April 16, 2024, 03:46:08 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: de mi recite valjal ovo:  (Pročitano 2937 puta)

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
de mi recite valjal ovo:
« poslato: Decembar 29, 2007, 11:47:04 posle podne »
dorucak 8am: 4 bjelanceta sama, 2 banane, 2 deca mlijeka skim milk bez grama feta, + 5gr glutamina
uzina 11 ili 12 pm: 2 kasike wheya 5 gr glutamina,
13 ili 14pm: rucak: supa neka iz kesice, obavezno meso od 300 do 600 grama, neka salata, 1 l vode (e sad nekad bude malo krompira przenog u malo maslinovog ulja, nekad riza crna, a nekad nista samo meso)
prije na 30 min nego sto cu na trening a to je negdje oko 16 ili 17 casova 1 kasika wheya
18i 30 ili 19 casova: odmah poslije treninga 3 kasike wheya 10 gr glutamina
vecera 4 bjelanceta ili przena ili ziva nako popijem, neka salatica i ponekad supicakokosija naravno iz kesice...
prije na sat nego sto cu na spavanje 2 kasike wheya i 5 gr glutamina e sad de mi recite valjal ovo ovo sam prije 3 dana napiso i ako valja sa vase strane sluzicu se time da se malo cutt-ujem
sve ukupno oko 500 gr proteina, malo uh, e sad neznam jel dobro navece piti mlijeko pa ako moze i neko na to da mi odgovori??/............

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: de mi recite valjal ovo:
« Odgovor #1 poslato: Decembar 30, 2007, 12:04:53 pre podne »
Preveliki razmak izmedju prvog i drugog obroka,5-6 sati (whey ne racunam kao obrok).Ubaci izmedju neku konzervu tune.Ujutru umesto banane stavi ovvsene u njih dodaj whey i povecaj belanca,malo je 4.Vecera od 4 belanca i salate nije vecera,ubaci neko meso,pilece belo,ribu...Pred spavanje posni,po 100 put ponavljam,u njega dodaj taj whey...Eto na brzinu da ti ispravim nedostatke,ima tu jos verovatno da se doradi...I ne meri whey kasikama nego onim dozerima koje dobijes...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: de mi recite valjal ovo:
« Odgovor #2 poslato: Decembar 30, 2007, 12:13:29 pre podne »
nevolim ovsene fujjjj..... a jel moze 6 bjelanceta,  + 2 banane, i pola l mlijeka znaci kao uzinu cu ubaciti tunjevinu + 1 kasiku wheya, a vecera tu neznam vidjet cu... a kolko p[osnog da stavim i jel dobro mlijeko piti navece

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: de mi recite valjal ovo:
« Odgovor #3 poslato: Decembar 30, 2007, 12:15:30 pre podne »
i de mi jos reci presto sam noge raditi  postaju mi nesimetriicne sa gornjim dijelom.... hocu malo da se fokusiram na upper body jedno godinu dana jel ovo pametna odluka

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: de mi recite valjal ovo:
« Odgovor #4 poslato: Decembar 30, 2007, 12:58:28 pre podne »
Uzmi ovsene sa jogurtom ili mlekom i dodaj whey,on ce im dati ukus ako ti je to toliki problem...Posni bar 200g pred spavanje...
Za noge hoces da kazes da su vece nego gornji deo???To se ne desava bas cesto...Uglavnom,radi i njih,samo nadji intenzitet koji ti odgovara
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: de mi recite valjal ovo:
« Odgovor #5 poslato: Decembar 30, 2007, 01:00:02 pre podne »
evo ja cu ti reci da je to glupa odluka-telo najbolje raste kada se trenira celo, svi misici !!! znaci mnogo bolji i veci napredak cess napraviti i za gornji deo ako budess trenirao celo telo !!!
sasacg me pretekao:)

Van mreže Lobanja

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: de mi recite valjal ovo:
« Odgovor #6 poslato: Decembar 31, 2007, 10:17:54 posle podne »
Mislim da previshe jedesh a idesh na samo 1 trening tj. teretanu.
Morash ubacit neki kardio. Ja za razliq od tebe jedem dosta manje a imam dnevno 2 kardio treninga ( trcanje u 7 ujutro i penjanje u 3 popodne ), imam teretanu u 11 i imam breakdance u 8.

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: de mi recite valjal ovo:
« Odgovor #7 poslato: Decembar 31, 2007, 10:23:54 posle podne »
Mislim da previshe jedesh a idesh na samo 1 trening tj. teretanu.
Morash ubacit neki kardio. Ja za razliq od tebe jedem dosta manje a imam dnevno 2 kardio treninga ( trcanje u 7 ujutro i penjanje u 3 popodne ), imam teretanu u 11 i imam breakdance u 8.

ma ti si bato opasan....dokazao si se ti!!!
a to tvoje sviranje kurcu jedes mnogo a samo jedan trening....pa jer vidis da je on od 6 obroka 4 naveo whey???
ti jedi dosta manje...ma nemoj ni da jedes,ali ne petljaj se gde ti nije mesto!!!
« Poslednja izmena: Decembar 31, 2007, 10:34:48 posle podne nellle »

Van mreže adis88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: de mi recite valjal ovo:
« Odgovor #8 poslato: Januar 01, 2008, 03:57:02 pre podne »
Mislim da previshe jedesh a idesh na samo 1 trening tj. teretanu.
Morash ubacit neki kardio. Ja za razliq od tebe jedem dosta manje a imam dnevno 2 kardio treninga ( trcanje u 7 ujutro i penjanje u 3 popodne ), imam teretanu u 11 i imam breakdance u 8.

ma ti si bato opasan....dokazao si se ti!!!
a to tvoje sviranje kurcu jedes mnogo a samo jedan trening....pa jer vidis da je on od 6 obroka 4 naveo whey???
ti jedi dosta manje...ma nemoj ni da jedes,ali ne petljaj se gde ti nije mesto!!!

nelle svaka cast...

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: de mi recite valjal ovo:
« Odgovor #9 poslato: Januar 03, 2008, 05:10:49 posle podne »
Ja u ovom tvom jelovniku nigde nevidim neku jacu hranu,nemozes brate mili da se vadis na jaja i protein,to samo kao dodatak,nemoze ti to biti primarno.Pauza izmedju dorucka koji to i nije ,i rucka ti je ogromna,kako mislis to da prezivis,na tvom mestu ja bih tu spucao sigurno dve uzine plus protein,slab ti je ovaj jelovnik.

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: de mi recite valjal ovo:
« Odgovor #10 poslato: Januar 03, 2008, 05:12:37 posle podne »
Sto se tice lobanje,upravu si buraz,sta ima da jede neka pije dosta vode i cist vazduh,na to hit kardio ima da se uradi ko bilder iz bijafre.