April 28, 2024, 12:18:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Mala pomoć  (Pročitano 3246 puta)

Van mreže Girl91

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Mala pomoć
« poslato: Decembar 20, 2007, 09:56:56 posle podne »
Pozz svima! Treba mi mali savet pa ako bi mogli da mi pomognete.... Imam 16godina, visoka sam oko 165cm, a imam oko 49kg, izgledam užasno mršavo iako uglavnom jedem normalno. Mada ponekad stvarno nemam apetit i desi se da ne jedem po ceo dan. Htela bih da izgledam malo bolje. Da li bi bilo ok da počnem sa vežbanjem i šta mi preporučujete?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Mala pomoć
« Odgovor #1 poslato: Decembar 20, 2007, 10:04:24 posle podne »
Jedes normalno,ali ponekad ne jedes citav dan???Napisi nam za pocetak sta jedes,primer kako ti izgledaju obroci za jedan dan,pa cemo naci neko resenje...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Girl91

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Mala pomoć
« Odgovor #2 poslato: Decembar 20, 2007, 10:13:18 posle podne »
To se desi jednom u dve - tri nedelje ili kad  ne stignem da jedem pošto sam veći deo dana u školi ili imam da učim pa nemam vremena. Pa dok sam u školi u pitanju je neko pecivo, a pošto sam i za ručak u školi isto neko pecivo ili ne jedem dok ne dođem kući. A za večeru je uglavnom neko meso ili nešto poput toga.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Mala pomoć
« Odgovor #3 poslato: Decembar 20, 2007, 10:27:51 posle podne »
Uzmi vitamin B (Beviplex) za pocetak,on ce ti povecati apetit.Dalje,povecaj broj obroka na bar 4-5.Znam da ovo zvuci nemoguce,jer mislis da nemas vremena zbog skole,ucenja...ali je vrlo moguce.Mozes da uzmes i whey protein i dekstrozu,i da ti takav sejk bude dodatak ishrani.Ali samo kao dodatak,ne da ti menja obroke!!!
Imas dosta primera na forumu kako bi trebalo da izgleda dobar jelovnik...Mozemo sad da ti napisemo jedi masno,testeninu,pizze,razni fast-food,ali pretpostavljam da ti nije bas cilj da nabacis neko salo...
Pocni po malo da vezbas u teretani,uzimaj kavalitetnu ishranu (uz dodatak whey proteina),ubaci beviplex da ti poboljsa apetit,citaj forum i sve ce biti OK
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Girl91

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Mala pomoć
« Odgovor #4 poslato: Decembar 20, 2007, 10:30:24 posle podne »
Ok, hvala na savetima!