Mart 28, 2024, 09:11:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: pogledajte jarana iz tuzle..  (Pročitano 39228 puta)

Van mreže andrejabg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 252
  • Mesi sine,mesi
Odg: pogledajte jarana iz tuzle..
« Odgovor #60 poslato: Januar 03, 2008, 07:50:54 posle podne »
Jok, optuzili me za kradju istih, a jbg to mi bilo pomocno sredstvo da me ne oduva vetar.....
Nego stovani kolega, nisam ja u centru spike, vec jaran iz Tuzlu......
Intervenisacu kod jarana da te vrati u ciglanu
Jedi,pij,veseli se i na zivot poseri se

Van mreže Dalibor

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 282
    • www.myspace.com/daliborzulejhic
Odg: pogledajte jarana iz tuzle..
« Odgovor #61 poslato: Januar 03, 2008, 08:32:27 posle podne »
Možda čovjek ima 160 pounds-i a ne kilograma.

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: pogledajte jarana iz tuzle..
« Odgovor #62 poslato: Januar 05, 2008, 01:09:41 posle podne »
Oki imam jedno ozbiljno pitanje, jel jaran clan foruma, ako jeste tko je?

Van mreže mazakraS

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: pogledajte jarana iz tuzle..
« Odgovor #63 poslato: Januar 05, 2008, 01:28:24 posle podne »
Ahahahahaha   ima brate al kad stane na vagu sa ruksakom teskim nekih pedesetak kilograma ;)
momak nije iz tuzle, visok je nekih 191-192 cm mislim da radi k1 ili box nisam siguran

Van mreže nicija_zemlja

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: pogledajte jarana iz tuzle..
« Odgovor #64 poslato: Januar 05, 2008, 02:24:16 posle podne »
ne takmici se nigdje, zivi u tuzli, ja dok sam dole bio donosio sam mu hemiju, momak sve i svastaa roka al ima i u sta jbg... ima oko 160 kg trenira oko 5 godina
Eheh pa to su brate stare slike tamo nekad iz 2003-2004 tada sam jos uvek bio prirodan... bas me zanima kakvu hemiju si mi nabavljao   ;think; doup, ali eto napredovalo se za te neke 4 godine- barem ja mislim tako... I da brate radim noge redovno i to je dezinformacija   :roll:
Evo slikica jedna za forumase   - naravno da nisam 160 kila- to je bila samo zezancija tamo za raju na derneku- i visok sam 191 cm  :)

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: pogledajte jarana iz tuzle..
« Odgovor #65 poslato: Januar 05, 2008, 03:34:42 posle podne »
ne takmici se nigdje, zivi u tuzli, ja dok sam dole bio donosio sam mu hemiju, momak sve i svastaa roka al ima i u sta jbg... ima oko 160 kg trenira oko 5 godina
Eheh pa to su brate stare slike tamo nekad iz 2003-2004 tada sam jos uvek bio prirodan... bas me zanima kakvu hemiju si mi nabavljao   ;think; doup, ali eto napredovalo se za te neke 4 godine- barem ja mislim tako... I da brate radim noge redovno i to je dezinformacija   :roll:
Evo slikica jedna za forumase   - naravno da nisam 160 kila- to je bila samo zezancija tamo za raju na derneku- i visok sam 191 cm  :)



Svaka cast nema sta ali dali bi nam otkrio svoju danasnju kilazu tolika dilema oko toga?imas li maloboljih slika ova ti i nije bas nesto,nevidi se nista.

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: pogledajte jarana iz tuzle..
« Odgovor #66 poslato: Januar 05, 2008, 04:17:24 posle podne »
Eto drago mi je da je sve razreseno, nadam se da se Zemlja ne ljuti zbog pojedinih postova ovde....

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: pogledajte jarana iz tuzle..
« Odgovor #67 poslato: Januar 05, 2008, 04:30:58 posle podne »
ne buncajte
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže nicija_zemlja

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: pogledajte jarana iz tuzle..
« Odgovor #68 poslato: Januar 05, 2008, 04:41:15 posle podne »
Kilaza trenutna mislim da sam izmedju 142-144 kile ali sam i poprilicno mastan- iako su slike lose ipak se vidi da nosim vecu kolicinu masnih naslaga... Izmedju 11-13 procenata tjelesne masnoce. Ali da se to popraviti  ;think;, nadam se eheh
Jos jednom svim clanovima veliki pozdrav i hvala za sve komentare od pre i dobre i lose   ;bravi;... Neljutim se ehehe
I ado_usa ako se znamo bracki javi mi se na private i izvini ako sam te malo na ruzan nacin eksponirao- nije mi to bila namjera- samo sam htio malo da ovo razresim sto je bilo nejasno 

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: pogledajte jarana iz tuzle..
« Odgovor #69 poslato: Januar 05, 2008, 04:57:27 posle podne »
Stari ako imas 191cm i imaš 144kg i postotak od 11% BF onda možeš na olimpiju kad se izrežeš !   hotkithcen sherif ;smoke;

Van mreže nicija_zemlja

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: pogledajte jarana iz tuzle..
« Odgovor #70 poslato: Januar 05, 2008, 05:05:25 posle podne »
Stari ako imas 191cm i imaš 144kg i postotak od 11% BF onda možeš na olimpiju kad se izrežeš !   hotkithcen sherif ;smoke;
Ti kao malo sarkastican   ;think;...
Daleko sam od toga, nisam nikada se takmicio niti sam imao namjeru- treniram jednostavno onako za sebe i radi sporta jer gajim neko postovanje prema sportu i naravno takmicarima. A bracki pogledaj svoj avatar i ako ti vagas 125 kila, neznam zasto te cudi onda koliko ja vagam... U svakom slucaju budi pozdravljen i mnogo uspjeha zelim u narednoj godini

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: pogledajte jarana iz tuzle..
« Odgovor #71 poslato: Januar 05, 2008, 05:07:42 posle podne »
Stari ako imas 191cm i imaš 144kg i postotak od 11% BF onda možeš na olimpiju kad se izrežeš !   hotkithcen sherif ;smoke;
Ti kao malo sarkastican   ;think;...
Daleko sam od toga, nisam nikada se takmicio niti sam imao namjeru- treniram jednostavno onako za sebe i radi sporta jer gajim neko postovanje prema sportu i naravno takmicarima. A bracki pogledaj svoj avatar i ako ti vagas 125 kila, neznam zasto te cudi onda koliko ja vagam... U svakom slucaju budi pozdravljen i mnogo uspjeha zelim u narednoj godini

Ma ne želim ništa loše samo kažem, ja sam natural, dakle pišonja, imam tvoju visinu, pa zato kažem 144kg na 11% BF je strava!!! Ja imam blizu 20% sigurno!!!!!!!! Samo to sam htio da kažem, ništa zlonamjerno, već dugo pratim forume pa samo kažem svoje mišljenje...

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: pogledajte jarana iz tuzle..
« Odgovor #72 poslato: Januar 05, 2008, 05:10:52 posle podne »
zemljo zajebao si se ti i to ne malo....11% bf???teshko!!!

Van mreže nicija_zemlja

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: pogledajte jarana iz tuzle..
« Odgovor #73 poslato: Januar 05, 2008, 05:11:34 posle podne »
Stari ako imas 191cm i imaš 144kg i postotak od 11% BF onda možeš na olimpiju kad se izrežeš !   hotkithcen sherif ;smoke;
Ti kao malo sarkastican   ;think;...
Daleko sam od toga, nisam nikada se takmicio niti sam imao namjeru- treniram jednostavno onako za sebe i radi sporta jer gajim neko postovanje prema sportu i naravno takmicarima. A bracki pogledaj svoj avatar i ako ti vagas 125 kila, neznam zasto te cudi onda koliko ja vagam... U svakom slucaju budi pozdravljen i mnogo uspjeha zelim u narednoj godini

Ma ne želim ništa loše samo kažem, ja sam natural, dakle pišonja, imam tvoju visinu, pa zato kažem 144kg na 11% BF je strava!!! Ja imam blizu 20% sigurno!!!!!!!! Samo to sam htio da kažem, ništa zlonamjerno, već dugo pratim forume pa samo kažem svoje mišljenje...

ma izvini ti bracki, nisam ni ja nista lose mislio osim da me malo lozis   :mrgreen: eheh
A stvarno je super ako si jos uvjek natural odlicna podloga  :), i ja sam tako nesto vagao do 128 kg mozda dok sam jos uvjek bio nattie  :P
Budi mi pozdravljen

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: pogledajte jarana iz tuzle..
« Odgovor #74 poslato: Januar 05, 2008, 05:12:08 posle podne »
zemljo sajebao si se ti i to ne malo....11% bf???teshko!!!
Ups, vidi ne mislim jedini, a Nelle je takodjer na bini i sigurno bolje zna od mene što je 11%, ja cu tome tezt na ljeto, barem blizu nekih 13% recimo...a na 144kg imat 11% je brutala!!!!!!!!!

Ne ložim ja nikad nikoga a pogotov netko tko radi momački, to cijenim, ali kad netko sere onda to ne volim, recimo da imaš 166kg i slične fore  ;think; vilonet002