April 26, 2024, 05:31:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Boldon traži doživotnu suspenziju  (Pročitano 1616 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Boldon traži doživotnu suspenziju
« poslato: Januar 11, 2008, 10:20:19 posle podne »


Ato Boldon, četvorostruki osvajač olimpijskih medalja iz Trinidada i Tobaga, želi da se atletičari za koje se ustanovi da su koristili nedozvoljena sredstva doživotno suspenduju. Sprinter koji se nalazi u poseti Jamajci, rekao je da atletika kao sport gubi kredibilitet zbog velikog broja doping skandala.

"U principu, mislim da se već kod prvog slučaja atletičari moraju drastično kažnjavati. Takvima više nije mesto u atletici. Ja sa tim ne bih imao problem", rekao je Boldon.

Atletičari kod kojih se prvi put ustanovi korišćenje nedozvoljenih sredstava, prema sadašnjem pravilniku suspenduju se na samo dve godine. Boldon, koji je osvajao medalje na Igrama 1996. i 2000. godine kaže da atletika više ne može da trpi skandale.

"Posle svakog novog skandala imaćemo veliki problem", kaže Boldon.

On naglašava da se kod većine atletičara sada ispituju vrhunski rezultati i još jedan pozitivan test bi srušio kredibilitet sporta, koji je počeo da se drma 1988. godine i dopingovanim Benom Džonsonom.

"Mnogi ljudi ne veruju onome što vide i na nesreću ljudi poput Asafe Pauela su žrtve takve situacije, a to nije fer. Sećam se ja kada sam bio na vrhuncu i tada je postojao zao duh Bena Džonsona", zaključuje Boldon.


izvor:B92


Slusaj ovog kralja :lol: :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Boldon traži doživotnu suspenziju
« Odgovor #1 poslato: Januar 11, 2008, 10:42:04 posle podne »
boli ga dupe ima jaka ledja:
http://www.hsi.net/
balco institut je malo dijete za ove
matere mi matere,
kupicu ti dimije