April 28, 2024, 09:35:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc!!!! SAVET!!!!  (Pročitano 10520 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoc!!!! SAVET!!!!
« Odgovor #15 poslato: Februar 02, 2008, 12:25:02 pre podne »
nebi da ispadnem glup ali vidim da ce ipak biti tako molim da mi neko kaze sta je to ___omega 3, 6, 9,___

Masne kiseline
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže dexxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Pomoc!!!! SAVET!!!!
« Odgovor #16 poslato: Februar 02, 2008, 02:44:13 pre podne »
jasno. Hvala

Van mreže dexxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Pomoc!!!! SAVET!!!!
« Odgovor #17 poslato: Februar 12, 2008, 10:50:55 posle podne »
drugari mogu vas sa zadovoljstvom obavestiti da sam se danas izmerio i na vagi sam vidideo fantasticnih 95 kg, (prosto nemogu da verujem) , sta vise pocinjem da se dicim svojim izgledom, ono sto nameravam jeste posto sam se primio kao volina na treniranje  ajde mi pomozite jos malo pa mi  preporucite koji dodatak da uzmem posto svi podrzavate tu pricu Mislio sam neke proteine ili glutamim, ali neznam kog proizvodjaca (i dali mi je uopste potreban).

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pomoc!!!! SAVET!!!!
« Odgovor #18 poslato: Februar 12, 2008, 11:03:01 posle podne »
Optimum/Ultimate...i whey i glutamin.Jeste/u potreban/i

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ljoljo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Pomoc!!!! SAVET!!!!
« Odgovor #19 poslato: Februar 16, 2008, 08:18:10 pre podne »
Prijatelju ako želiš skinuti,salo moraš varirati sa unosom UH,to znači možeš i vako radit:3 dana si na 0UH unos P nek ti bude 3g po kg.Kad si na danima sa 0UH moraš obavezno uz svaki obrok jesti salatu(Lisnato povrće,paprika,krastavac itd).Šta se kardio treninga tiče,njega radi ujutro na prazan želudac,samo crnu kavu prije toga,radi 40min brzog hodanja,otkucaj srca nek ti se drži na 130-140.Popodne radiš anairobni trening.4dan ti je punjenje sa UH,taj dan možeši nešto jank fooda pojesti ali budi oprezan glede toga da nepretjeraš(:Eto toliko od mene nadam se da sam ti mogao pomoći.Pozdrav.

Van mreže ljoljo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Pomoc!!!! SAVET!!!!
« Odgovor #20 poslato: Februar 16, 2008, 11:24:41 pre podne »
min. 3g proteina po kg telesne tezine i variranje unosa ugljenih hidrata sa oko dva dana u nedelji na apsolutnoj nuli sto se ugljenih hidrata tice

Ja bik ti rekao da nikada, ikada ne ides ispod 100-150 grama UH dnevno. Izuzetak ako se slucajno nadjes u pustinji i nemas sta da jedes.
Zašto misliš da se nemože ići ispod 100-150g UH,nemoj govorit ono za šta sa sigurnošću nisi siguran,naravno da se može ići na 2-3dana pražnjenja sa UH jer svaki dan kad uzimaš istu količinu UH tijelo se navikne i prvo crpi UH kao izvor GORIVA,a kad neunosiš UH(osim mozda 50g glukoze iza treninga)onda unosiš masti kao gorivo (omega3,maslinovo,cijela jaja itd)I ima smisla raditi 2-3 dana pražnjenje jer tijelo tjeraš da masne naslage koristi kao gorivo.

Van mreže ljoljo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Pomoc!!!! SAVET!!!!
« Odgovor #21 poslato: Februar 16, 2008, 11:33:50 pre podne »
 Za ocuvanje misicne mase je najbolja carb cycling dijeta. Npr. ako imas trening u pon, uto, cet i pet, s tim da u pon i cet treniras dijelove tijela koji su ti prioritet, tada bi prehrana trebala ici ovako:
pon - carbsi u Pre/PeriWM i PWM, carbsi za dorucak, carbsi za prvi obrok poslije PWM
uto - carbsi u Pre/PeriWM i PWM
sri - nista carbsa (osim ono sto dobijes s povrcem)
cet - isto kao pon
pet - isto kao uto
sub, ned - isto kao sri
Cardio se podrazumijeva i uz ovu dijetu, s tim da krenes rijetko i lagano, i postupno povecevas trajanje i ucestalost cardio treninga, kasnije dodas HIIT i sprinteve itd.

Van mreže ljoljo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Pomoc!!!! SAVET!!!!
« Odgovor #22 poslato: Februar 16, 2008, 12:13:26 posle podne »
Nebi se složio sa tobom ja sad radim,5dana samo 50gUH(iza treninga)i to te stvarno izreže do boli ali moraš pazit da nebi ušao u katabolizam,nesmije se pretjerati sa airobnim.Nećeš bit umoran ako u svakom obroku unosiš masnoće oko 100g dnevno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc!!!! SAVET!!!!
« Odgovor #23 poslato: Februar 16, 2008, 12:15:41 posle podne »
@sszgo ili whatrvere,..

stari...

ono sto pase tebi..ne mozes da tvrdis da pase nkome drugom.

prema tome..nema smisla tvoja rtecinica...da tvrdis ovo ili ono..

ti jedino sto mozes da tvrdis..je to sto tebi radi i deluje.s.ve ostaloNE MOZES DA TVRDIS

jer ja kada bih ti rekao da od tvog sistmea ne mogu da skinem ni jedan gr a ne kg ti bi pitao kako....

Van mreže ljoljo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Pomoc!!!! SAVET!!!!
« Odgovor #24 poslato: Februar 16, 2008, 12:28:29 posle podne »
@sszgo ili whatrvere,..

stari...

ono sto pase tebi..ne mozes da tvrdis da pase nkome drugom.

prema tome..nema smisla tvoja rtecinica...da tvrdis ovo ili ono..

ti jedino sto mozes da tvrdis..je to sto tebi radi i deluje.s.ve ostaloNE MOZES DA TVRDIS

jer ja kada bih ti rekao da od tvog sistmea ne mogu da skinem ni jedan gr a ne kg ti bi pitao kako....
U potpunosti se slažem sa tobom i u mene je taj problem ja moram na minimum svesti UH da bi se počeo cijediti,a i onda sporo ide(: U globalu to je sve od osobe do osobe to jest svaki je metabolizam jedinstven tako da ti sam moraš da vidiš šta ti paše.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Pomoc!!!! SAVET!!!!
« Odgovor #25 poslato: Februar 16, 2008, 12:44:30 posle podne »
@sszgo ili whatrvere,..

stari...

ono sto pase tebi..ne mozes da tvrdis da pase nkome drugom.

prema tome..nema smisla tvoja rtecinica...da tvrdis ovo ili ono..

ti jedino sto mozes da tvrdis..je to sto tebi radi i deluje.s.ve ostaloNE MOZES DA TVRDIS

jer ja kada bih ti rekao da od tvog sistmea ne mogu da skinem ni jedan gr a ne kg ti bi pitao kako....
U potpunosti se slažem sa tobom i u mene je taj problem ja moram na minimum svesti UH da bi se počeo cijediti,a i onda sporo ide(: U globalu to je sve od osobe do osobe to jest svaki je metabolizam jedinstven tako da ti sam moraš da vidiš šta ti paše.
pa normalno da ti sporo ide chim ti je junk punjenje svaka 4 dana ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Spartak

  • Gost
Odg: Pomoc!!!! SAVET!!!!
« Odgovor #26 poslato: Februar 16, 2008, 12:53:55 posle podne »
ja neznam zasto bi se neko tovario sa junkom kad je punjenje umjesto da na taj dan jedu kvalitetne carbse,ovas,pasta,pirinac,ovseni hleb itd...

Van mreže ljoljo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Pomoc!!!! SAVET!!!!
« Odgovor #27 poslato: Februar 16, 2008, 01:00:23 posle podne »
Izvini ali nigdje nisam napisao da jedem junk svako 4dana,ja sam napisao da pražnjenje u mene traje 5dana 6dan mi je punjenje i taj dan ponekad iza treninga si priuštim poslasticu(npr čokolada,čisto radi psihe).