April 26, 2024, 02:17:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: !!!True Remorse!!!  (Pročitano 10037 puta)

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
!!!True Remorse!!!
« poslato: Decembar 20, 2007, 01:48:05 posle podne »
Kraj godine je i ja bih hteo da je zavrsim i zapocnem novu pricom,pricom o momku i devojci,o momku koji je pogresio i kome je zaista zao.....

Upoznali su se preko interneta,poceli sasvim slucajno da se dopisuju i ubrzo shvatili da i jedan i drugi imaju dosta toga zajednickog,da su skroz ok osobe i nastavili sa dopisivanjem.Od pocetka su oboje bili iskreni jedan prema drugom,nisu se folirali,pricali svoje zivotne price i lepo se sprijateljili.Mislila je za njega da je idealan frajer dok se njemu jako svidelo to sto je opustena cura,zacarala ga je skroz!Posle nekog vremena,kada su se malo upoznali,ona ga je kroz neku polusalu pozvala da dodje kod nje.Pristao je,on je takav da ako nesto ne uradi odmah-nece ni uraditi i 2-3 dana kasnije otisao je kod nje.Jako mu se dopala iako nije znao kako ona izgleda,video je svega par njenih slicica,i kada je stigao kod nje....zaprepascenje.....ona jos lepsa nego sto ju je on zamisljao....Nije znao zasto je otisao kod nje,da li je otisao da bude drug sa njom,kao sto su do tada bili ili da pokusa nesto vise...Ceo dan su pricali,zezali se,on se sve vise i vise odusevljavao njom i tada....ona ga je poljubila zbog sale koju je on napravio....ostao je zbunjen,odusevljen,zaprepascen...ni on nije znao sta je osecao u tom trenutku,nije znao kako da reaguje i samo nastavio razgovor sa njom sa velikim osmehom na licu...Gledali su film,zagrljeni a on i dalje nista,totalno se oduzeo...Znao je da se i on njoj svidja ali nije imao hrabrosti da to proveri,nije ni gledao film vec samo razmisljao sta da radi i na kraju konacno skupi hrabrosti i poljubio je...ona mu uzvraca poljubac...Celu noc su pricali,salili se,lepo se provodili,njoj se spavalo a on joj nije dao,hteo je da iskoristi svaki trenutak dok je sa njom.Zaspali su zajedno....Ceo sledeci dan su proveli zajedno,on happy-ona happy,idalje nije mogao da veruje da se njemu to desava!!!Prosla je jos jedna,za njega,magicna noc i on je otisao....
Dogovorili su se da pokusaju iako su udaljeni jedan od drugog...
Od tada on nije mogao da prestane da razmislja o njoj,slao joj je ruze,trudio se da i on nju odusevi kao sto je i ona njega da bi na kraju shvatio da se zaljubio...Rekao joj je to,ona njemu nije,mozda nije htela a mozda jednostavno nije tako osecala.Sve je teklo super,zblizavali su se jos vise preko telefona i interneta i onda mu je jednog dana rekla da se svidja i on njoj....Presrecan je bio i jos uvek je mislio da je sve to samo san,da je isuvise dobro da bi bilo istinito!Dogovorili su se da ona dodje kod njega pa on posle ponovo da ode kod njega.....
I onda jednog dana BOOM....
Kao i vecina prica,ni ova ne moze biti savrsena...
On je imao proslost,ona je imala proslost.....
Ona je tek izasla iz duge veze,on je to znao,znao je da ona i dalje voli ali nije hteo da razmislja o tome,bio je sebican.Jednog dana mu je rekla da se videla sa njim,da su razgovarali i da je shvatila kako ne moze da dodje kod njega,kako nije spremna i kako hoce da bude neko vreme sama....Tu pocinju sve njegove greske!!!On je pogresno shvatio situaciju,razumeo je da je ona rekla da nece da bude sa njim a ne da joj treba TIME OFF,i tu se pogubio skroz!Uplasio se da ce je izgubiti,da ce izgubiti jedinu dobru stvar koja mu se desila,nesto zbog cega se on osecao kao sto odavno nije.To vise nije bio on,zvao ju je stalno,pustao joj poruke,rekao joj je da ce doci kod nje misleci da ce tako vratiti stvari u normalu izmedju njih dvoje.Ona mu je 1000x rekla da ne dolazi,da je tako odlucila i da prihvati to,ali ne-on to nije cuo.Kupio je kartu i rekao joj je da sutra dolazi iako mu je rekla da je nece naci...Nije otisao sutra,ne zato sto ju je poslusao vec zato sto se uspavao za autobus.Nazvao je njenog brata,on mu je rekao da ona nije kod kuce,da je otisla na par dana kod sestre,shvatio je da se nije salila kada mu je rekla da je nece naci.Bio je van sebe,zvao je ali se ona nije javljala,nije odgovarala na poruke.Proslo je nekoliko dana,i dalje ni reci od nje a on jos uvek zove,znao je da gresi,da navaljuje ali nije mogao da stane...Njegova sebicnost je samo pogorsavala situaciju ali on to nije shvatao.
Ipak je otisao kod nje jos uvek misleci da je to ispravna stvar koju treba da uradi....POGRESIO JE PONOVO!!!Kada ga je videla,njena reakcija je bila mnogo drugacija,a u isto vreme ista,nego sto je on mislio da ce biti.Bila je ljuta....bila je ljuta zato sto je nije poslusao i ostao kod kuce.Pricali su,ponovo mu je rekla kako hoce biti sama neko vreme a on to i dalje nije mogao da prihvati.Ne shvatajuci da je situacija svakim trenutkom sve gora,on je nastavio da vrti jednu istu pricu u krug....ZASTO,ZASTO,ZASTO?1000x je postavio to pitanje nadajuci se da ce sledeci put dobiti odgovor kakav on hoce da cuje....Nije ga dobio!Zamolila ga je da je razume sto on u tom trenutku nije mogao,krenuo je na autobus ali na pola puta se okrenuo i vratio kod nje misleci da mora da pokusa jos jednom ali ona vise nije bila tu.....Propustio je autobus,lutao je gradom,trazio devojku u beloj jakni ali je nije nasao.Sedeo je satima u kaficu u kom je znao da ona cesto sedi,gledao kroz prozor i nadao se da ce je videti.....ali nije je video.....

Sada....tek sad je ukapirao da je gresio,kao da je tek sada doslo do njega sve ono sto je ona govorila....
Ali sada je kasno....boji se da je verovatno izgubio svaku sansu kod nje,ali bi hteo da ona zna da mu je stvarno zao i da se nada da ce mu nekad oprostiti......


Ovom pricom sam hteo da kazem da svako moze da pogresi kada se nadje u situaciji u kojoj nikad nije bio,da moze da se pokaze kao covek kakav zapravo i nije...

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: !!!True Remorse!!!
« Odgovor #1 poslato: Decembar 20, 2007, 02:21:28 posle podne »
E jebiga brate kako neke proste stvari znaju da se zakomplikuju kad si zaljubljen pa to je neverovatno...kao  da sam juče pročitao sličnu priču na off topicu  sa samo malo tužnijim krajem...neznam  mislim da nema čoveka na planeti koji  išta vredi a da nije prošao bar jednom kroz slična sranja...moj savet...čovek se treba boriti do kraja  za nešto što vredi  a kad nema zašta se boriti  onda bar pokušaj to stoički da podneseš
evo malo  podrške ..,.     http://www.youtube.com/watch?v=2WiMjTgh-u4
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: !!!True Remorse!!!
« Odgovor #2 poslato: Decembar 20, 2007, 02:52:16 posle podne »
jbt alaj si se ti zatelembao...

lepo je to videti kada mlado pokoljenje tako..lepo....

mi matori samo ono....ko komarac..ubodes i odes.....

jbt...nije ovo dobro za zdravlje...

pazi brate sada da ne popzidis i da se previse ne spriajteljis sa irancima..

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: !!!True Remorse!!!
« Odgovor #3 poslato: Decembar 20, 2007, 03:00:05 posle podne »
Sapunjanje Macora!!  Dobra Prica!! Ovde se Ubiju zbog takve slicne situacije!! Nedaj Boze!!
Kralj ist Back

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: !!!True Remorse!!!
« Odgovor #4 poslato: Decembar 20, 2007, 03:19:29 posle podne »
Ovo me podseti na jednu lepu pesmu........



Who's gonna tell you when
It's too late
Who's gonna tell you things
Aren't so great
You can't go on
Thinking nothing's wrong
Who's gonna drive you home tonight

Who's gonna pick you up
When you fall
Who's gonna hang it up
When you call
Who's gonna pay attention
To your dreams
Who's gonna plug their ears
When you scream

You can't go on
Thinking nothing's wrong
Who's gonna drive you home tonight


Who's gonna hold you down
When you shake
Who's gonna come around
When you break

You can't go on
Thinking nothing's wrong
Who's gonna drive you home tonight

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: !!!True Remorse!!!
« Odgovor #5 poslato: Decembar 20, 2007, 03:58:11 posle podne »
ajde bre nemoj da tones, bice bolje. ko zna zasto je to dobro. 'friend'
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: !!!True Remorse!!!
« Odgovor #6 poslato: Decembar 20, 2007, 04:01:38 posle podne »
i bajke je zaljubljen....

auuuuuu..ala trese ovaj NG sindrom.......

treba se paziti ovoga

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: !!!True Remorse!!!
« Odgovor #7 poslato: Decembar 20, 2007, 04:03:47 posle podne »
Treba se paziti treba, zarazno je to......  ;search;  :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Van mreže andrejabg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 252
  • Mesi sine,mesi
Odg: !!!True Remorse!!!
« Odgovor #8 poslato: Decembar 20, 2007, 04:09:35 posle podne »
Cekaj ,sad mi nije jasno jel se to tebi nele desilo?
Jedi,pij,veseli se i na zivot poseri se

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: !!!True Remorse!!!
« Odgovor #9 poslato: Decembar 20, 2007, 04:26:32 posle podne »
Nellle kralju,samo napred!!!Svaka cast,nisam ovo ocekivao od tebe...

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: !!!True Remorse!!!
« Odgovor #10 poslato: Decembar 20, 2007, 05:12:16 posle podne »
Ovo me podseti na jednu lepu pesmu........



Who's gonna tell you when
It's too late
Who's gonna tell you things
Aren't so great
You can't go on
Thinking nothing's wrong
Who's gonna drive you home tonight

Who's gonna pick you up
When you fall
Who's gonna hang it up
When you call
Who's gonna pay attention
To your dreams
Who's gonna plug their ears
When you scream

You can't go on
Thinking nothing's wrong
Who's gonna drive you home tonight


Who's gonna hold you down
When you shake
Who's gonna come around
When you break

You can't go on
Thinking nothing's wrong
Who's gonna drive you home tonight

E pa Bajicu svaka ti cast,ovo mi je jedna od omiljenijih:)

http://www.youtube.com/watch?v=uBLGlb-MOGg

Van mreže mafis

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
Odg: !!!True Remorse!!!
« Odgovor #11 poslato: Decembar 20, 2007, 05:42:46 posle podne »
da li mi znamo tu devojku? ;think;
Ono sto te ne ubije cini te jacim

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: !!!True Remorse!!!
« Odgovor #12 poslato: Decembar 20, 2007, 06:25:48 posle podne »
ma nelle boli te k.
samo opushteno i bez uzrujavanja
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: !!!True Remorse!!!
« Odgovor #13 poslato: Decembar 20, 2007, 07:03:49 posle podne »
jbt alaj si se ti zatelembao...

pazi brate sada da ne popzidis i da se previse ne spriajteljis sa irancima..

jesam pedjose jesam.....
a sta mi sad ostaje osim iranaca???!!! :lol:

Ovde se Ubiju zbog takve slicne situacije!!

znaci zajebem sve pa pod voz?a kralju? :lol:

da li mi znamo tu devojku? ;think;

i think that you know....

E jebiga brate kako neke proste stvari znaju da se zakomplikuju kad si zaljubljen pa to je neverovatno......moj savet...čovek se treba boriti do kraja  za nešto što vredi  a kad nema zašta se boriti  onda bar pokušaj to stoički da podneseš

bas tako!!!

Nellle kralju,samo napred!!!Svaka cast,nisam ovo ocekivao od tebe...



ma kakav kralj....ja sam samo decko koji je otvorio dusu pred svima....

ma nelle boli te k.
samo opushteno i bez uzrujavanja

teshko da ce to tako ici ali pokusacu.... :lol:

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: !!!True Remorse!!!
« Odgovor #14 poslato: Decembar 20, 2007, 07:12:01 posle podne »
Love will save the day..... You`ll see