April 28, 2024, 11:10:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Craig Core  (Pročitano 12207 puta)

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Craig Core
« poslato: Mart 12, 2006, 08:08:42 posle podne »
Da li neko zna sta se desava sa ovim covekom?Da li se i dalje bavi BB-om ili nam daju laznu nadu...
Evo jednog odlomka o njemu:
Britanski fotograf Geoff Collins 1984. godine obavestio je javnost da u Birminghamu postoji jedan momak po imenu Dorian Yates. 16 godina i 6 Dorianovih Sandow titula kasnije Geoff otkriva jos jednog buduceg sampiona. On se zove Craig Core, rodjen je 1979. godine i zivi u Plymouthu u Engleskoj. Visok je 181 cm i ima takmicarsku tezinu 114 kg. Ima sve predispozicije da postane zvezda. Upamtite ovog momka.
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže milovan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 323
Re: Craig Core
« Odgovor #1 poslato: Mart 13, 2006, 12:01:31 posle podne »
strasna ramena....
Putovanje od hiljadu milja pocinje jednim korakom........

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Re: Craig Core
« Odgovor #2 poslato: Mart 13, 2006, 12:14:40 posle podne »
samo ova slika je iz 2001 otprilike znaci on je tu imao 21 godinu.....nazalost i ja sam samo tu sliku video josh pre par godina na sajtu bodybuilding.co.yu koji vise ne radi uz ovaj text gore.....
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Craig Core
« Odgovor #3 poslato: Mart 13, 2006, 07:30:53 posle podne »
Dionis,taj sajt se ne pomera godinama a bas sam slucajno pronasao sliku od ovog "mladica". :lol:  Zanima me sta je sa njim posto ima strasne predispozicije da postane prvak-rameni pojas sve govori i njegova kilaza...
Stvarno izgleda zastrasujuce dobro.
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Craig Core
« Odgovor #4 poslato: Mart 14, 2006, 10:43:19 pre podne »
Citat: t1000
Dionis,taj sajt se ne pomera godinama a bas sam slucajno pronasao sliku od ovog "mladica". :lol:  Zanima me sta je sa njim posto ima strasne predispozicije da postane prvak-rameni pojas sve govori i njegova kilaza...
Stvarno izgleda zastrasujuce dobro.

Izgleda krsh. Ako cemo o proporcijama ruke i ramena se ne mogu porediti sa grudima, stomak je u ofsajdu, a sta mu se desilo sa trapezima??? Ledja su verovatno kao i trapez. Divite se ovom coveku a pljujete po Roniju, a ni ne znate sta je proporcija!

Van mreže eXeR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 332
Re: Craig Core
« Odgovor #5 poslato: Mart 14, 2006, 10:47:00 pre podne »
da, u pravu si... ruzan je

Van mreže eXeR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 332
Re: Craig Core
« Odgovor #6 poslato: Mart 14, 2006, 10:48:07 pre podne »
tanak vrat.. chiken

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Re: Craig Core
« Odgovor #7 poslato: Mart 14, 2006, 10:51:13 pre podne »
kad je slikana slika imao je oko21-22 godine ......
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Craig Core
« Odgovor #8 poslato: Mart 14, 2006, 11:18:59 pre podne »
OK,o Ronnie-ju ne znam bas puno ali imam neke njegove fotke na kompu-meni se ono LICNO ne dopada>pvo njegova ledja (pogledaj topic ispod)>drugo njegov STOMAK sve govori i sigurno je uzi u ramenima od Craig-a...Inace Ronnie je moj veliki fan ali sam ipak bacio Craigovu sliku na forum da vidite da decko ima super genetiku-Pedja sta ti kazes ?upomoc??? :lol:  :lol:  :lol:
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Craig Core
« Odgovor #9 poslato: Mart 14, 2006, 11:20:37 pre podne »
Ovo je smsno sto cu napisati ali MORAM    Ronnie VS CRAIG
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Zoka

  • Gost
Re: Craig Core
« Odgovor #10 poslato: Mart 14, 2006, 11:21:11 pre podne »
Ni meni se ne svidja...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Craig Core
« Odgovor #11 poslato: Mart 14, 2006, 01:46:50 posle podne »
Citat: t1000
OK,o Ronnie-ju ne znam bas puno ali imam neke njegove fotke na kompu-meni se ono LICNO ne dopada>pvo njegova ledja (pogledaj topic ispod)>drugo njegov STOMAK sve govori i sigurno je uzi u ramenima od Craig-a...Inace Ronnie je moj veliki fan ali sam ipak bacio Craigovu sliku na forum da vidite da decko ima super genetiku-Pedja sta ti kazes ?upomoc??? :lol:  :lol:  :lol:
..ma sta da kazem..upordjujes otpilike babe i zabe....ne zbog toga sto ja cenim ronija ili crega...NI SLUCAJNO..cak naprotiv..meni je ronnie jedan od onih koji je ovaj sport odveo u krivom pravcu i tu je kraj..ali to je moje misljenje i niko ne moze da porekne da ronnie valda ovim sprotom vec 8 godina.....o tome se radi...znaci..ronnie je najbolji...

znaci ronnie nije ono sto sudije imaju na papiru da bi trebalo ocenjivati..daleko od toga..ali eto...niko te ne pita..ronnie je najbolji i kraj....koliko god to meni degutatno bilo ali je tako.....

sto se tice crega..ma nemam pojma..pazi kao ropvo slika je mnogo mutna,nema donjeg dela tela,nema ga vise nigde od tada od kad se pojavio..jebg..milion razloga da o njemu uopte ne treba raspravljati..mozda je covek sada automehanicar...ko zna???....

o tome se radi..

sto se tice uporedjivati njih dva.....to nema smisla..u nijednom segmentu..razumes....jedino u ESTETICI koaj je kod tebe najbitynija...i treba da se svog mislenja drzis i to je ok......

ali nikada nemozes da kazs da je creg bolji b.b od ronnia...razumes....

estetksi gledano da.......

uzmiajuci u obzir sve drgue parametre....nikkako

Van mreže eXeR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 332
Re: Craig Core
« Odgovor #12 poslato: Mart 15, 2006, 09:55:26 pre podne »
Citat: t1000
OK,o Ronnie-ju ne znam bas puno ali imam neke njegove fotke na kompu-meni se ono LICNO ne dopada>pvo njegova ledja (pogledaj topic ispod)>drugo njegov STOMAK sve govori i sigurno je uzi u ramenima od Craig-a...Inace Ronnie je moj veliki fan ali sam ipak bacio Craigovu sliku na forum da vidite da decko ima super genetiku-Pedja sta ti kazes ?upomoc??? :lol:  :lol:  :lol:

 uf brate,ronmi sigurno nije uzi u ramenima od njega, po cemu si to zakljucio?

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: Craig Core
« Odgovor #13 poslato: Mart 15, 2006, 10:48:36 pre podne »
t1000 wrote:
OK,o Ronnie-ju ...Inace Ronnie je moj veliki fan ali sam ipak ........

Retko pisem ali ne mogu da odolim.... blago tebi ako je Ronnie tvoj veliki fan...

ja bih voleo da i ostali na forumu imaju svoje fanove, ili jos bolje fan club, ovako...

mislim da smo mi ronijevi fanovi...

ili ja nesto ne razumem

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Craig Core
« Odgovor #14 poslato: Mart 15, 2006, 11:35:04 pre podne »
Pedja: ...Sto se tice uporedjivati njih dva.....to nema smisla..u nijednom segmentu..razumes....jedino u ESTETICI koaj je kod tebe najbitynija...i treba da se svog mislenja drzis i to je ok......
Ronnie je moj fan zato sto je dokazao da je najsavremeniji BB (pre nisu postojali TAKVI suplementi,anabolici...)On je u stvari najbolji ali mi se njegova estetika ne dopada kao kod Milosa,na primer ili Lee Haney-a...
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."