April 20, 2024, 05:54:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: kakve veze imaju moda, sex, i zdravlje  (Pročitano 6066 puta)

Van mreže airfantom

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
kakve veze imaju moda, sex, i zdravlje
« poslato: Decembar 20, 2007, 01:46:38 posle podne »
 sherif  sta da kazem u modi su mrsavice anoreksicarke, sto je dokazano da nije zdravo a nije mi ni seksi. najljepse i najzgodnije djevojke su djevojke koje se bave redovno sportom,  npr, boldybilding ili atletika, a jos da su pametne to je  super a takve djevojke su i zdravije mislim  fizicki i psihicki, sigurne su u sebe, znaju sta i kada hoce. i fenomenalne su u seksu za razliku od popularni mrsavica. a opet sae svi furaju na mrsave.  cujem da je dokazano da nesigurni i nesposobni muskraci vole mrsave, ruzne, i glupe cure jer im ispunjavaju sve zahtjeve. to je najnovije istrazivanje iz psihologije i socijalnog rada, { ja studiram socijalni rad, tj. Apsolvent sam}.  prema tome odma se vidi kakav je nas mentalitet

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: kakve veze imaju moda, sex, i zdravlje
« Odgovor #1 poslato: Decembar 20, 2007, 02:14:10 posle podne »
nevolm ni ja anoreksicne manekenke tj. djevojke ko vjesalice za kaput.

meni plesacice nisu lose pogotovo kad plesu tango.... ;smoke; mislim da su zdravce i seksi..




mislim da nisam promasio ovu temu....

Van mreže SHERIFF

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 86
Odg: kakve veze imaju moda, sex, i zdravlje
« Odgovor #2 poslato: Decembar 20, 2007, 07:19:14 posle podne »
sherif  sta da kazem u modi su mrsavice anoreksicarke, sto je dokazano da nije zdravo a nije mi ni seksi. najljepse i najzgodnije djevojke su djevojke koje se bave redovno sportom,  npr, boldybilding ili atletika, a jos da su pametne to je  super a takve djevojke su i zdravije mislim  fizicki i psihicki, sigurne su u sebe, znaju sta i kada hoce. i fenomenalne su u seksu za razliku od popularni mrsavica. a opet sae svi furaju na mrsave.  cujem da je dokazano da nesigurni i nesposobni muskraci vole mrsave, ruzne, i glupe cure jer im ispunjavaju sve zahtjeve. to je najnovije istrazivanje iz psihologije i socijalnog rada, { ja studiram socijalni rad,
tj. Apsolvent sam}.  prema tome odma se vidi kakav je nas mentalitet



Sto mene spominjes majke ti?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: kakve veze imaju moda, sex, i zdravlje
« Odgovor #3 poslato: Decembar 20, 2007, 09:14:14 posle podne »
sherif  sta da kazem u modi su mrsavice anoreksicarke, sto je dokazano da nije zdravo a nije mi ni seksi. najljepse i najzgodnije djevojke su djevojke koje se bave redovno sportom,  npr, boldybilding ili atletika, a jos da su pametne to je  super a takve djevojke su i zdravije mislim  fizicki i psihicki, sigurne su u sebe, znaju sta i kada hoce. i fenomenalne su u seksu za razliku od popularni mrsavica. a opet sae svi furaju na mrsave.  cujem da je dokazano da nesigurni i nesposobni muskraci vole mrsave, ruzne, i glupe cure jer im ispunjavaju sve zahtjeve. to je najnovije istrazivanje iz psihologije i socijalnog rada, { ja studiram socijalni rad,
tj. Apsolvent sam}.  prema tome odma se vidi kakav je nas mentalitet



Sto mene spominjes majke ti?

sherif je jedan od smajlija koji ne radi,pa umesto slike stoji samo naziv...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: kakve veze imaju moda, sex, i zdravlje
« Odgovor #4 poslato: Decembar 20, 2007, 09:37:12 posle podne »
e ova je dobra ;rolf;
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: kakve veze imaju moda, sex, i zdravlje
« Odgovor #5 poslato: Decembar 21, 2007, 12:49:14 pre podne »
Meni se nikada nisu svidjale mrsave devojke. Uvek me je smetalo kada su devojke htele da izgledaju „idealno” pa onda drze dijete. Vise volim da na devojci vidim lepo gradjene ruke, noge i guzu. Sto bi neko rekao - kosti su za pse, a za ljude je meso :)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: kakve veze imaju moda, sex, i zdravlje
« Odgovor #6 poslato: Decembar 21, 2007, 12:56:44 pre podne »
ma 6pack i silikoni, ostalo se podrazumjeva naravno (no ih slabo ima nesto u mojoj okolini  :cry: :cry: :cry: )
pa me sad zanima sto bi najnovije istrazivanje iz psihologije i socijalnog rada rekloo ovim mojim preferiranjima i tako to ?    \KOFETIME'
« Poslednja izmena: Decembar 21, 2007, 01:03:14 pre podne H2SO4 ® »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kakve veze imaju moda, sex, i zdravlje
« Odgovor #7 poslato: Decembar 24, 2007, 05:32:25 pre podne »
nista..da sti pameta sto volis nabudzene sise i dobre guzice