April 28, 2024, 09:24:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Moja kolekcija  (Pročitano 188969 puta)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #450 poslato: Februar 02, 2013, 08:03:23 posle podne »
@felix1988
Iskreno, mogao si novac za suplementaciju mnogo bolje da iskoristis. To je moje misljanje, a svako radi onako kako hoce :)

Van mreže felix1988

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #451 poslato: Februar 02, 2013, 08:13:44 posle podne »
pa reci druze kako ti mislis,volim cuti svacije misljenje ... a ja se drzim ove pedjine politike ,znaci prije 10gr glutamina,5gr kreatina,10gr bcaa, u treningu tecne super amino, i pwm 30gr whey,20grbcaa,20gr glutamin, 5gr kreatin ,20gr carbs i to je to ,ovo su vitamini i minerali iron max jer mi je optimen pri kraju a nije bilo vise ,no reaktor ,kasein i zma za pred spavanje, a ovo dvoje od BP kompanije je slucajno upalo u moju ekipu da popunim bonus kad narucujem robu :) a nije na odmet... i to je to i naravno glucosamin...

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #452 poslato: Februar 02, 2013, 08:20:17 posle podne »
Dobri su to sve proizvodi, ali koliko je tebi zaista neophodan platinum hidro whey? BCAA u tabletama totalno neisplativo, pakovanje glutamina od 400gr je isto neisplativo ako se koristi u kolicinama u kojima bi trebalo da se koristi. Opet kazem, sve je ovo na slici OK, ali je moglo da se prodje jeftinije a da se dobije vise shodno tvojim potrebama.

Dve OGISTRA majice...opet visak, jednu posalji meni ;D (salim se ;) )

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #453 poslato: Februar 02, 2013, 08:21:55 posle podne »
Saplementacija ti je dobra. E sad da li ces zato sto ti previse peni BCAA u sejkeru izabrati pre treninga tablete BCAA, to sve zavisi od tebe, tvog ukusa i novcanika. Svako bira firmu koja mu se svidja i odgovara, a sto se odabira samih saplemenata tice, sve ti je na mestu. ;)

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #454 poslato: Februar 02, 2013, 09:16:20 posle podne »
pa reci druze kako ti mislis,volim cuti svacije misljenje ... a ja se drzim ove pedjine politike ,znaci prije 10gr glutamina,5gr kreatina,10gr bcaa, u treningu tecne super amino, i pwm 30gr whey,20grbcaa,20gr glutamin, 5gr kreatin ,20gr carbs i to je to ,ovo su vitamini i minerali iron max jer mi je optimen pri kraju a nije bilo vise ,no reaktor ,kasein i zma za pred spavanje, a ovo dvoje od BP kompanije je slucajno upalo u moju ekipu da popunim bonus kad narucujem robu :) a nije na odmet... i to je to i naravno glucosamin...

cekaj NO prije spavanja ???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #455 poslato: Februar 03, 2013, 07:20:44 pre podne »
Saplementacija ti je dobra. E sad da li ces zato sto ti previse peni BCAA u sejkeru izabrati pre treninga tablete BCAA, to sve zavisi od tebe, tvog ukusa i novcanika. Svako bira firmu koja mu se svidja i odgovara, a sto se odabira samih saplemenata tice, sve ti je na mestu. ;)

pa BCAA i ne bi trebalo da peni..

Van mreže felix1988

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #456 poslato: Februar 03, 2013, 08:31:06 pre podne »
ma kakav no prije spavanja,ima zarez izmedju :) ,naravno kad je bolje kad prodjes jeftinije ali nemas uvijek sve na jednom mjestu pa krpim sa 2-3 sajta a i nekih 200-300-eu mjesecno mi nije problem dat za supse i naravno za dobru klopu koliko god treba :) ...a stvarno pjeni ova SCITEC kad je samo s gluta i kreatin ,ne mozes popit,moras kasikom jesti ... a glutamin je 600gr pakovanje ... a majicu ti ne mogu poslat jer je jedna ,drugo je sorc ;)

Van mreže felix1988

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #457 poslato: Februar 03, 2013, 03:49:58 posle podne »
hvala buraz,velikim dijelom je i ovaj forum kriv za ovu kolekciju :)
 a sta vi mislite za ove N.O ,promijenio sm do sad 2-3 ,prvo sam uzimo jack3d pa c4 sad uzeo ove no bomb...
 jedino sto sam osjetio od je peckanje po obrazima od c4,ali ostali nista,cak sam i testiro pa jedan dan uzmem a drugi ne i isti potpuno trening uradim,sve isto,umor ,serije ,tezine..pa sam  konto da i ne uzimam vise ali opet me brine dal igraju veliku ulogu unutra u tijelu dal guraju(znam da to rade,to im je svrha,ali dal je to znacajna razlika kad uzmes no) vise krvi u misice tokom treninga??

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #458 poslato: Februar 03, 2013, 04:25:01 posle podne »
hvala buraz,velikim dijelom je i ovaj forum kriv za ovu kolekciju :)
 a sta vi mislite za ove N.O ,promijenio sm do sad 2-3 ,prvo sam uzimo jack3d pa c4 sad uzeo ove no bomb...
 jedino sto sam osjetio od je peckanje po obrazima od c4,ali ostali nista,cak sam i testiro pa jedan dan uzmem a drugi ne i isti potpuno trening uradim,sve isto,umor ,serije ,tezine..pa sam  konto da i ne uzimam vise ali opet me brine dal igraju veliku ulogu unutra u tijelu dal guraju(znam da to rade,to im je svrha,ali dal je to znacajna razlika kad uzmes no) vise krvi u misice tokom treninga??

Cini se to tebi, a mozda uzimas i malu dozu. Inace to sto kazes da ne osecas pumpu, AAKG + betaine hcl = letis po teretani. ;D

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #459 poslato: Februar 03, 2013, 05:02:43 posle podne »
Pa jel moras da pijes najkompleksniji reaktor? :) Gledas nalepnicu sta sadrzi pa ono sto ti treba, to kupis. Imas za 3600 din da kupis the x3m preload ili bsn hyper fx, sasvim korektni reaktori.

Van mreže felix1988

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #460 poslato: Februar 03, 2013, 07:23:15 posle podne »
ne znam vala,ja sam uzimao i po jednu mjericu i po dvije i po tri i nema mi razlike jbg ,i ove sad no nomb u tabletama 3tab i 6tab ne osjecam nikakvu razliku bar po nekim kilazama i ponavljanjima a sad sta ono unutra radi to ne znam ...

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #461 poslato: Februar 03, 2013, 07:55:03 posle podne »
ne znam vala,ja sam uzimao i po jednu mjericu i po dvije i po tri i nema mi razlike jbg ,i ove sad no nomb u tabletama 3tab i 6tab ne osjecam nikakvu razliku bar po nekim kilazama i ponavljanjima a sad sta ono unutra radi to ne znam ...

Pa jbg sad, nece ti azotni reaktor dati snagu supermena. Al' da sa 3 merice jack3d-a nisi osetio bas nista, nesto tu nije kako treba. ???

Van mreže Boban -ban

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 414
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #462 poslato: Februar 03, 2013, 07:58:56 posle podne »
I, kod mene No slabo radi, bar što se snage i volje za treningom tiče. Sve standardno sa njim kao i bez njega. Mada, dade mi dobru pumpu i to mi je bitnije nego kick koji svi očekuju od njih.
..okrenuo bih svijet, ali, znam da je i sa druge strane isto sranje..

Van mreže felix1988

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #463 poslato: Februar 03, 2013, 08:01:50 posle podne »
pa naravno da nece dat supermena :) ...ja sam konto(prije jedno godinu kad sam poceo uzimat jack) na pr. ako guram 100kg na benc 8x bez no u seriji ja sam mislio da cu sa tri mjerice da guram 110kg :) li nije bilo tako, pa sam se vratio na 1-2mjerice samo da mi krv brze pumpa da vise sastojaka dodje do misica ,al sad da me nesto digne previse nije nikad,znaci potpuno isti trening uradim sa i bez ...

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #464 poslato: Februar 03, 2013, 08:30:28 posle podne »
Jel neko od vas probao da se ocisti od stimulansa??

Mene licno Hemo HC jedva okrzne pa sad da li treba da dizem broj merica ili da pricam kako ne daje kick, ili da ne daj boze priznam sam sebi, a i vama da sam odavno preduvao receptore  ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."