April 20, 2024, 02:31:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Kakva je razlika izmedju?  (Pročitano 10562 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Kakva je razlika izmedju?
« Odgovor #15 poslato: Mart 14, 2006, 07:58:02 pre podne »
Citat: Dejan_85
ahahahaha uredu je, citao sam bas sad da samo skodi whey protein ako se uzima vise recimo od 3 grama/kg tezine na dan.
Znaci izgleda da cu ga probati da koristim jer sam sve ovo vreme bio bez ikakvih suplemenata.

I cak nisam ni znao da je toliko zdrav isto :).ali sve u svema hvala na pomoci.
...STARI..I TA BUDALSTINA DA JE 3 GR PROTEINA PO KG TEZINE NEZDRAVA,SI VEROVATNO PROCITAO NEGDE NEKU STUDIJU OD NEKOG STRUCNJKA KOJEMU JE PAS KREPAO DOK JE BIO MALI PA JE SADA MALO ISFRUSTRIAN NEKIM STVARIMA,...kreteni...kreteni

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Kakva je razlika izmedju?
« Odgovor #16 poslato: Mart 14, 2006, 08:00:20 pre podne »
Citat
ahahahaha uredu je, citao sam bas sad da samo skodi whey protein ako se uzima vise recimo od 3 grama/kg tezine na dan.

Znaci izgleda da cu ga probati da koristim jer sam sve ovo vreme bio bez ikakvih suplemenata.



I cak nisam ni znao da je toliko zdrav isto .ali sve u svema hvala na pomoci.   
...STARI..I TA BUDALSTINA DA JE 3 GR PROTEINA PO KG TEZINE NEZDRAVA,SI VEROVATNO PROCITAO NEGDE NEKU STUDIJU OD NEKOG STRUCNJKA KOJEMU JE PAS KREPAO DOK JE BIO MALI PA JE SADA MALO ISFRUSTRIAN NEKIM STVARIMA,...kreteni...kreteni


ispustila ga majka dok je bio beba,pa sad ima problema :lol:

Van mreže Dejan_85

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Re: Kakva je razlika izmedju?
« Odgovor #17 poslato: Mart 14, 2006, 08:02:29 pre podne »
ahhaha jeste sarkasticni ebote, sta ja znam to sam procitao pa napisao.........hajde odoh spavati ovde u KAnadi je 3 ujutro, laku noc meni.
Moje Slike: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,23111.0.html
Srpski mi nije bas dobar, ali ovde sam da ga bolje naucim.
Ako razumijete Engleski ovo obavezno procitati i nauciti
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=121703981

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Kakva je razlika izmedju?
« Odgovor #18 poslato: Mart 14, 2006, 08:04:47 pre podne »
A dobro jutro nama?
I ja sad idem u skolu,gubim prva dva casa pa sam mogo malo duze da spavam.Kad bi svaki dan bio ovakav!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Kakva je razlika izmedju?
« Odgovor #19 poslato: Mart 14, 2006, 08:09:11 pre podne »
Citat: Dejan_85
ahhaha jeste sarkasticni ebote, sta ja znam to sam procitao pa napisao.........hajde odoh spavati ovde u KAnadi je 3 ujutro, laku noc meni.
....MA JOK.COVECE...SAMO HOCEMO DA TI POPMOGNEMO

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Re: Kakva je razlika izmedju?
« Odgovor #20 poslato: Mart 14, 2006, 08:10:17 pre podne »
sve u cilju razvoja bb-a

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Kakva je razlika izmedju?
« Odgovor #21 poslato: Mart 14, 2006, 10:18:58 pre podne »
Likovi, sto me ne poslusate? Brisite ovakve teme i posaljite momku na pm - citaj forum pa onda pitaj. Moj savet bi mu bio da procita rubrike Nutririon i Suplementi. Sramota citari ovako nesto.

I usput, vise si ti hemije pojeo hranecí se po Mc Donaldsu i slicnim, i recimo kupovajuci svasta po supermarketima, nego da si uzeo Whey.

Jednom sam napisao protein = protein (medjusobno se razlikuju, ali grupa je grupa), tako nemoj mesati babe i zabe (kao sto imas stare babe, nevine babe 8O , grupa je grupa).
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Kakva je razlika izmedju?
« Odgovor #22 poslato: Mart 14, 2006, 01:55:15 posle podne »
Citat: dr_rapid
Likovi, sto me ne poslusate? Brisite ovakve teme i posaljite momku na pm - citaj forum pa onda pitaj. Moj savet bi mu bio da procita rubrike Nutririon i Suplementi. Sramota citari ovako nesto.

I usput, vise si ti hemije pojeo hranecí se po Mc Donaldsu i slicnim, i recimo kupovajuci svasta po supermarketima, nego da si uzeo Whey.

Jednom sam napisao protein = protein (medjusobno se razlikuju, ali grupa je grupa), tako nemoj mesati babe i zabe (kao sto imas stare babe, nevine babe 8O , grupa je grupa).
..NEIVINA BABA???..zanimljvio

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Kakva je razlika izmedju?
« Odgovor #23 poslato: Mart 14, 2006, 02:06:33 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: dr_rapid
Likovi, sto me ne poslusate? Brisite ovakve teme i posaljite momku na pm - citaj forum pa onda pitaj. Moj savet bi mu bio da procita rubrike Nutririon i Suplementi. Sramota citari ovako nesto.

I usput, vise si ti hemije pojeo hranecí se po Mc Donaldsu i slicnim, i recimo kupovajuci svasta po supermarketima, nego da si uzeo Whey.

Jednom sam napisao protein = protein (medjusobno se razlikuju, ali grupa je grupa), tako nemoj mesati babe i zabe (kao sto imas stare babe, nevine babe 8O , grupa je grupa).
..NEIVINA BABA???..zanimljvio


 8O  :)  :)
Znam, ali niko nije dokazao da ih nema :lol:
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike