April 19, 2024, 08:22:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Skandal u Beogradu: Uhićen tajnik Zvezde, a procesuira se i Piksi  (Pročitano 2682 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Skandal u Beogradu: Uhićen tajnik Zvezde, a procesuira se i Piksi
« poslato: Decembar 07, 2007, 04:03:12 posle podne »
BEOGRADSKA je policija u petak započela seriju uhićenja u nogometnom klubu Crvena Zvezda. Prvi je s lisicama na rukama završio glavni tajnik kluba Zoran Damjanović.

Damjanovića su policajci uhitili pred novinarima na stadionu i to nakon što su ga tražili na kućnoj adresi. Prema neslužbenim informacijama, policija također traga za direktorom stadiona Miodragom Ćorovićem i direktorom sigurnosti Novicom Miljuškovićem.

Povod uhićenjima neredi su s nedjeljne utakmice između Zvezde i Hajduka iz Kule na Marakani. No, iz uprave kluba također su potvrdili da su nadležni državni organi nedavno započeli istragu o poslovanju kluba.

“Policija je tijekom prijepodneva započela akciju uhićenja u upravi FK Crvena zvezda”, priopćenje je koje su iz srpskog MUP-a izdali preko TANJUG-a.

Beogradski je dnevni list Politika u broju od četvrtka objavio da policija provjerava indicije o povezanosti kluba s navijačkim i kriminalnim skupinama. Posebno su istraživani štetni ugovori koje je za svog mandata sklapao predsjednik kluba Dragan Stojković i njegova desna ruka Damjanović. Navodno je u pitanju 15 ugovora, među kojima i vrlo unosni poslovi s transferiranjem Nikole Žigića i Boška Jankovića, a koji su, prema policijskim ugovorima, “vrlo čudni”.

Na tapetu bi se tako mogao vrlo brzo pronaći i legendarni Zvezdin nogometaš Dragan Stojković “Piksi”, koji je nedavno ponudio ostavku na predsjedničko mjesto otišavši trenirati u Japan.

Iz Nagoye se Piksi javio osupnut optužbama.

"Ne da sam iznenađen, frapiran sam, ogorčen i uvrijeđen napisima koji se pojavljuju. Apsolutno su netočni. Cijeli sam život proveo u nogometu i ne mogu vjerovati da me se tako jednostavno dovodi u vezu s organiziranim kriminalom", izjavio je Piksi nastavivši:

"Nijednog igrača nisam prodao na svoju ruku, svaki je transfer amenovao Upravni odbor kluba. Osim toga, nakon svake smo prodaje doveli novoga kvalitetnog igrača. Da smo radili dobro, pokazuje rezultat. Sva dokumentacija o transferima, u koje su bili uključeni menadžeri s Fifininim licencama, još je u travnju predana policiji i vrlo se dobro zna tko je ili nije u njih bio uključen", rekao je Stojković.

V.B./Totalsport
Foto: FCredstar.net

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Skandal u Beogradu: Uhićen tajnik Zvezde, a procesuira se i Piksi
« Odgovor #1 poslato: Decembar 07, 2007, 11:09:28 posle podne »
Sada sam definitivno siguran da je Damjanovic sitna riba i da je malo krao u odnosu na krupne ribe koje se slobodno i bezbedno setaju gradom. Nemojte se paliti. Kada je u Srbiji neka velika zverka zavrsila iza brave  :evil:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Skandal u Beogradu: Uhićen tajnik Zvezde, a procesuira se i Piksi
« Odgovor #2 poslato: Decembar 08, 2007, 01:39:26 pre podne »
Pixi je na vreme zapalio :lol: :lol: jbg prava dojava u pravo vreme :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Skandal u Beogradu: Uhićen tajnik Zvezde, a procesuira se i Piksi
« Odgovor #3 poslato: Decembar 08, 2007, 01:48:22 pre podne »
fuzbalska posla ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Skandal u Beogradu: Uhićen tajnik Zvezde, a procesuira se i Piksi
« Odgovor #4 poslato: Decembar 08, 2007, 06:43:00 pre podne »
u jebote..ovo me odesca na onaj film lepa sela....

kada je kojo rekao DRUGU GVOZDENU.

40 godina ste karali najblje picke i vozili najbolja kola i sada kad vam se vise ne moze da digne..sada ste se setili da se malo razcracunavate..

koja gomila budlastina