April 16, 2024, 02:20:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Obimi/mere FORUMASA+ napredak, pohvale, saveti, kritike...  (Pročitano 3105 puta)

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Obimi/mere FORUMASA+ napredak, pohvale, saveti, kritike...
« poslato: Januar 13, 2008, 09:22:45 pre podne »
Neka ova tema bude podsticaj svakom da napreduje, kao što znamo merenje obima i ogledalo je najbolji pokazatelj napretka.
Na ovoj temi postujte svoje obime(može i slika) i upoređivaćemo napredak svih članova iz perioda masa-definicija i savetovati, hvaliti, kuditi, motivisati...
Evo da počnemo samnom, neka Vam ovo bude vodilja kako bi trebalo da izgleda, sve se meri kako je dole navedeno, ujutru pre treninga, prazan stomak (bez varanja !!!). sherif

Visina: 170cm
Kilogrami: 91kg

Grudi-stegnuto: 117cm
Vrat-normalno: 42cm
Biceps-stegnuto: 43cm
Podlaktica-stegnuto: 34cm
Zglob kod šake-normalno: 19.5cm
Struk-normalno: 95cm
Bokovi-normalno : 105cm
Butina-stegnuto: 69cm
List-stegnuto: 47
Zglob kod stopala -normalno: 28.5cm

Bilo bi poželjno da svako ovim redosledom i svim podatcima koje sam i ja naveo odradi listu.Budite iskreni prvo prema sebi pa prema nama.
Slika nije obavezna u početku, pa kad se uradite može i pre-posle.
Ovako ćemo imati pravu sliku svakog ponaosob i upućivaćemo se preciznije šta i kako.? ;think;

Ja sam trenutno nezadovoljan sa sobom, nisam trenirao nekoliko meseci, tih nekoliko meseci sam se ugojio, opustio...
Sad počinjem opet sa definicijom, pravilnom ishranom i treningom.
Uz Vašu pomoć i još jednog foruma sam letos skinuo 18kg, uz povećanje obima, malo suplemetacije, pravilne ishrane, bez hemije i uz praćenje svojih rezultata ovakvom sličnom listom. :roll: :lol:
Uz forum sam svaki dan i kao da Vas sve poznajem godinama 'friend', vi ste moja motivacija i kritičari, zato samo NAPRED. ;bravi;

bebac
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Obimi/mere FORUMASA+ napredak, pohvale, saveti, kritike...
« Odgovor #1 poslato: Januar 13, 2008, 11:03:44 pre podne »
to bebonz....svi smo uz tebe..

ja prvi..i bleck stena narano..i onda svi iza nas...jel tako??..tako je

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Obimi/mere FORUMASA+ napredak, pohvale, saveti, kritike...
« Odgovor #2 poslato: Januar 13, 2008, 01:22:58 posle podne »
Ma može, samo da se nešto radi...
Peđa ja mislim da sve zanimaju tvoje mere ali  sumnjam da ćeš ih reći, možda je bolje da nas držiš u neizvesnosti mada ja lično mislim da ti biceps nije veći od 36-37cm  :lol: MAXIMALNO a na zadnjim fotkama 65-70kg jel sam blizu  :lol: :mrgreen:

Šalu na stranu od tebe očekujemo kritike, pohvale i kad budeš raspoložen svoje dimenzije (one na koje tvoja prljava mašta prvo pomisli VERUJ mi mene se ne tiče :lol:)

Pozdrav

p.s: hajmo forumasi da vidimo te silne cm, kg...
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Obimi/mere FORUMASA+ napredak, pohvale, saveti, kritike...
« Odgovor #3 poslato: Januar 13, 2008, 01:30:56 posle podne »
pa vidi....sto se tice obima..kratko i jasno..22cm a glava kao u macora od 2 meseca..

ah da..nismo o tim merama..hahahahhahahahaha

enivej..sto se tice mojih gabarita...jebi..ja se nikada nisam merio obime..veruj mi...jedino sto mi je merilo jeste VAGA a ni to ne gledam zadnjih 6 nedlje..vec OGLEDALO..

u zivtou nsiam probao koliko mogu da gurnem iz bencha..koliki mi je bicpes..veruj da neznam..ali ako ti akzes oko 37-38,,,,valja je tu engde..hahahahh

salim se..stvarni i iskreno..nikada u zivtu se nisam merio..niti cu....

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Obimi/mere FORUMASA+ napredak, pohvale, saveti, kritike...
« Odgovor #4 poslato: Januar 16, 2008, 03:41:11 posle podne »
Evo kad nemogu trenutno da se pohvalim sa svojim izgledom da se pohvalim ženinim izgledom.Ovo su njena leđa od 14 januara 2008, nije trenirala 4meseca a kad trenira ne uzima NIŠTA od suplemenata a  hrani se svim i svačim, ne pazi na UH i ne juri preoteine nego koji se zalomi.
E sad njena genetika odrađuje glavno+mala beba+poslovi po kući.
Ovih dana smo počeli opet da vežbamo zajedno pa će biti i mojih slika skorije.

Pozdrav
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: Obimi/mere FORUMASA+ napredak, pohvale, saveti, kritike...
« Odgovor #5 poslato: Januar 16, 2008, 04:26:54 posle podne »
Svaka cast na ledjima,pretpostavljam da i ostatak tela isto dobro izgleda ;bravi;

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Obimi/mere FORUMASA+ napredak, pohvale, saveti, kritike...
« Odgovor #6 poslato: Januar 16, 2008, 08:08:41 posle podne »
Veruj mi ja se ubedačim kad vidim njen biceps, definisan odlično ali ona jednostavno nema volje da se takmiči u bodi fitnesu.
2002ge je trebala da izađe, spremala se nešto malo i... zatrudni tada je pobedila devojka iz našeg kluba OLIMPIJA KG koja je bila mnogo lošija od nje, to nisu samo moje reči već i trenera devojke koja je pobedila...
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Obimi/mere FORUMASA+ napredak, pohvale, saveti, kritike...
« Odgovor #7 poslato: Januar 17, 2008, 12:47:55 posle podne »
e onda na posao i nagovori je na takmicenje :)