Jun 10, 2024, 01:08:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: Biotech - Ultra whey pro  (Pročitano 12090 puta)

Van mreže Milos

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Biotech - Ultra whey pro
« poslato: Mart 12, 2006, 10:36:11 pre podne »
Znam da vecina ljudi na forumu misli da je biotech losa firma. firma za izbegavanje itd. ali dekintiran sam pa sam mislio da uzmem ovaj whey. Da li ga je neko koristio? Kakvog je ukusa? Likovi kod mene u teretani kazu da nije los, prosecan. Da li je istina da je Biotech USA vlasnik i evropskog Biotech ili su to dve razlicite firme?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #1 poslato: Mart 12, 2006, 10:57:29 pre podne »
gle ovako..biotech je stekao losu reputaicju iz opravdanog razloga...BIO JE LOS....i sam dizajn pakovanja bio je katastrofa itd..

sada je doslo do nekih znacajnih pomaka u celom sistemu samo firme..doveeni su neki novi ljudi,promenjen je dizajn,prole godine na FIBO sajmu su se prestavljali sa novim prozivodima itd..ja sam licno probao te prozivode sa fibo sajma od prosle godine jer ih je covek dobio za dz pa je doneo da ja to testiram..bio je u ptianju bcaa tablete i kreatin i glumatin...

sta da kazem...ajd ovako,...bio sam zadovoljan sa tim rezualtima sta je to dalo....daleko je to od onoga sto sam osecao recimo od dyamtize kreatina ili glm ali da je radilo jedan deo posla..to sigruno..

medjutim....licno mislim da ce jako,jako tesko da steknu msuterije koje ce da kupuje njihove prozivode koliko god oni bili ok....i dalje ce njihove msuterije biti oni ljudi koji su ogrnaicnei sa parama tj nase trziste e onda se bojim da ce i oni to uvdeti da im se prodja nista nie pobolsjala bez obzira sto su ONI poboljsali kvlatet i da ce da se vrate na staro..

u svakom slucaju..jako tesko da ti neko moze reci...TO SU PERKETNI PROZIVODI..SAMO ANVALI...nema sanse....

Van mreže manchester

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #2 poslato: Mart 12, 2006, 11:02:37 posle podne »
Imao sam jako lose iskustvo sa BIo TEch 100% ISO Whey....po pitanju ukusa i rastvorljivosti pre svega, nikome ne preporucujem!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #3 poslato: Mart 12, 2006, 11:40:51 posle podne »
Ne znam za ovaj Biotech USA,mozda je nesto bolji od prethodnog,ali...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Spartak

  • Gost
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #4 poslato: Mart 13, 2006, 05:07:03 posle podne »
Pozdrav!
kad nisam bio pri keshu,kupio sam biotech iso 100%whey choc.I mogu vam reci da sam zadovoljan po pitanju rastvorljivosti i ukusa(koristim shaker...).Nedavno dodjoh do para i pazarih 2tube dymatize-a(banana i zelena jabuka)-odlicne su!

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #5 poslato: April 27, 2006, 08:09:15 pre podne »
Pedjos...ja nez razumem zasto recimo dymatize kreatin 500gr kosta naprimer 2000din, a od sciteka ultrapure kreatin isto tolko, i to je ipak ultrapure. A ulktrapure i creapure su najcisitji, ne?

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #6 poslato: April 27, 2006, 10:10:22 pre podne »
Da ali kako znas da je u Sciteku stvarno to unutra? Dymatize ima odlicnu reputaciju u svetu za razliku od Sciteka

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #7 poslato: April 27, 2006, 03:40:35 posle podne »
Dodacu za SCITEC da je Americka firma koja postoji samo za istocnu evropu a njihovih proizvoda nema na rodjenom tj. americkom trzistu to vam valjda sve govori, zar ne?

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #8 poslato: April 27, 2006, 03:57:08 posle podne »
scitec je krs

Van mreže n0p

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 225
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #9 poslato: April 27, 2006, 05:18:41 posle podne »
Ka koristim scitec MASS, i čine mi se Ok (doduše to su mi prvi suplementi)

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #10 poslato: April 27, 2006, 08:12:04 posle podne »
pa zasto bina svaku kutiju nalepili ultrapure? i onda ne bi prodali, pa samo scitec i universal i ja mislim da jos jedna firma ima pravo da koristi te kreatine ultrapure i creapure. Znaci scitec kupi od firem  ultrapure kreatin, pa onda ne stavi u kutiji i recimo izbaci dobar kreatin na smece a los stavi u kutiju...zasto bi to uradili?nije logicno..
Inace, pogledajte najbolje madarske takmicare, naprimer Lanthos Johny-ja. Muclemanioa Owerall World champion, i koristi samo scitecov stvare....i jos monogo tih takmicara. U madarsku cak ni nema proizvod od firme dymatize, i svi bilderi su bolji kao nasi....eto, dobra hemija i scitec radi...no, mislim meni bas sve jedno, danas sam kupio whey isolate, pa cu napisati kako radio, sta sam oseti itd....
inace mosj drug koristio liquid amino od dymatize i elite whey od dymatiza...na bench gurao 120kg umesto 70!!!!To sam ja video, mi smo kupili za njega protein i liquid amino, ruke su od30 skocile na 40!!!pino mesto puklo koza i imao toliko bubuljica, koliko sam imao kad sam koristio cytogen whey pro....
kad nije koristio ove suplemente od dym, izgledao kao lufbalon, u kojom vise nema vazduha...
Okej, i to vidim, da scitec samo za evropsku trzistu...ali...bolje ista nego nista,ne? Ja mislim, da ipak bolji, nego cytogen, biotech, universal, mlo ili A.M...jer kod nas ili u vojvodinu najvise od ovih proizvoda ima....

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #11 poslato: April 27, 2006, 08:40:17 posle podne »
Citat: materijalmen
pa zasto bina svaku kutiju nalepili ultrapure? i onda ne bi prodali, pa samo scitec i universal i ja mislim da jos jedna firma ima pravo da koristi te kreatine ultrapure i creapure. Znaci scitec kupi od firem  ultrapure kreatin, pa onda ne stavi u kutiji i recimo izbaci dobar kreatin na smece a los stavi u kutiju...zasto bi to uradili?nije logicno..
Inace, pogledajte najbolje madarske takmicare, naprimer Lanthos Johny-ja. Muclemanioa Owerall World champion, i koristi samo scitecov stvare....i jos monogo tih takmicara. U madarsku cak ni nema proizvod od firme dymatize, i svi bilderi su bolji kao nasi....eto, dobra hemija i scitec radi...no, mislim meni bas sve jedno, danas sam kupio whey isolate, pa cu napisati kako radio, sta sam oseti itd....
inace mosj drug koristio liquid amino od dymatize i elite whey od dymatiza...na bench gurao 120kg umesto 70!!!!To sam ja video, mi smo kupili za njega protein i liquid amino, ruke su od30 skocile na 40!!!pino mesto puklo koza i imao toliko bubuljica, koliko sam imao kad sam koristio cytogen whey pro....
kad nije koristio ove suplemente od dym, izgledao kao lufbalon, u kojom vise nema vazduha...
Okej, i to vidim, da scitec samo za evropsku trzistu...ali...bolje ista nego nista,ne? Ja mislim, da ipak bolji, nego cytogen, biotech, universal, mlo ili A.M...jer kod nas ili u vojvodinu najvise od ovih proizvoda ima....


Vidi se da si mnogo citao pansportov katalog...

Batali to sto tamo pise, i ti da si uvoznik suplemenata u svom katalogu bi hvalio i najgore smece, sve zbog para. I ne razumem kojom logikom vise verujes prodavcu nego nekima koji su to koristili...

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #12 poslato: April 27, 2006, 09:41:03 posle podne »
Citat: materijalmen
pa zasto bina svaku kutiju nalepili ultrapure? i onda ne bi prodali, pa samo scitec i universal i ja mislim da jos jedna firma ima pravo da koristi te kreatine ultrapure i creapure. Znaci scitec kupi od firem  ultrapure kreatin, pa onda ne stavi u kutiji i recimo izbaci dobar kreatin na smece a los stavi u kutiju...zasto bi to uradili?nije logicno..
Inace, pogledajte najbolje madarske takmicare, naprimer Lanthos Johny-ja. Muclemanioa Owerall World champion, i koristi samo scitecov stvare....i jos monogo tih takmicara. U madarsku cak ni nema proizvod od firme dymatize, i svi bilderi su bolji kao nasi....eto, dobra hemija i scitec radi...no, mislim meni bas sve jedno, danas sam kupio whey isolate, pa cu napisati kako radio, sta sam oseti itd....
inace mosj drug koristio liquid amino od dymatize i elite whey od dymatiza...na bench gurao 120kg umesto 70!!!!To sam ja video, mi smo kupili za njega protein i liquid amino, ruke su od30 skocile na 40!!!pino mesto puklo koza i imao toliko bubuljica, koliko sam imao kad sam koristio cytogen whey pro....
kad nije koristio ove suplemente od dym, izgledao kao lufbalon, u kojom vise nema vazduha...
Okej, i to vidim, da scitec samo za evropsku trzistu...ali...bolje ista nego nista,ne? Ja mislim, da ipak bolji, nego cytogen, biotech, universal, mlo ili A.M...jer kod nas ili u vojvodinu najvise od ovih proizvoda ima....



BUAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHHAHAHA!!!!!!!!

Umesto 70kg gura 120 ???  Ruke sa 30 na 40 cm ?????   Imao na ledjima bubuljice ?? Pukla mu je koza ???  OD proteina ???  

BUAHAHAHHAHAH!!!!!!!

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

E moj TI !!!!   :)

On je kupio metan , a ne protein !!!!

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #13 poslato: April 28, 2006, 12:59:07 pre podne »
Citat: Kekka

On je kupio metan , a ne protein !!!!


Mnogo je i za metan :) :) :)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Biotech - Ultra whey pro
« Odgovor #14 poslato: April 28, 2006, 05:51:31 pre podne »
Pa sada ne znam..  nisam koristio :)