Mart 29, 2024, 01:32:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Binais-mix slika  (Pročitano 34486 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: Binais-mix slika
« Odgovor #15 poslato: Decembar 14, 2007, 06:21:34 posle podne »
bravo binais,kao sto neko rece,odlican sveukupni napredak, specifican biceps,ogroman,tijelo skladno,forma ok sve super

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Binais-mix slika
« Odgovor #16 poslato: Decembar 14, 2007, 06:27:22 posle podne »
Dje si ti ti Bina 100godina...Vrh su ti ove slike,nema price...

Welcome back :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Binais-mix slika
« Odgovor #17 poslato: Decembar 14, 2007, 06:32:01 posle podne »
Slike su odlicne ..... ove obradjene i vise nego odlicne : )

Pozdrav
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Boj@n.R

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
Odg: Binais-mix slika
« Odgovor #18 poslato: Decembar 14, 2007, 06:34:34 posle podne »
 'DRIVINV' SAvaka cast prijatelju ODLICNO, blago tebe:( ocu i ja tako doup

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Binais-mix slika
« Odgovor #19 poslato: Decembar 14, 2007, 06:42:26 posle podne »
Bravo! Svaka cast zemljace!  ;bravi;

Kakvi su ti planovi vezani za buduca takmicenja? Karijeru?

Dogodine bi Balkansko prvenstvo trebalo da se odrzi u Crnoj Gori, da li mozda dolazi u obzir da se pojavis i na domacem terenu, ili si se pak opredjelio samo za nastupe u SAD-u, gdje ti je to sigurno korisnije za karijeru.

Vjerujem da bi bilo sjajno vidjeti te kod nas, i da te publika u Crnoj Gori dozivi malo bolje i sa te, takmicarske strane, jer do sada su te uglavnom upoznali kao covjeka koji dolazi u CG sa najljepsim djevojkama, a tvoji takmicarski uspjesi, ipak, su u drugom planu... Da ne govorim o tome sta bi jedan vrhunski takmicar znacio za promociju bodybuildinga na CG teritoriji.

Takodje, nadam se da ces koliko ti vrijeme i obaveze budu dozoljavale biti redovniji na nasem forumu, gdje vjerujem da ima dosta tvojih navijaca!

Pozdrav iz Crne Gore,

Vladan
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Binais-mix slika
« Odgovor #20 poslato: Decembar 14, 2007, 06:47:38 posle podne »
Slike su odlicne ..... ove obradjene i vise nego odlicne : )

Pozdrav

vidi ovoga dje se petlja...sikter bre..vrati majice..

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Odg: Binais-mix slika
« Odgovor #21 poslato: Decembar 14, 2007, 08:26:36 posle podne »
Pozdrav Vladane! Hvala ti na pohvalama i na interesovanju za moju karijeru.  Neznam dali si upucen, ja sam bio jedan od prvih koji se angazovao da se Bodybuilding Savez Crne Gore formira.  Kontaktirao sam Rafaela Santonju i o svom trosku sam otisao u Crnu Goru  na sastanak sa ministrima sporta i kulture i svi su me jako podrzal i obecali su mi (pred novinarima) da ce dati sve od sebe da se Bodybuilding savez formira i da se Bodybuilding etablira kao sport na tlu Crne Gore.  Sve su ovo propratile medije u CG! Ovo je bilo veoma tesko jer vjerovao ili ne u CG nisu imala ni 3 registrovana kluba sto je bilo neophodno za formiranje saveza.

 Ovo  znaci da je meni jako stalo do razvijanja Bodybuildinga na nasim terenima i kada mi se god prilika ukaze pokusavam da budem dobar ambasador naseg sporta kako u medijima tako i u svakodnevnom zivotu. Ja sam se cak i odrekao takmiciti pod Swedskom zastavom jer sam procijenio da vise mogu doprinijeti sportu ako budem pri Crnogorskom savezu.

Za Balkansko sam cuo da ce biti u Baru i to mi je jako drago.  Cim sam saznao za to pravio sam planove kako bi ucestvovao ili na neki nacin doprinijo da takmicenje bude sto bolje. Jos uvijek neznam dali cu se takmiciti jer sve savisi od drugih obaveza ali cu 99% biti pristupan na takmicenju i na neki nacin podrzati organizovanje svega toga ali bi jako volio da s emogu takmiciti jer ce ovo biti jedinstvena prilika da izadjem kao takmicar pred domacom publikom!  :)



Bravo! Svaka cast zemljace!  ;bravi;

Kakvi su ti planovi vezani za buduca takmicenja? Karijeru?

Dogodine bi Balkansko prvenstvo trebalo da se odrzi u Crnoj Gori, da li mozda dolazi u obzir da se pojavis i na domacem terenu, ili si se pak opredjelio samo za nastupe u SAD-u, gdje ti je to sigurno korisnije za karijeru.

Vjerujem da bi bilo sjajno vidjeti te kod nas, i da te publika u Crnoj Gori dozivi malo bolje i sa te, takmicarske strane, jer do sada su te uglavnom upoznali kao covjeka koji dolazi u CG sa najljepsim djevojkama, a tvoji takmicarski uspjesi, ipak, su u drugom planu... Da ne govorim o tome sta bi jedan vrhunski takmicar znacio za promociju bodybuildinga na CG teritoriji.

Takodje, nadam se da ces koliko ti vrijeme i obaveze budu dozoljavale biti redovniji na nasem forumu, gdje vjerujem da ima dosta tvojih navijaca!

Pozdrav iz Crne Gore,

Vladan

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Odg: Binais-mix slika
« Odgovor #22 poslato: Decembar 14, 2007, 08:30:42 posle podne »
koje su obradjene! Sve ove slike su iz moje privatne arhive osim one jedne koju si ti slikao gdje se Milos vidi u pozadini i gdje sam ispao jako mali (pitam se zasto?? ako se ne varam ti si expert na photoshpu?:P)

Jeli zasto si ti na mrezi na radnom vremenu ?  ;think; :mrgreen:

Slike su odlicne ..... ove obradjene i vise nego odlicne : )

Pozdrav
« Poslednja izmena: Decembar 15, 2007, 06:35:29 pre podne MR.BIG »

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: Binais-mix slika
« Odgovor #23 poslato: Decembar 14, 2007, 10:00:17 posle podne »
Evo da i ja malo upotpunim kolekciju slika! Naravno najbolje se cuvaju za naredne brojeve X-FITNESS-a :wink:
P.S.Bina nadam se da se opet uskoro negde vidimo...do tada budi dobar! :)

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Binais-mix slika
« Odgovor #24 poslato: Decembar 14, 2007, 11:18:10 posle podne »
Ovaj biceps izgleda nevjerojatno, kao da je istesan... :shock:

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Binais-mix slika
« Odgovor #25 poslato: Decembar 15, 2007, 03:19:54 pre podne »
Pozdrav Vladane! Hvala ti na pohvalama i na interesovanju za moju karijeru.  Neznam dali si upucen, ja sam bio jedan od prvih koji se angazovao da se Bodybuilding Savez Crne Gore formira.  Kontaktirao sam Rafaela Santonju i o svom trosku sam otisao u Crnu Goru  na sastanak sa ministrima sporta i kulture i svi su me jako podrzal i obecali su mi (pred novinarima) da ce dati sve od sebe da se Bodybuilding savez formira i da se Bodybuilding etablira kao sport na tlu Crne Gore.  Sve su ovo propratile medije u CG! Ovo je bilo veoma tesko jer vjerovao ili ne u CG nisu imala ni 3 registrovana kluba sto je bilo neophodno za formiranje saveza.

Sa paznjom sam pratio tvoju karijeru, razgovore sa ljudima iz ministarstva (Drobnjak ako se ne varam je bio tu), takodje i clanke po nasim novinama, tvoje gostovanje na IN TV i slicne uvijek sjajne nastupe pred medijima... Takodje sam svjestan tvojih vrlo iskrenih napora da pokrenes bodybuilding u Crnoj Gori s mrtve tacke, vjerujem da si u tome i uspio. Savez postoji, mislim da su ok ljudi u njemu, Crna Gora je dobila jedno solidno takmicenje za organizaciju, drzava je obecala da ce stanuti maksimalno iza toga, tako da se cini da je od tvoje price ipak niklo jedno malo cudo i da se grabi ka boljem za bodybuilding u Crnoj Gori.

Sigurno si sjajan covjek za promociju ovog sporta i u mnogo vecim sredinama od nase tako da sam vrlo srecan sto si "nas"!  ;bravi;

Zelim ti puno uspjeha u karijeri, i nadam se da cemo se vidjeti u Baru, ako budes na bini sigurno cu biti tvoj najveci navijac!  :wink:
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: Binais-mix slika
« Odgovor #26 poslato: Decembar 15, 2007, 09:50:25 pre podne »
Vladar,ovo "najveci" ce biti u pravom smislu te reci. :-)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Binais-mix slika
« Odgovor #27 poslato: Decembar 15, 2007, 10:06:57 pre podne »
Citat
Jeli zasto si ti na mrezi na radnom vremenu ?   

ZATO JEL HOCE LEBA BEZ MOTIKE opsss opsss

[quoteako se ne varam ti si expert na photoshpu?][/quote]

JESTE..SAMO MENI NIKAKO DA URADI PHOTSHOP SA MAJICOM 'KOLOSEUM WARRIOR'  vilonet003 ;tsak;


Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Odg: Binais-mix slika
« Odgovor #28 poslato: Decembar 17, 2007, 10:44:12 posle podne »

Zelim ti puno uspjeha u karijeri, i nadam se da cemo se vidjeti u Baru, ako budes na bini sigurno cu biti tvoj najveci navijac!  :wink:

Hvala Vladane! Vidimo se u Baru. Hoces li se takmiciti?

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Odg: Binais-mix slika
« Odgovor #29 poslato: Decembar 17, 2007, 10:49:07 posle podne »
Evo da i ja malo upotpunim kolekciju slika! Naravno najbolje se cuvaju za naredne brojeve X-FITNESS-a :wink:
P.S.Bina nadam se da se opet uskoro negde vidimo...do tada budi dobar! :)

Naravno da se vidimo uskoro! Vjerovatno ces dolaziti u  SAD za Ironman ili Arnold Classic ili u Swedsku za Grand Prix ? :)  Jedva cekam da vidim slike u X-fitnessu