April 27, 2024, 02:49:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Binais na Balkansko  (Pročitano 23412 puta)

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: Binais na Balkansko
« Odgovor #30 poslato: Januar 14, 2008, 10:36:09 posle podne »
mozda sam ja pogresno razumeo ali kako su onda u skoplju bili hans-stanko?

pa to niko pojma nema....veruj mi na rec

Sve to zavisi kako su organizatori i ostali ucesnici(reprezenatcije drugih balkanskih drzava) raspolozeni za nesto takvo slicno. ALi ako ima takvo raspolozenje, onda je najbolje da se navremeno obaveste sve druge balkanske federacije, pa da se oduci. U Skoplju, posto smo znali da nemozemo, od objektivnih razloga, da nastupimo kao MKD reprezentacija u punom sastavu, sve ono sto su ostale reprezenatcije imale kao visak clana, a je kvalitetno, dogovoreno je bilo da je dobro doslo. Cilj, da takmicenje bude sto interesantinje, ali, normalno za sve ima granice. Da ne ispadne ko na pijaci. Jer je ipak to Balkansko takmicenje, gde se pojavljuju Sampioni balkanskih drzava.

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Binais na Balkansko
« Odgovor #31 poslato: Januar 14, 2008, 10:40:45 posle podne »
Dimitar u apsolutnoj, naravno.
Srdjan Vukicevic - cudoviste iz Bara, na Balkanskom u Cacku pretprosle godine bio je drugi iza Dimitrova u 100+. Sasa Stankovic se bukvalno nije video pored njega... ruke brat bratu 58 cm, ceo tvrd kao granit... ali cekaj, nije valjda da nije bilo njegovih slika ovde...?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Binais na Balkansko
« Odgovor #32 poslato: Januar 14, 2008, 10:47:17 posle podne »
nije, samo je bio pomenut par puta
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Binais na Balkansko
« Odgovor #33 poslato: Januar 14, 2008, 10:48:29 posle podne »
...

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Binais na Balkansko
« Odgovor #34 poslato: Januar 14, 2008, 10:55:22 posle podne »
Da, o tome sam pricao :)
Coveka sam prvi put video na drzavnom prvenstvu SCG u Cacku, oktobra 2004. Bio je cetvrti u teskoj, relativno nespreman i beo, ali se jasno videlo da ima bukvalno zastrasujuci potencijal, pravi surovi i sirovi talenat... Njegov sledeci nastup bilo je pomenuto Balkansko, maja 2006 u Cacku ( to su ove fotke koje vidite). Na sta li ce liciti sad, jos pune dve godine kasnije (ponavljam, pod uslovom da je radio i da ce biti spreman)...
« Poslednja izmena: Januar 14, 2008, 10:58:50 posle podne MAXX »

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Binais na Balkansko
« Odgovor #35 poslato: Januar 14, 2008, 10:58:55 posle podne »
da ,da ,samo sto na ovim slikama nema nogu koje su mu tri klase ispod gornjeg dela


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Binais na Balkansko
« Odgovor #36 poslato: Januar 14, 2008, 11:03:47 posle podne »
Nije tacno, pricas proizvoljno odnosno preuvelicavas. Noge mu svakako nisu bile na nivou gornjeg dela tela, ali sigurno ne zaostaju "tri klase". Ustalom, za pretpostaviti je da je radio na tome, tako da cemo videti...

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Binais na Balkansko
« Odgovor #37 poslato: Januar 14, 2008, 11:06:10 posle podne »
da ,da vazno da ti ne preuvelicavas njegove kvalitete ili je to ono sto se uveliko suska da je njemu medalja rezervisana


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Binais na Balkansko
« Odgovor #38 poslato: Januar 14, 2008, 11:06:59 posle podne »
opa...

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Binais na Balkansko
« Odgovor #39 poslato: Januar 14, 2008, 11:11:09 posle podne »
Nije mi ni rod ni pomoz'bog, i do njegovih kvaliteta mi je stalo kao do lanjskog snega... Samo govorim ono sto sam video svojim ocima i ono sto mislim, toliko...

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Binais na Balkansko
« Odgovor #40 poslato: Januar 14, 2008, 11:18:28 posle podne »
Ko sta kako ce biti??? To mozemo samo predpostavljati!!!!!!!!!!!!!???????????!!!!!!!!!!!  Onaj koji ima znanje bice spreman Max !! Onaj koji nema dovoljno znanje bice skoro spreman!!!  U tome je sva stvar!!(  i da ne zaboravimo ako se ima dobra i kvalitetna hemija naravno)???
Kralj ist Back

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Binais na Balkansko
« Odgovor #41 poslato: Januar 14, 2008, 11:19:32 posle podne »
Ko sta kako ce biti??? To mozemo samo predpostavljati!!!!!!!!!!!!!???????????!!!!!!!!!!!  Onaj koji ima znanje bice spreman Max !! Onaj koji nema dovoljno znanje bice skoro spreman!!!  U tome je sva stvar!!(  i da ne zaboravimo ako se ima dobra i kvalitetna hemija naravno)???

ej ti si stvarno car
hahahahaha

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Binais na Balkansko
« Odgovor #42 poslato: Januar 14, 2008, 11:21:34 posle podne »
Blago onom ko rano poludi,
'vas mu zivot u veselju prodje... :)

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: Binais na Balkansko
« Odgovor #43 poslato: Januar 14, 2008, 11:28:28 posle podne »
Srdjan je zaista strasan i odlicnog je kvaliteta, ali su mu noge, posebno iznad kolena i listovi, uzasno slabiji i zaostaju od gornjeg dela tela. On je pobedio u Cacku, ali ne jednoglasno. Ako uspe da popravi te svoje nedostatke, bice gadna konkurencija.
Sto se ti Dimitara, on bi tesko da se pojavi na takmicenje, Balkansko. Bugari sada imaju jednog drugog, koji je stariji sto se tice takmicenja, a koji je trebao da dojde u Skoplju prosle godine. Na sami granicni premin, bugarska ga je policija vratila, JER MU JE ISTEKAO ROK PASOSA.
Georgi Dimitrov, on je i sampion Bugarske za 2007, a bio jednom i pobednik na Balkasno u teskoj kategoriji, u Sofiju.

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Binais na Balkansko
« Odgovor #44 poslato: Januar 14, 2008, 11:29:20 posle podne »
Da neizadje na kraju neko sasvim drugi bude Apsolutan Pobednik(Sampion)????????????
Kralj ist Back