April 29, 2024, 12:40:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Craig Core  (Pročitano 12209 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Craig Core
« Odgovor #45 poslato: Mart 18, 2006, 07:42:57 pre podne »
mada u principu nikad nisam ganjao neku ogromnu masu, jednostavno me mrzi da jedem 1+ kg mesa dnevno....


JBG BURAZ...OVDE TI EJ OSNOVNI PROBLEM CELE PRICE...RAZUMES....

ZNACI BEZ LJUTNJE.......VIDIMO SE U VALJEVU

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Craig Core
« Odgovor #46 poslato: Mart 22, 2006, 11:28:42 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: Big_Rasha
Ma covece jeli su oni, ne kazem da nisu, ali to je cirkus sta se danas radi!!!
...a jesi nekada razmisljao o genetksom inzinjeringu i gde je sve napredovalo molkularna i hemija i bilogija i fizika i sve moguce druge jebene nauke koje postoje na ovome svetu??.....

Ma to je u redu, ali kazem gledao sam Pumping Iron i jos jednom kazem oni ulaze u Pumping room i pricaju viceve, smeju se i zajebavaju, a sad nikom nije do toga jer nisu pili vode danima...
Hocu reci da se sada mnogo vise paznje poklanja ishrani i treningu.
A na onih Arnoldovih 120 kila se danas skida jos 10.
Mislim ne mozes reci da oni nisu bili dobri bilderi, kao sto ne mozes reci da Pele nije bio dobar fudbaler, ali Pele danas nebi igrao ni za Palilulac...

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Craig Core
« Odgovor #47 poslato: Mart 22, 2006, 11:33:11 pre podne »
Citat: sasadim
Pedjo u vezi ovoga ne vredi raspravljati. Svakakvih gluposti procitah gore. Ispada da su bodibilderi koji uzimaju AAS u najmanju ruku narkomani, a ova decica i ne zanaju da su bilderi tek na 6 ili 7 mestu po kolicini i nacinu uzimanja medikamenata odnosto kako klinci kazu "steroida".
Na prvom mestu su vam biciklisti. Da li ste ikada vozili biciklu. E pa probajte da prodjete 170 km za nepuna 2 sata pa cete shvatiti o cemu pricam. Pa onda atleticari. Kao sto neko gore rece, treniraju prirodno i samo obaraju rekorde. Dizaci tegova, hmmm. O Ragbistima necu da pricam nista, tu se valjda dovoljno vidi agresivnost, brutalnost i sirova snaga koja deluje zbog koriscenja AAS kroz njihova tela. Pa naposletku i fudbaleri, kosarkasi, rukometasi..... Tvrdim da je svaki profesionalni sportista makar probao u zivotu nesto od nedozvoljenih sredstava.

Obicni ljudi "naturalci" to jednostavno ne mogu da shvate. Neko rece da trenira godinu dana i pretekao ga je decko za 3 meseca, hahahaha. Nesto smesnije nisam cuo u zivotu. Pa cak i da se za ta tri meseca "napucao" steroidima, najverovatnije ce sve to da ispisa po zavrsetku kure.

Koliko ti dugo treniras Pedjo? (verovatno 15-tak godina). E tome ja pricam. U ovom sportu dolaze rezultati samo ogromnim radom, trudom, ishranom i odmorom. Suplementi i steroidi naravno pomazu, ali ako izostaje makar jedan deo od ovih nabrojanih elementa, nema napredka.

Prema tome kao sto rekoh ne vredi sa "naturalcima" pricati na ovu temu, jer su oni "dobili prirodne misice" a mi napumpane i neprirodne. koliko puta sam cuo da neko kaze ja kad bih uzeo steroide ja bih bio 2 puta veci ili slicne gluposti.... To nema veze sa vezeom.  

Mada cast izuzecima postoje i ljudi koji su natural, ali odlicno poznaju materiju oko koriscenja steroida, ali ne zele ili im je jos rano da pocnu da koriste AAS.

Kako klinci kazu steroida, a to je bas medicinski naziv za lekove te grupe.
Ma ti si covek ZMAJ, ti uzimas steroide, pa jel te nije sramota keve ti. Stavljas sebe u grupu sa Pedjom (opet shliht) kao Pedja i ja mi snmo ti znas jebi ga iskusni, a vi klinci, vi slabije to mi smo ogromni. U kom si ti fazonu covece pa pogledaj se u sliku... Ti si na dopu, pa video sam vise ... Necu da vredjam, ali ti nemas pojma sa pojmom. Ne mozes pojesti kilu mesa??? A najveci cilj ti je da stanes pored Stankovog ramena. BRAVO BRAVO

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Craig Core
« Odgovor #48 poslato: Mart 22, 2006, 11:36:22 pre podne »
Citat: sasadim
Citat: pedjos
......PEDJA TRENIRA 7 GODINA STARI 8)  8)  8) .....

MOJE PRVO TAKMICENJE A TO SAM  NEGDE PISAO JE BILO 1999 NAKON 5 MESECI VEZBANJA I IMAO SAM 65 KG


E pa pedjo ako treniras "samo" 7 godinaonda si ti ipak: "genetski mutant"  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

Ipak si napravio veoma veliki napredak za relativno kratko vreme. To je ono sto ja stalno pricam: ne moze svako biti Ronnie ili Jay Cutler ili recimo Pedja Petrovic. Postoje ljudi kojima leze neke stvari, a postoje i drugi (kao ja npr.)

Citat: milovan
.....Ok ko to radi profi kao pedja i ovde jos par ljudi, ali onaj ko ne misli da nastavi sa time bolje i da ne uzima , eto tako barem ja razmisljam....


O tome ti i pricam drugar, ne vredi mesati zabe i babe, i ne vredi uopste pricati na tu temu AAS sa tobom i vama slicnim-a. Za vas je to samo kako kazes "bockanje" a za nas je to izvlacenje maksimuma iz svog tela. Nemoj pogresno da me shvatis, ja tebe i tvoje istomisljenike uopste ne potcenjujem, cak sta vise veoma cenim svakog coveka koji se bavi sportom, a kamoli ko ide u teretanu, bez obzira koliko ima godina. Ali posle nekoliko godina treniranja, dostici ces svoj priodni maksimum i zaustaviti se na istoj tezini, na istim kilazama u istoj formi. I ni makac dalje, cak moze da se desi da pocnes i da stagniras. Pa ces onda da mi kazes (ako budes uopste vezbao do tada) da li razmisljas ili ne o uzimanju AAS.

Toliko, od mene (malo vise pricam u zadnje vreme, ne znam sta mi je) i veliki pozdrav za bildere naturalce i bildere koji su na AAS. :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

Opet se shlihtas Ne mogu da dostignu uspeh kao Katler ili Pedjos!!! Jel ti razmisljas sta pricas???
A to oko izvlacenja maximuma treba staviti u stiki. Ti si izvuko maximum iz sebe i svaka ti cast...
A sto se tice Milovana i njegovih istomisljenika, tako sam i ja razmisljao kad sam poceo da pratim bb, ali sam seo kasnije preobrazio...