April 30, 2024, 11:46:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Novac je problem  (Pročitano 21195 puta)

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Novac je problem
« Odgovor #30 poslato: Mart 19, 2006, 03:01:14 posle podne »
Vidim da si mu se u njegovom zadnjem postu na kurac vec popeo sa svojim pametovanjem, a ja sam odgovorio njemu a ne tebi, toliko za sada,na tebe cu se vratiti poslije.

Ti si jedan od onih DOSADNIH momaka a ne DOBRIH koji bi da im se odgovori na hiljade razlicitih pitanja i da nauce sve za jedan dan a imaju kompjuter i recimo GOOGLE pa bi i sami mogli da se potrude da nesto nadju i nauce.

Momak, skrati malo jezik!!!![/quote]

Ako sam njega iznervirao opet tebe niko nista nije pitao. On ce mi reci. Jesi ti neki advokat ? 'ajde pali .
Ma uopste necu sa bicima nize vrste poput tebe da se raspravljam i trosim sekunde svog zivati.

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Novac je problem
« Odgovor #31 poslato: Mart 19, 2006, 03:18:56 posle podne »
Momci nema potrebe za takvom pricom!!!

Sve je OK, covek pita, treba ga uputiti na neki link ili mu objasniti i eto tek onako skrenuti paznju da malo potrazi nesto jer je mozda vec odgovoreno na tu temu i to je to.

PEACE : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Novac je problem
« Odgovor #32 poslato: Mart 19, 2006, 05:03:20 posle podne »
Citat: MotornaTestera
Vidim da si mu se u njegovom zadnjem postu na kurac vec popeo sa svojim pametovanjem, a ja sam odgovorio njemu a ne tebi, toliko za sada,na tebe cu se vratiti poslije.

Ti si jedan od onih DOSADNIH momaka a ne DOBRIH koji bi da im se odgovori na hiljade razlicitih pitanja i da nauce sve za jedan dan a imaju kompjuter i recimo GOOGLE pa bi i sami mogli da se potrude da nesto nadju i nauce.

Momak, skrati malo jezik!!!!


Ako sam njega iznervirao opet tebe niko nista nije pitao. On ce mi reci. Jesi ti neki advokat ? 'ajde pali .
Ma uopste necu sa bicima nize vrste poput tebe da se raspravljam i trosim sekunde svog zivati.[/quote]


Nesto mi ne licis da si iz nekih naprednijih bica, koliko pitanja postavljas. :lol: razmisli malo o tome, naravno ako mozes
 :lol: .
Da li tebe moram da pitam da bih na nesto odgovorio ili napisao, ne budi glup, momak. Zelen si jos, zelen, momak, ali internet je cudo pa mozes da pise sta hoces i da nazivas ljude nizim bicima a da ne snosis nikakve posljedice. :lol:

Ti si samo jedan obicni balavac koji treba malo paznje, pa te i razumijem. :lol:

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Novac je problem
« Odgovor #33 poslato: Mart 19, 2006, 07:44:41 posle podne »
OK, Mr. Big je u pravu.  Nije internet meni sredstvo za lecenje kompleksa, mogu da ti dam adresu, pa dodji da ti sve to kazem u lice, takodje bez posledica ( po mene ).  Znas nisu samo znanja iz oblasti BodyBuildinga dokaz o necijem obrazovanju i postoji svet i izvan teretane, sto je naravno tebi tesko da shvatis. A sad mi se STVARNO skini.

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Novac je problem
« Odgovor #34 poslato: Mart 19, 2006, 07:51:42 posle podne »
OK MANIMAL vidim da si iz USA. Nego, aj da batalimo ovu pricu jer su mi ortaka i teretane ( Hulka ) na ovaj fazon vec isprovocirali, a kad je krenuo da se brani banovali su ga. Tako da nemam nista od prozivanja tebe, kao ni ti od prozivanja mene. Kad nesto pitam, ti mi odgovori ako znas, ako ne, batali napusavanje. Jer time " Svaka cast" upucenom Kolundziji si rekao indirektno meni da sam moron koji ne zna. Pa da ne znam.  Ne znam. Ne znam....vidis nemam kompleks. Ne znam pa pitam.

Van mreže Daywalker

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: Novac je problem
« Odgovor #35 poslato: Mart 30, 2006, 05:43:26 pre podne »
OK momci prepucavanje bez nekih osnova i odskakanje od teme su BULLSHIT.Da je novac problem ovde u (jos uvek)SCG,JESTE!Minimal zivi u USA i cene su tamo za 30-60% jeftinije nego ovde.Npr:kada bi kupio protein i to MuscleTech u USA od 2.27kg kostao bi te 30$$ sto bi bilo nekih pisljivih 2.500 din za izolat,a ovde bilo koji protein i to mix konc.+izolat ista kolicina kosta 4.200 din. A da ne govorimo o drugim suplementima.Tako da Minimal ako nisi bio skoro ovde ne prdi,jer sa tamosnjim standardom i ti bi se bunio za cenu suplementa ovde.
Da je ishrana kljuc svega,JESTE!Protein treba da sluzi za nadoknadjivanje tj. obnovu misicnih vlakna posle treninha a ne da se jede k'o pasulj,tako da je dovoljno dve merice posle treninga i to-ZAPAMTITE SADA OVO-sa V O D O M! ! ! Proteini se najkvalitetnije unose kroz hranu.

jeste skup sport ali k'o te sta pita,ako nemas kintu za suplemente onda treniraj radi sebe i rekreativno,a ako imas dosta kinte sigurno neces kombinovati te protein,te glutamin,te NO,te kreatin ista ti jos znam,nego ides odma na HARD-CORE,baby,tj.hemija!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Novac je problem
« Odgovor #36 poslato: Mart 30, 2006, 05:55:40 pre podne »
Citat: Daywalker
OK momci prepucavanje bez nekih osnova i odskakanje od teme su BULLSHIT.Da je novac problem ovde u (jos uvek)SCG,JESTE!Minimal zivi u USA i cene su tamo za 30-60% jeftinije nego ovde.Npr:kada bi kupio protein i to MuscleTech u USA od 2.27kg kostao bi te 30$$ sto bi bilo nekih pisljivih 2.500 din za izolat,a ovde bilo koji protein i to mix konc.+izolat ista kolicina kosta 4.200 din. A da ne govorimo o drugim suplementima.Tako da Minimal ako nisi bio skoro ovde ne prdi,jer sa tamosnjim standardom i ti bi se bunio za cenu suplementa ovde.
Da je ishrana kljuc svega,JESTE!Protein treba da sluzi za nadoknadjivanje tj. obnovu misicnih vlakna posle treninha a ne da se jede k'o pasulj,tako da je dovoljno dve merice posle treninga i to-ZAPAMTITE SADA OVO-sa V O D O M! ! ! Proteini se najkvalitetnije unose kroz hranu.

jeste skup sport ali k'o te sta pita,ako nemas kintu za suplemente onda treniraj radi sebe i rekreativno,a ako imas dosta kinte sigurno neces kombinovati te protein,te glutamin,te NO,te kreatin ista ti jos znam,nego ides odma na HARD-CORE,baby,tj.hemija!!
..i pom tome je tvom je novac garancija za uspeh u ovom sprotu????jeeelll

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Re: Novac je problem
« Odgovor #37 poslato: Mart 30, 2006, 09:17:49 pre podne »
Daywalker,lepo si počeo ali ga na kraju zasra...

Van mreže Daywalker

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: Novac je problem
« Odgovor #38 poslato: Mart 30, 2006, 06:07:15 posle podne »
Naravno da je novac problem.Svako ima da plati metar dana u teretani.Ali ishrana,suplementi.Ako se ne varam tema na ovoj strani je NOVAC JE PROBLEM sto za vecinu maldih jeste ako uzmemo u obzir da se uglavnom oni bave sportom.Dragi Pedja ti od svih ljudi dobro znas sta je sve potrebno (pored genetike)da se uspe u ovom sportu.5-6 obroka dnevno ali svaki kosta minimum 200 din. bez suplemenata.Meni nije problem da sve to "uglavnom" ispratim,ali me nervira srpski nacin biznisa-zasto ne bizaradio 100% kada mogu-tj. kupe kreatin poceni od 5 eura ali ga nece prodati za 7 ili 8 pa cak i 10 nego citavih 15 eura.Zasto?Carine,porezi itd toje citavih 20% tj. na 5 eura 1 euro!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Novac je problem
« Odgovor #39 poslato: Mart 30, 2006, 06:21:26 posle podne »
Citat: Daywalker
Naravno da je novac problem.Svako ima da plati metar dana u teretani.Ali ishrana,suplementi.Ako se ne varam tema na ovoj strani je NOVAC JE PROBLEM sto za vecinu maldih jeste ako uzmemo u obzir da se uglavnom oni bave sportom.Dragi Pedja ti od svih ljudi dobro znas sta je sve potrebno (pored genetike)da se uspe u ovom sportu.5-6 obroka dnevno ali svaki kosta minimum 200 din. bez suplemenata.Meni nije problem da sve to "uglavnom" ispratim,ali me nervira srpski nacin biznisa-zasto ne bizaradio 100% kada mogu-tj. kupe kreatin poceni od 5 eura ali ga nece prodati za 7 ili 8 pa cak i 10 nego citavih 15 eura.Zasto?Carine,porezi itd toje citavih 20% tj. na 5 eura 1 euro!!!
..stari ja kada sam prvi ptu psotao sampion ,,radio sam na pijaci i prodavao voce,zivim kao podstanar i dan dans imam zenu i dva sina....dakle ......samo ako ti hoces..sve se moze..veruj ja tada nisam imao na bacnje nista...samo sam se snalaizo kako sam znao i umeo..znaci..samo ej stvar volje

Van mreže Daywalker

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: Novac je problem
« Odgovor #40 poslato: Mart 30, 2006, 09:20:23 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: Daywalker
Naravno da je novac problem.Svako ima da plati metar dana u teretani.Ali ishrana,suplementi.Ako se ne varam tema na ovoj strani je NOVAC JE PROBLEM sto za vecinu maldih jeste ako uzmemo u obzir da se uglavnom oni bave sportom.Dragi Pedja ti od svih ljudi dobro znas sta je sve potrebno (pored genetike)da se uspe u ovom sportu.5-6 obroka dnevno ali svaki kosta minimum 200 din. bez suplemenata.Meni nije problem da sve to "uglavnom" ispratim,ali me nervira srpski nacin biznisa-zasto ne bizaradio 100% kada mogu-tj. kupe kreatin poceni od 5 eura ali ga nece prodati za 7 ili 8 pa cak i 10 nego citavih 15 eura.Zasto?Carine,porezi itd toje citavih 20% tj. na 5 eura 1 euro!!!
..stari ja kada sam prvi ptu psotao sampion ,,radio sam na pijaci i prodavao voce,zivim kao podstanar i dan dans imam zenu i dva sina....dakle ......samo ako ti hoces..sve se moze..veruj ja tada nisam imao na bacnje nista...samo sam se snalaizo kako sam znao i umeo..znaci..samo ej stvar volje
Pa naravno htenje su zelje a volja je moc

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Novac je problem
« Odgovor #41 poslato: Mart 30, 2006, 10:18:02 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: Daywalker
Naravno da je novac problem.Svako ima da plati metar dana u teretani.Ali ishrana,suplementi.Ako se ne varam tema na ovoj strani je NOVAC JE PROBLEM sto za vecinu maldih jeste ako uzmemo u obzir da se uglavnom oni bave sportom.Dragi Pedja ti od svih ljudi dobro znas sta je sve potrebno (pored genetike)da se uspe u ovom sportu.5-6 obroka dnevno ali svaki kosta minimum 200 din. bez suplemenata.Meni nije problem da sve to "uglavnom" ispratim,ali me nervira srpski nacin biznisa-zasto ne bizaradio 100% kada mogu-tj. kupe kreatin poceni od 5 eura ali ga nece prodati za 7 ili 8 pa cak i 10 nego citavih 15 eura.Zasto?Carine,porezi itd toje citavih 20% tj. na 5 eura 1 euro!!!
..stari ja kada sam prvi ptu psotao sampion ,,radio sam na pijaci i prodavao voce,zivim kao podstanar i dan dans imam zenu i dva sina....dakle ......samo ako ti hoces..sve se moze..veruj ja tada nisam imao na bacnje nista...samo sam se snalaizo kako sam znao i umeo..znaci..samo ej stvar volje


Shit Pedja.. lijepo receno.. uhhhh inspiracija i po !!
Iskreno ti cestitam na svemu sto si postigao do sada pogotovo kada sam cuo da ti u zivotu nije bilo sve servirano..
Citao sam za Sagi Kaleva kako je postao to sto je postao.. dosao covjek iz Izralea u USA i spavao u autu nije imao kinte.. pa je opet uspio.
Arnold, siromasan djecak bio, bjezao iz vojske koliko je volio ovaj sport samo da bi dosao na takmicenje jer ga nisu pustili.. i na kraju uspio.
Milos takodje..
Poenta ovoga nije to da cemo svi uspjeti na taj nacin ali to samo pokazuje  da ako imas volju sve se da iskombinovati.. jebi ga snadje se covjek kao sto Pedja kaze.

Van mreže Daywalker

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: Novac je problem
« Odgovor #42 poslato: Mart 31, 2006, 05:23:45 pre podne »
A da li ste znali da su Arnold i Franco radili kao uterivaci dugova u Nemackoj ne bi li skupili kintu da zapale do Amera a i za  druge stvari.Takodje su jos imali posle fazon kada su otisli u USA da treniraju kao manijaci pet dana unedelji onda sesti dan odu kod cika Joe Weidera i razvaljuju se od sexa,alkohola i marijuane,da bi se sedmi dan odmarali kao bi od ponedeljka krenuli Jovo nanovo.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Novac je problem
« Odgovor #43 poslato: Mart 31, 2006, 09:37:57 pre podne »
Sesti dan su radili praznjenje :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže miloscar

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Re: Novac je problem
« Odgovor #44 poslato: April 06, 2006, 01:31:07 pre podne »
Pozdrav za ''Motornu testeru''. Champion gym