April 29, 2024, 12:12:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Predrag EXTREME Vuckovic  (Pročitano 30536 puta)

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Predrag EXTREME Vuckovic
« Odgovor #15 poslato: Decembar 19, 2007, 11:54:48 posle podne »
Ljudi hvala vam na ovim komentarima ali nemojte preterivati...nema potrebe za tim...
Ima ima (zasluzio si sve) , jos ces da se i branish..  sherif .......

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: Predrag EXTREME Vuckovic
« Odgovor #16 poslato: Decembar 22, 2007, 01:39:38 pre podne »
Posto je ova tema vec zapoceta evo moje jedne male pricice iz oktobra 2007.godine!
Negde sam vec spomenuo da sam ovog leta upoznao mnogo BASE skakaca evo jednog mesta gde sam bio sa njima. Malo mesto u Italiji...Arco!
Visina stene sa koje se skace je 1125m i totalna je vertikala...nesto potpuno neverovatno. Vazi za jednu od najlepsih stena za BASE skokove u Evropi. Dogovor sam napravio sa jednim od uvazenijih BASE skakaca Velerijem Rozovim iz Rusije. Mislim da nema ko nije cuo za njega ,a da bar imalo prati BASE skokove. On je potpuno neverovatan!!!
Nasli smo se u 7h ujutru ispred zajednickog hotela u kom smo odseli. On i jos par skakaca koji su dosli sa njim su vec bili potpuno spremni kada sam ja dosao. Krenuli smo automobilima ka mestu odakle ce skakati. Posle voznje od nekih petnaestak minuta dosli smo u podnozje stene i mesta gde treba da se penjemo. Ja sam imao najtezi zadatak jer sam sa sobom imao oko 50kg fotografske opreme
Nakon okruglo 2h penjanja dosli smo na mesto odakle su skokovi planirani (dusa mi je ostala u podnoziju). Taj pogled i sam osecaj ljudske prisutnosti na takvom mestu je potpuno neopisiv pa cete ostati uskraceni tog dela opisivanja
Dok su momci spremali padobrane i svoja odela ja sam spremao svoju opremu. Jako brzo su usledili i prvi skokovi!
Valery je svoj prvi skok radio sa Wing Suit-om i nebih takodje mogao da vam docaram kako je taj skok izgledao! Drugi skok mu je bio sestostruku salto sa stene (koliko god zvucalo neverovatno)!
Tog dana Valery i svi ostali skakaci su napravili po dva skoka sa te stene. Usput su se skakaci iz celog sveta smenjivali na ivici. Nisam mogao da verujem kolika je popularnost ARCO stene!!!
Fotografija koju cu vam postaviti je ujedno i najbolja fotografija koju sam tog dana uradio. Proglasena je za jednu od najboljih Red Bull fotografija u 2007.godini,a krasice Red Bull kalendare za celu Rusiju za 2008.godinu!!! Tako da moje putovanje u Arco definitivno ostaje zabelezeno u mom srcu,a i na fotogarfijama koje sam napravio tog dana!
Jos slicnih tema i fotografija mozete pogledati na www.x3mgym.com/forum

Valery HVALA!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Predrag EXTREME Vuckovic
« Odgovor #17 poslato: Decembar 22, 2007, 01:46:47 pre podne »
Divim se ovim ljudima, svima koji nemaju strah od visine i litica, ja bi crkao da me popneš na više od 5m od zemlje, uffffffffff...a ja sam upoznao basejumpera iz Ljubljane koji je skakao kao užarena lopta u James Bondu (ne znam, je li zadnji ovaj ili pretposljednji) uglavnom ljudi su ovisnici o adrenalinu i nemaju osjećaj straha kao smrtnici, ili ga imaju ali se reflektira druagcije, ne bi mu ja skakao za milijun hahhaha....

Uglavnom to su strašni karakteri...

Pogled na ovoj fotki ledi krv u žilama...  :shock: :shock: :shock:
« Poslednja izmena: Decembar 22, 2007, 01:49:40 pre podne N_E_Z_N_A_L_I_C_A »

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Predrag EXTREME Vuckovic
« Odgovor #18 poslato: Decembar 22, 2007, 10:36:19 pre podne »
Jedno pitanje za Vuckovica.??  Sta su vam  Dean i Nenad Vuckovic?? Mislim da nisam pogresio imena  citao sam knjige o Bodi Bildingu od njih napisane. pre mozda 12godina a mozda i vise. ??  Dali ste nesto Rodbina ili ?? Pozdrav.
Kralj ist Back

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Predrag EXTREME Vuckovic
« Odgovor #19 poslato: Decembar 22, 2007, 08:35:45 posle podne »
Sto Neznalica kaze nebi mu ja skocio odavde svaka mu cast ima covek petlju nema sta a i Pedji se treba diviti kad sme da stane na ivicu da slika sve u svemu svaka cast za slike prva liga
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: Predrag EXTREME Vuckovic
« Odgovor #20 poslato: April 16, 2008, 10:45:40 posle podne »
Posto neko vreme nisam postavio nista od novih slika evo sada nekoliko poslednjih fotografisanja!  8)
Na ovim slikama je Jana Dukatova svetska prvakinja u kajaku na divljim vodama! Slike su uradjene u Grckoj - Atina! ;)

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: Predrag EXTREME Vuckovic
« Odgovor #21 poslato: April 16, 2008, 10:46:58 posle podne »
Francuska i Ajfelova kula by night!  ;)

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: Predrag EXTREME Vuckovic
« Odgovor #22 poslato: April 16, 2008, 10:47:57 posle podne »
Nas mladi kosarkas koji igra u Olimpijakosu u Grckoj Milos Teodosic! Slike su uradjene takodje u Atini!  8)

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: Predrag EXTREME Vuckovic
« Odgovor #23 poslato: April 16, 2008, 10:49:17 posle podne »
X-FIGHTERS exhibition tour u Albaniji - Tirana! Na fotografijama je Daniel Bodin! 8)

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: Predrag EXTREME Vuckovic
« Odgovor #24 poslato: April 16, 2008, 10:50:39 posle podne »
Chris Birch Red Bull X-FIGHTERS exhibition tour!  8)

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: Predrag EXTREME Vuckovic
« Odgovor #25 poslato: April 16, 2008, 10:52:04 posle podne »
Rotax Euro Challenge karting kup! Jedna od najjacih svetskih trka u kartingu Francuska - Salbris! 8)

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Predrag EXTREME Vuckovic
« Odgovor #26 poslato: April 16, 2008, 11:02:35 posle podne »
EXTREMNI,opet pohvala...Ionako odlicne fotose pravis jos boljim...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Predrag EXTREME Vuckovic
« Odgovor #27 poslato: April 16, 2008, 11:52:45 posle podne »
jbt Extremni,slike su neverovatne...Obzirom da volim fotografisanje,ovo me jos vise odusevljava...SVaka cast po 1000 put!!!

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Predrag EXTREME Vuckovic
« Odgovor #28 poslato: April 17, 2008, 12:01:18 pre podne »
Slike su mrak, dodje mi da bacim foto-igračku u smeće kad vidim ovako kvalitetne slije...stvarno su vrhunske!  :P

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Predrag EXTREME Vuckovic
« Odgovor #29 poslato: April 17, 2008, 02:35:27 pre podne »
@ Mr. EXTREME

Fotografije su spektakularne!!!

Nevjerovatan si stari! Nevjerovatan!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me