April 29, 2024, 12:08:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Moja kolekcija  (Pročitano 189004 puta)

Van mreže Syncopat

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 232
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #630 poslato: Mart 14, 2013, 01:06:33 pre podne »
kol'ko vi ljudi imate para :@
ja za sad imam samo mutant whey :D i stekam pare za sledeci.. nadam se da ce ovaj da mi potraje 2 meseca..

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #631 poslato: Mart 14, 2013, 03:04:51 pre podne »
kol'ko vi ljudi imate para :@
ja za sad imam samo mutant whey :D i stekam pare za sledeci.. nadam se da ce ovaj da mi potraje 2 meseca..

Probaj jednom da ne kupis nove patike ili jaknu , da ne odes na letovanje ili zimovanje da bi kupio hranu i supse .

Svako ima neke svoje prioritete , pare samo treba uputiti razumno i na pravo mesto .
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Kamasan_94

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #632 poslato: Mart 14, 2013, 03:32:40 posle podne »
kol'ko vi ljudi imate para :@
ja za sad imam samo mutant whey :D i stekam pare za sledeci.. nadam se da ce ovaj da mi potraje 2 meseca..

Probaj jednom da ne kupis nove patike ili jaknu , da ne odes na letovanje ili zimovanje da bi kupio hranu i supse .

Svako ima neke svoje prioritete , pare samo treba uputiti razumno i na pravo mesto .
x2.. mesec dana nisam izlazio da bi priustio sebi ovo sto je na slici :D

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #633 poslato: Mart 14, 2013, 08:31:32 posle podne »
Bas je lepo ovo procitati. Bravo

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #634 poslato: Mart 14, 2013, 10:08:51 posle podne »
kol'ko vi ljudi imate para :@
ja za sad imam samo mutant whey :D i stekam pare za sledeci.. nadam se da ce ovaj da mi potraje 2 meseca..

Probaj jednom da ne kupis nove patike ili jaknu , da ne odes na letovanje ili zimovanje da bi kupio hranu i supse .

Svako ima neke svoje prioritete , pare samo treba uputiti razumno i na pravo mesto .
x2.. mesec dana nisam izlazio da bi priustio sebi ovo sto je na slici :D

Realna prica brate :)
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Musle Pump

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 120
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #635 poslato: Mart 15, 2013, 01:26:58 posle podne »
kol'ko vi ljudi imate para :@
ja za sad imam samo mutant whey :D i stekam pare za sledeci.. nadam se da ce ovaj da mi potraje 2 meseca..

Probaj jednom da ne kupis nove patike ili jaknu , da ne odes na letovanje ili zimovanje da bi kupio hranu i supse .

Svako ima neke svoje prioritete , pare samo treba uputiti razumno i na pravo mesto .
x2.. mesec dana nisam izlazio da bi priustio sebi ovo sto je na slici :D

Realna prica brate :)

I kod mene isto,stekam na sve,osim na hranu

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #636 poslato: Mart 15, 2013, 09:37:41 posle podne »
Ne otici na letovanje/zimovanje, ne kupiti nove patike ili jaknu da biste ustedeli za turu saplemenata? Ja sam zaista zabrinut za vas, tj. za vase razmisljanje. :o To za izlaske, manje vise ok, ionako zimi nisu previse zanimljivi, ali ona hardcore stednja... Ja bih najpre potrazio neki poslic, kakav takav.

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #637 poslato: Mart 15, 2013, 09:53:47 posle podne »
Ne otici na letovanje/zimovanje, ne kupiti nove patike ili jaknu da biste ustedeli za turu saplemenata? Ja sam zaista zabrinut za vas, tj. za vase razmisljanje. :o To za izlaske, manje vise ok, ionako zimi nisu previse zanimljivi, ali ona hardcore stednja... Ja bih najpre potrazio neki poslic, kakav takav.

@Kemis Posao uvek treba da se ne lazemo , ali...

....Kakav to poslic u Srbiji u danasnje vreme moze sve to da isfinansira , zarad jednog odricemo se drugog itd .

@Ignjat ti kad bi prodao svoju kolekciju , pola foruma bi moglo da kupi tikepa :D :)
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #638 poslato: Mart 15, 2013, 10:23:58 posle podne »
the animal
 da prijatelju ali ja sam prvo kupio patikice pa onda preparate :) ali dobro hvala bogu svako radi onako kako mu je najbolje tako da sam ja i ta patike i za whey ;)

Niko ne kaze da nemam ja patike :D , samo ih ne uzimam kao neki na 3,4 meseca :D . Odosmo u off , necemo vise :)
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Miske1

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 557
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #639 poslato: Mart 15, 2013, 10:49:27 posle podne »
Niko ne kaze da nemam ja patike :D , samo ih ne uzimam kao neki na 3,4 meseca :D . Odosmo u off , necemo vise :)

Pa dobro, to sto neko menja patike na 3 meseca, to je vec kretenizam. Ako gledamo na takvu stednju, onda je ok. :D

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #640 poslato: Mart 16, 2013, 02:44:33 pre podne »
Ne otici na letovanje/zimovanje, ne kupiti nove patike ili jaknu da biste ustedeli za turu saplemenata? Ja sam zaista zabrinut za vas, tj. za vase razmisljanje. :o To za izlaske, manje vise ok, ionako zimi nisu previse zanimljivi, ali ona hardcore stednja... Ja bih najpre potrazio neki poslic, kakav takav.

x2
suck it up, buttercup

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #641 poslato: Mart 29, 2013, 12:48:37 pre podne »
Evo jedan pokloncic iz nemacke.. :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #642 poslato: Mart 30, 2013, 09:22:13 pre podne »
Mala kolekcija
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže dejan94

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
  • Nikad ne odustaj!!!
    • limundo
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #643 poslato: Mart 31, 2013, 11:38:44 pre podne »
xD


Powerlifting competitor
Gold medal on Balcan championship in category -75kg junior
TOTAL 500kg
https://www.youtube.com/watch?v=svUSdk00q3Y

Van mreže terryfic

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Moja kolekcija
« Odgovor #644 poslato: April 01, 2013, 04:06:22 posle podne »
pozdrav... trenutno pijem whey, MRP, glutamin, BCAA i kreatin monohidrat. odlucio sam uzeti aminokiseline EAA..
za oko su mi zapele od Optimuma http://www.amino.ba/index.php?dispatch=products.view&product_id=30003
i od Olimpa http://x-fit.ba/supplement/amino/olimp-eaanabol-520g

cijena je na strani optimuma, pa ako netko moze da mi predlozi jedan izbor, i vrijeme kad se to pije (mislio sam pit tokom treninga, jer bcaa pijem prije i poslije treninga kao i glutamin)  :D hvala