April 26, 2024, 12:27:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Gdje nabaviti whey?  (Pročitano 7232 puta)

Van mreže Slide

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Gdje nabaviti whey?
« poslato: Mart 11, 2006, 09:44:21 posle podne »
Pozdrav svima! Zanima me gdje mogu kupiti whey protein u hrvatskoj. Pitao sam u jednoj apoteci i nisu imali pojma što je to, pilala me da ko proizvodi, tkud blablabla!

Hvala!

Pozz

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Gdje nabaviti whey?
« Odgovor #1 poslato: Mart 11, 2006, 09:51:36 posle podne »
pa brate gde pitas u apoteci

gledaj neki nutrition shop

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Gdje nabaviti whey?
« Odgovor #2 poslato: Mart 12, 2006, 12:20:36 pre podne »
u kojoj si apoteci gledo , veterinarskoj ili ovima za ljude? :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Gdje nabaviti whey?
« Odgovor #3 poslato: Mart 12, 2006, 12:27:56 pre podne »
:lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Gdje nabaviti whey?
« Odgovor #4 poslato: Mart 12, 2006, 07:28:51 pre podne »
Citat: Slide
Pozdrav svima! Zanima me gdje mogu kupiti whey protein u hrvatskoj. Pitao sam u jednoj apoteci i nisu imali pojma što je to, pilala me da ko proizvodi, tkud blablabla!

Hvala!

Pozz
..pa ovisi gde zivis u hrvatskoj....znam da u vukovaru recimo ima,znam da osijeku ima,znam da u vinkovcima ima..to je ova okolina ovde..o zagrebu da ne rpicam imas i 5-6 verovatno...i znam za split...

a sada kazi tacno gde zivis pa imas info oma... :wink:

Van mreže Slide

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Re: Gdje nabaviti whey?
« Odgovor #5 poslato: Mart 12, 2006, 04:01:41 posle podne »
Citat: H2SO4
u kojoj si apoteci gledo , veterinarskoj ili ovima za ljude? :)

Bio sam prvo u veterinarskoj al tvoja cura si je kupovala lijekove pa mi se nije dalo čekati. :roll:  :wink:

2 Pedjos: Zadar

Van mreže eXeR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 332
Re: Gdje nabaviti whey?
« Odgovor #6 poslato: Mart 12, 2006, 04:07:44 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: Slide
Pozdrav svima! Zanima me gdje mogu kupiti whey protein u hrvatskoj. Pitao sam u jednoj apoteci i nisu imali pojma što je to, pilala me da ko proizvodi, tkud blablabla!

Hvala!

Pozz
..pa ovisi gde zivis u hrvatskoj....znam da u vukovaru recimo ima,znam da osijeku ima,znam da u vinkovcima ima..to je ova okolina ovde..o zagrebu da ne rpicam imas i 5-6 verovatno...i znam za split...

a sada kazi tacno gde zivis pa imas info oma... :wink:

pedjos, gdje u Vukovaru ima???tmao svaki dan skoro idem u sk. al nsam znao da ima ...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Gdje nabaviti whey?
« Odgovor #7 poslato: Mart 12, 2006, 04:55:14 posle podne »
Citat: Slide
Citat: H2SO4
u kojoj si apoteci gledo , veterinarskoj ili ovima za ljude? :)

Bio sam prvo u veterinarskoj al tvoja cura si je kupovala lijekove pa mi se nije dalo čekati. :roll:  :wink:

2 Pedjos: Zadar
...u zadru..... :!: ..jbg..tamo stvarno neznam gde ima neki shoop...al kazi mi jedno,jel recimo helix iz zg ili neka firma koja se bavi distribucijom preprata a iz zagreba je jel znam da ih ima milion tamo ne rade recimo OVERNIGHT EXPRES ILI CITY EXPRES kao sto aj recimo radim ovde...

narucis,platis nesto sitno troskove i za 24 sata donesu ti na vrata....milsim da to rade u zagrebu,a ako te zanima i to mogu da saznam bez ikakvih problema tako da ti je to najlaski nacin koji psotoji..pozoves i za 2 sata je kod tebe..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Gdje nabaviti whey?
« Odgovor #8 poslato: Mart 12, 2006, 04:57:39 posle podne »
Citat: eXeR
Citat: pedjos
Citat: Slide
Pozdrav svima! Zanima me gdje mogu kupiti whey protein u hrvatskoj. Pitao sam u jednoj apoteci i nisu imali pojma što je to, pilala me da ko proizvodi, tkud blablabla!

Hvala!

Pozz
..pa ovisi gde zivis u hrvatskoj....znam da u vukovaru recimo ima,znam da osijeku ima,znam da u vinkovcima ima..to je ova okolina ovde..o zagrebu da ne rpicam imas i 5-6 verovatno...i znam za split...

a sada kazi tacno gde zivis pa imas info oma... :wink:

pedjos, gdje u Vukovaru ima???tmao svaki dan skoro idem u sk. al nsam znao da ima ...
..imas kod maria u teretani.....ako enznas ko ej amrio otidji u cenar vu i trazi kafic ferrai,mislim da znas gde je,mario je gazda pa neka ti on objasni gde ,kada ,kako i zasto....

a naci njegov gym nije nikakv problem...kod prve benzinske na ulasku u vu skrenes levo ides 50-ak metra i ponovo polukruzno-levo i samo rpavo nekih 700-800 metra i sa leve strane ces videti veliku zgradu tj teretanu sa velikim parkiralistem..ispred nejga imaju neka poljana sa decijim  toboganima i sl..

Van mreže eXeR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 332
Re: Gdje nabaviti whey?
« Odgovor #9 poslato: Mart 12, 2006, 05:02:29 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: eXeR
Citat: pedjos
Citat: Slide
Pozdrav svima! Zanima me gdje mogu kupiti whey protein u hrvatskoj. Pitao sam u jednoj apoteci i nisu imali pojma što je to, pilala me da ko proizvodi, tkud blablabla!

Hvala!

Pozz
..pa ovisi gde zivis u hrvatskoj....znam da u vukovaru recimo ima,znam da osijeku ima,znam da u vinkovcima ima..to je ova okolina ovde..o zagrebu da ne rpicam imas i 5-6 verovatno...i znam za split...

a sada kazi tacno gde zivis pa imas info oma... :wink:

pedjos, gdje u Vukovaru ima???tmao svaki dan skoro idem u sk. al nsam znao da ima ...
..imas kod maria u teretani.....ako enznas ko ej amrio otidji u cenar vu i trazi kafic ferrai,mislim da znas gde je,mario je gazda pa neka ti on objasni gde ,kada ,kako i zasto....

a naci njegov gym nije nikakv problem...kod prve benzinske na ulasku u vu skrenes levo ides 50-ak metra i ponovo polukruzno-levo i samo rpavo nekih 700-800 metra i sa leve strane ces videti veliku zgradu tj teretanu sa velikim parkiralistem..ispred nejga imaju neka poljana sa decijim  toboganima i sl..

znam, znam,,,
 a otkud ti znas maria?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Gdje nabaviti whey?
« Odgovor #10 poslato: Mart 12, 2006, 05:55:47 posle podne »
covece,odvodis svaku temu u offtopic...nemoj to da radis..ovde je tema o whey-U

Van mreže Slide

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Re: Gdje nabaviti whey?
« Odgovor #11 poslato: Mart 13, 2006, 08:22:29 posle podne »
Citat: pedjos
...u zadru..... :!: ..jbg..tamo stvarno neznam gde ima neki shoop...al kazi mi jedno,jel recimo helix iz zg ili neka firma koja se bavi distribucijom preprata a iz zagreba je jel znam da ih ima milion tamo ne rade recimo OVERNIGHT EXPRES ILI CITY EXPRES kao sto aj recimo radim ovde...

narucis,platis nesto sitno troskove i za 24 sata donesu ti na vrata....milsim da to rade u zagrebu,a ako te zanima i to mogu da saznam bez ikakvih problema tako da ti je to najlaski nacin koji psotoji..pozoves i za 2 sata je kod tebe..

Ne znam dal dostavljaju... :?  A kolko košta ta bočica/boca wheya i kolko traje? Novi sam pa nemam pojma o ničemu... :oops:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Gdje nabaviti whey?
« Odgovor #12 poslato: Mart 13, 2006, 08:28:35 posle podne »
Citat: Slide
Citat: pedjos
...u zadru..... :!: ..jbg..tamo stvarno neznam gde ima neki shoop...al kazi mi jedno,jel recimo helix iz zg ili neka firma koja se bavi distribucijom preprata a iz zagreba je jel znam da ih ima milion tamo ne rade recimo OVERNIGHT EXPRES ILI CITY EXPRES kao sto aj recimo radim ovde...

narucis,platis nesto sitno troskove i za 24 sata donesu ti na vrata....milsim da to rade u zagrebu,a ako te zanima i to mogu da saznam bez ikakvih problema tako da ti je to najlaski nacin koji psotoji..pozoves i za 2 sata je kod tebe..

Ne znam dal dostavljaju... :?  A kolko košta ta bočica/boca wheya i kolko traje? Novi sam pa nemam pojma o ničemu... :oops:
...ma dostavljaju sigruno....

a nije bocica nego u glavnom su opakovanj u plasticnim kantama i moze da bude anih tezina..od 1kg pa sve do 5.....

probaj na..

http://www.nutrix.hr/

tamo ce da ti daju sva objasnjenja kako i gde..