April 20, 2024, 01:17:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Roy Jones Jr: Sve cu ih poslati na patos!  (Pročitano 1213 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Roy Jones Jr: Sve cu ih poslati na patos!
« poslato: Februar 01, 2008, 09:28:10 pre podne »
Roy Jones Jr. napunjen pozitivnom energijom nakon ubjedljive pobjede nad Felixom “Titom” Trinidadom je ustvrdio da je spreman da se suoci sa svim novajlijama u light heavyweight ili pak super middleweight diviziji.

“Rekao sam vam da se Roy Jones Jr. vratio,” izjavio je Jones nakon trijumfa nad Trinidadom u kojem ga je dva puta slao na pod. “Rado cu se boriti sa pobjednikom revansa izmedju Kelly Pavlika i Jermaina Taylora ili pak pobjednikom duela Joa Calzaghea i Bernarda Hopkinsa. Spreman sam cak i da spustim svoju kilazu ispod 156 funti kako bi se borio sa Oscar De La Hoyom u maju. Poredjajte mi ih a ja cu ih sve poslati na patos!.”

Jones (52-4, 38 KOs) je u mecu sa Trinidadom iznenadio pratioce bokserskih zbivanja koji su sumnjali da je jos uvijek sposoban da prezentuje vjestinu i jedinstvenu kombinaciju snage i brzine koja ga je vise od decenije drzala na vrhu PFP liste, i ucinila ga jednim od najdominantnijih boksera u istoriji.

“Uvijek sam govorio da sa pravom motivacijom i fokusom jos uvijek mogu biti supermen. Ja sam to vidio u bokserskoj sali u toku priprema za mec, a svi ostali su to imali prilku da vide u mecu sa Titom u Gardenu. I kao sto sam vam rekao, dajte mi ih i sve cu ih poslati na patos!”
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Roy Jones Jr: Sve cu ih poslati na patos!
« Odgovor #1 poslato: Februar 03, 2008, 12:53:33 pre podne »
Lets go Roy sherif

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Roy Jones Jr: Sve cu ih poslati na patos!
« Odgovor #2 poslato: Februar 03, 2008, 03:03:00 posle podne »
thats the spirit