Jun 05, 2024, 10:22:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.163 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: imam pitanje  (Pročitano 13129 puta)

Van mreže Zile83

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: imam pitanje
« Odgovor #30 poslato: Mart 25, 2008, 11:53:24 posle podne »
pa dobro jel imas ti ideju da mi kazes sta da uzimam za zastitu to od toga sto brate nisi mi cale ako znas sta da uzimam za stitu reci

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: imam pitanje
« Odgovor #31 poslato: Mart 26, 2008, 12:03:20 pre podne »
neverovatno....

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: imam pitanje
« Odgovor #32 poslato: Mart 26, 2008, 12:43:11 pre podne »
pa dobro jel imas ti ideju da mi kazes sta da uzimam za zastitu to od toga sto brate nisi mi cale ako znas sta da uzimam za stitu reci


Cekaj polako, nije ti niko cale ovdje, u pravu si, samo ipak ljudi ne mogu da shvate kako neki momci kao sto si ti pocnu da uzimaju nesto a da nemaju ni osnovno znanje. Da li si ti zrtva nekoga ko ti je uvalio metan i rekao uzimaj toliko i toliko dnevno, i izgradit ces brdo misica, ja ne znam, ali je stvarno frustrirajuce kada kazes da uzimas to, a ne znas sta ni od zastite da uzmes! Mislis li ti o svom zdravlju i da li si svjestan sta ti ustvari radis, JA NE VJERUJEM! Niko tebi ne zeli ovdje zlo, nego izgleda ti sam sebi i onaj sto ti je taj metan uvalio!

Ja bi ti preporucio da odes na podoforum STEROIDI i da malo citas i da se edukujes o svemu tome kada si vec odlucio da uzimas nesto, jer imas puno vrijednih informacija!

Pozdrav!

« Poslednja izmena: Mart 26, 2008, 12:46:01 pre podne Manimal »

Van mreže Zile83

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: imam pitanje
« Odgovor #33 poslato: Mart 26, 2008, 12:48:55 pre podne »
e pazi niko mi nije to rekao pa se ja nalozio znam da steroidi nisu carobni napici i da su veoma opasni i da se nesme njima igrati znam da metan navlaci vodu i znam da se od zastita uzima live52 svaki dan ali neznam kolko tableta i znam da se uzima tribuls i hsg ali neznam kolko se uzima i kad i novalex ako se dobije peckanje bradavica a nisam ja neki lik koji nezna sta radi i ja ovo uzimam radi treninga ne radi izgleda ili teretane zato pitam

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: imam pitanje
« Odgovor #34 poslato: Mart 26, 2008, 01:19:57 pre podne »
Zile, odusevio si me.  ;think;
PRVO - Pitas ljude da ti kazu sta da uzimas, kako i koliko - oni budu ljubazni i odgovore ti,  a ti ipak uzmes sasvim leve steroide.  doup
DRUGO - Taj od koga si kupio aas, je trebalo da te posavetuje u kolikim kolicinama i sta da uzimas. DOduse svi znamo da se Metan i deca kupuju na kilo i litar ( odes na  pijacu, na kantar ti izmeri das mu 100e i on ti jos vrati kusur)  :twisted: :evil: :twisted:
TRECE - Kad si rekao da imas trenera onda mi molim te reci, jer on trener skijanja ili biciklizma pa ne moze da te posavetuje olo zastite i treninga.
CETVRTO - Kolko sam procitao na forumu, dobar deo Metana ces da" ispiskis" za par meseci   :flip:

Drugarski savet: NISAM UZIMAO AAS, ALI I KAD BUDEM, SLUSACU NAJBOLJE I NAJISKUSNIJE, I DVA PUTA NEDELJNO - PRIVATNA KLINIKA. DAS LEPO DOKTORU DA TI PRATI ZDRAVSTVENO STANJE I NE SEKIRAS SE MNOGO. JESTE DA KOSTA AL JE JEFTINIJE OD POSLEDICA KOJE MOGU DA TE SNADJU USLED OVAKO NEODGOVORNOG PONASANJA.  ;bravi;
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: imam pitanje
« Odgovor #35 poslato: Mart 26, 2008, 08:44:51 pre podne »
NISAM UZIMAO AAS, ALI I KAD BUDEM, SLUSACU NAJBOLJE I NAJISKUSNIJE, I DVA PUTA NEDELJNO - PRIVATNA KLINIKA. DAS LEPO DOKTORU DA TI PRATI ZDRAVSTVENO STANJE I NE SEKIRAS SE MNOGO. JESTE DA KOSTA AL JE JEFTINIJE OD POSLEDICA KOJE MOGU DA TE SNADJU USLED OVAKO NEODGOVORNOG PONASANJA.  ;bravi;

ma jeste brate...ti si mr o!!!
hahah
loodilo

Van mreže Zile83

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: imam pitanje
« Odgovor #36 poslato: Mart 26, 2008, 02:27:45 posle podne »


TRECE - Kad si rekao da imas trenera onda mi molim te reci, jer on trener skijanja ili biciklizma pa ne moze da te posavetuje olo zastite i treninga.
nikad nisam reko da imam trenera za to kad bi trener sazno da uzimam jebo bi mi mater i izbacio iz ekipe tako da manje bitno necu da se raspravljam
bolje da si napiso sta da uzmem nego da mi pametujes

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Odg: imam pitanje
« Odgovor #37 poslato: Mart 26, 2008, 02:54:31 posle podne »

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: imam pitanje
« Odgovor #38 poslato: Mart 26, 2008, 05:08:36 posle podne »
NISAM UZIMAO AAS, ALI I KAD BUDEM, SLUSACU NAJBOLJE I NAJISKUSNIJE, I DVA PUTA NEDELJNO - PRIVATNA KLINIKA. DAS LEPO DOKTORU DA TI PRATI ZDRAVSTVENO STANJE I NE SEKIRAS SE MNOGO. JESTE DA KOSTA AL JE JEFTINIJE OD POSLEDICA KOJE MOGU DA TE SNADJU USLED OVAKO NEODGOVORNOG PONASANJA.  ;bravi;

ma jeste brate...ti si mr o!!!
hahah
loodilo

ne razumem. Kakve veze imam sa MR OLIPMPIA.
I sta je tu lose sto hocu da budem siguran 100 %?
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: imam pitanje
« Odgovor #39 poslato: Mart 26, 2008, 05:15:14 posle podne »
a o kakvim ti klinikama pricas fantaziras?
privatnim.
odes lepo tamo, dajes krv s vrremena na vreme, prijavis lepo doci ako imas neki ozbiljniji prob. i stvar resena.
 Tu su da te lece i da paze na tebe. Jedan ovakav tretmana za mesec dana kosta oko 6.000 din.
P.S. Diskrecija je zagarantovana, zato i ides na privatnu kliniku. :twisted: :evil:
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"