja Mislim dobra je cijena Kada poredim sa bb.com 60 % jeftinije... Gdje Sam nekad pare baco

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #317 poslato: April 07, 2010, 08:03:20 pre podne »
hvala.....ne znam vredi li razlike od 600 din vise naspram 100 % golda, cisto sumnjam.

moja trenutna narkomanska kolekcija :)

p.s. jel bi mi preporucili da predjem na  prostar...sad sam video da je u x-fitnessu 4.54 kg prostara  jeftinije od 2 x 2.34kg 100 % golda malo..pa ako je bolji kupicu tu veliku kantu...ionako odavno trazim da nabavim, nervira me da nabavljam cesto :)

Ako kupujes po zlatnim cenama, 2x2.34kg golda izadje malo jeftinije od prostara i dobijes skoro istu kolicinu proteina, tako da mozes i da ostanes na goldu. ;)
« Poslednja izmena: April 07, 2010, 08:05:30 pre podne Mortar »

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #318 poslato: April 07, 2010, 08:55:55 pre podne »
@adis, di bre ti nadjes jeftinije i od bb.com-a?:)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #319 poslato: April 07, 2010, 09:12:10 pre podne »
hvala.....ne znam vredi li razlike od 600 din vise naspram 100 % golda, cisto sumnjam.

moja trenutna narkomanska kolekcija :)

p.s. jel bi mi preporucili da predjem na  prostar...sad sam video da je u x-fitnessu 4.54 kg prostara  jeftinije od 2 x 2.34kg 100 % golda malo..pa ako je bolji kupicu tu veliku kantu...ionako odavno trazim da nabavim, nervira me da nabavljam cesto :)






ti si od onih koliko vidim ANIMAL CUTS je nabolji sagorevac,ON. gold je najbolji proteina,AMINO KISELINE su za masu.......druze ako ultimate ima vise proteina,ukus bolji,i jeftiniji je plus je ULTIMATE(barem po meni bolja firma od ON.)sta onda ti imas da sumljas....
p.s jel si probao ellu i kazein ili sumljas i za to:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #320 poslato: April 07, 2010, 09:15:01 pre podne »
hvala.....ne znam vredi li razlike od 600 din vise naspram 100 % golda, cisto sumnjam.

moja trenutna narkomanska kolekcija :)

p.s. jel bi mi preporucili da predjem na  prostar...sad sam video da je u x-fitnessu 4.54 kg prostara  jeftinije od 2 x 2.34kg 100 % golda malo..pa ako je bolji kupicu tu veliku kantu...ionako odavno trazim da nabavim, nervira me da nabavljam cesto :)

Ako kupujes po zlatnim cenama, 2x2.34kg golda izadje malo jeftinije od prostara i dobijes skoro istu kolicinu proteina, tako da mozes i da ostanes na goldu. ;)
a da li oni daju popust na ON.???
daju na budjavi SCITEC,UNIVERSAL...
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #321 poslato: April 07, 2010, 09:50:53 pre podne »
hvala.....ne znam vredi li razlike od 600 din vise naspram 100 % golda, cisto sumnjam.

moja trenutna narkomanska kolekcija :)

p.s. jel bi mi preporucili da predjem na  prostar...sad sam video da je u x-fitnessu 4.54 kg prostara  jeftinije od 2 x 2.34kg 100 % golda malo..pa ako je bolji kupicu tu veliku kantu...ionako odavno trazim da nabavim, nervira me da nabavljam cesto :)

Ako kupujes po zlatnim cenama, 2x2.34kg golda izadje malo jeftinije od prostara i dobijes skoro istu kolicinu proteina, tako da mozes i da ostanes na goldu. ;)
a da li oni daju popust na ON.???
daju na budjavi SCITEC,UNIVERSAL...
daju, zato se ON kod nas ne prodaje kao nekada, jer su ga sveli na cenu scitecha i nemojte da gledate cene, popuste zlatne vip ili sta vec.kao kada bi vam ja rekao koliko je neki protein u fabrici a vi mozete da se cupate, razmisljajte na onom nivou na kom mozete da kupujete..a ne na nivou dilera, prodavca ili uvoznika..

inace zao mi djuke da je dao tolike pare a da nije imao bar 20% popusta na tu sumu , ako je kupio od jednom,

dalje, morate da se odlucite sta je najbolje i koje parametre gledate kada je u pitanju najbolje ili najprodavanije..ako pratite gnc i njih ne moze neki prozivod i pozicija koja odgovara nekim prodavcima da bude super i to je najbolje a tamo gde nema proizvoda koje forsiraju e to nije u redu, znaci ili se poziva na te firme i njihov rejting ili ne..nema pola/pola
ako se prati bb.com tako isto..
srbija je nakaradadna zemlja sto se suplemenata tice , prozivodi su najeftiniji u okruzenju, svaki prodavac gleda kako ce da zajebe drugog prodavca a pritom , niko nikoga nije zatvorio, samo se nove otvaraju, a kupac uvek nezadovoljan, ili mu je slatko ili 0.9 gr manje proteina, ili skupo, ili kao da pije vodu, ili ukus nije taj ukus..
mislim sta reci..

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #322 poslato: April 07, 2010, 10:15:42 pre podne »
Naturalni ako nekome odgovara neki protein,ako zeli da ostane na istom i generalno u tom periodu ima extra rezultate zasto bi ista menjao?to je njegova licna stvar...pa imas ti i bolje proteine od prostara tako da to bas i ne ide...msm ne kapiram sta hoces da kazes
No time...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #323 poslato: April 07, 2010, 10:23:23 pre podne »
Naturalni ako nekome odgovara neki protein,ako zeli da ostane na istom i generalno u tom periodu ima extra rezultate zasto bi ista menjao?to je njegova licna stvar...pa imas ti i bolje proteine od prostara tako da to bas i ne ide...msm ne kapiram sta hoces da kazes
naravno da ne kapiras........
ako za manje pare dobijas vise proteina ista kombinacija koncetrat/isolat a pritom ima malo vise bcaa,ukusniji je i proverena FIRMA,za koji ces se odluciti?????????
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #324 poslato: April 07, 2010, 10:30:59 pre podne »
za onaj koji koristim godinama :)
Cena nije manja,to malo bcaa ne znaci nista posebno,ukus je individualna stvar,a i druga firma je recimo proverena...???
No time...

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #325 poslato: April 07, 2010, 10:36:02 pre podne »
a ON nije proverena firma ili sta, ne kapiram poentu tvoje price..
kapiras da ljudi koji vole slatko ne mogu da piju prostar.onaj koji prvi put proba taj protein reci se super i ako nastavi da ga pije nece imati zamerku na ukus..
ali ovi koji menjaju stalno preparate, oni ce primetiti razliku..
moj licni izbor bi bio prostar kada bi birao izmedju ta dva, ne zbog tih smesnih gr bcaa i 1 gr vise  proteina, vec zato sto nije sladak
dosta  ljudi ne moze da ga pije, pogotovu , onaj koji je navikao na ON
prostar jeste poboljsan i sve to ali je ostala ista ta mana..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #326 poslato: April 07, 2010, 10:38:04 pre podne »
isti je slucaj kao i sa THE kapucinom
ja ga licno sam popio jednu kantu i vise ne mogu
vrhunski kvalitet i okus ali jednsotavno meni smeta taj slatkasti okus kapucina
tok npr u bg nece nista drugo osim kapucina i kraj...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #327 poslato: April 07, 2010, 10:58:37 pre podne »
matt i lazicu
JA kazem samo da je prostar BOLJI po sastavu nista vise PLUS je jeftinji!!!!!
razlike su smesne(cena oko 300din proteini oko 2%)ali je bolji u tom pogledu...
nisam rekao da je ON. krs naravno ja pijem dosta njihovih proizvoda,nego sam hteo da kazem da je ULTIMATE proverena firma,svi je pijemo..
a o ukusima ne vredi raspravljati zar ne????
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže igor-bg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 236
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #328 poslato: April 07, 2010, 12:24:44 posle podne »
hvala.....ne znam vredi li razlike od 600 din vise naspram 100 % golda, cisto sumnjam.

moja trenutna narkomanska kolekcija :)

p.s. jel bi mi preporucili da predjem na  prostar...sad sam video da je u x-fitnessu 4.54 kg prostara  jeftinije od 2 x 2.34kg 100 % golda malo..pa ako je bolji kupicu tu veliku kantu...ionako odavno trazim da nabavim, nervira me da nabavljam cesto :)






ti si od onih koliko vidim ANIMAL CUTS je nabolji sagorevac,ON. gold je najbolji proteina,AMINO KISELINE su za masu.......druze ako ultimate ima vise proteina,ukus bolji,i jeftiniji je plus je ULTIMATE(barem po meni bolja firma od ON.)sta onda ti imas da sumljas....
p.s jel si probao ellu i kazein ili sumljas i za to:D

jbt-e ne znam koji vam je djavo sta god ja napisem.   Pod jedan. Reci mi gde vidis animal cuts, gde sam rekao takvu glupost da su aminokiseline za masu, ne znam odakle ti takve notorne gluposti i predrasude prema meni.

Nabavljam u pansportu, za pare koje uzmem reci mi sta je bolje i koji brend-proizvod i odmah cu ga uzeti.

Pod dva, jesam li lepo napisao da sam procitao sam kakav je prostar i da vidim da je kvalitetniji od ON i da cu ga uzeti, u cemu je onda dalje fora sa prozivkama?  Kao da sam neka burzujska riba koja kupuje  samo dolce i  pradu

@mortar 4400-4600 din je sa zlatnim cenama  100 % gold kako koji mesec tako da ovaj prostar za 8700 mi je bolja varijanta( a i volim veliko pakovanje pa sam miran duze vreme )

« Poslednja izmena: April 07, 2010, 12:26:32 posle podne King_Leonidas »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #329 poslato: April 07, 2010, 01:50:04 posle podne »
Citat
za pare koje uzmem reci mi sta je bolje
jbt sto si nerovvozan
a sto mislis da je bas ovo sto si ti kupio npr BEST BUY??
iz kog razloga??