April 18, 2024, 08:35:35 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Moze li mi neko pomoci!!!????  (Pročitano 16726 puta)

Van mreže Djoloo

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Moze li mi neko pomoci!!!????
« poslato: Februar 02, 2008, 03:00:13 pre podne »
Treniram vec oko godinu ipo dana!!!Uzimao sam razne suplemente kao sto su,gejner,glutamin,kreatin,super charge,medjutim to mi nedaje takve rezultate kakve ja zelim!!!
Razmisljam da uzmem u kombinaciji metan i decu durabolin,i jos da dodam super charge jer je extra za snagu!!!
E sad na sta treba da obratim paznju pri kupovini metana i dece???Koji je dobar metan i deca???Koju zastitu da uzmem???I sve ostalo sto posle kure je bitno da bi mi se sto vise zadrzalo i da bi sto manje sebi nastetio,t.j.da bi povratio prirodan testesteron????

Unapred hvala....

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Moze li mi neko pomoci!!!????
« Odgovor #1 poslato: Februar 02, 2008, 03:15:31 pre podne »
Treniram vec oko godinu ipo dana!!!Uzimao sam razne suplemente kao sto su,gejner,glutamin,kreatin,super charge,medjutim to mi nedaje takve rezultate kakve ja zelim!!!
Razmisljam da uzmem u kombinaciji metan i decu durabolin,i jos da dodam super charge jer je extra za snagu!!!
E sad na sta treba da obratim paznju pri kupovini metana i dece???Koji je dobar metan i deca???Koju zastitu da uzmem???I sve ostalo sto posle kure je bitno da bi mi se sto vise zadrzalo i da bi sto manje sebi nastetio,t.j.da bi povratio prirodan testesteron????

Unapred hvala....

Meni se cini da ti ne znas ni osnovne stvari a vec bi kupovao metan i decu!
Ne znam kakve si ti EXTRA stvari ocekivao od shitera, mislim gejnera, glutamina, SUPER SRANJ., ovaj , mislim chargera, kreatina?
Treba da procitas podforum o ISHRANI koja je temelj svega i da sredis to ako si u mogucnosti. Ako nisi, nece ti ni hiljadu metana i deca pomoci!
« Poslednja izmena: Februar 02, 2008, 03:18:51 pre podne Manimal »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moze li mi neko pomoci!!!????
« Odgovor #2 poslato: Februar 02, 2008, 11:01:58 pre podne »
Citat
Koji je dobar metan i deca???

auuuuuuuuu

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Moze li mi neko pomoci!!!????
« Odgovor #3 poslato: Februar 02, 2008, 01:09:57 posle podne »
Jebes metan, za snagu samo supercharge :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Moze li mi neko pomoci!!!????
« Odgovor #4 poslato: Februar 02, 2008, 08:07:39 posle podne »
Jebes metan, za snagu samo supercharge :lol: :lol:

ova je dobra...
hahahahahaha

Van mreže Agressive

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 52
Odg: Moze li mi neko pomoci!!!????
« Odgovor #5 poslato: Februar 02, 2008, 08:41:18 posle podne »
Treniram vec oko godinu ipo dana!!!Uzimao sam razne suplemente kao sto su,gejner,glutamin,kreatin,super charge,medjutim to mi nedaje takve rezultate kakve ja zelim!!!
Razmisljam da uzmem u kombinaciji metan i decu durabolin,i jos da dodam super charge jer je extra za snagu!!!
E sad na sta treba da obratim paznju pri kupovini metana i dece???Koji je dobar metan i deca???Koju zastitu da uzmem???I sve ostalo sto posle kure je bitno da bi mi se sto vise zadrzalo i da bi sto manje sebi nastetio,t.j.da bi povratio prirodan testesteron????

Unapred hvala....

ako uzmes metan i deku onda nemoj se nadati da ce ti se dizati djoka :)
deka ne ide bez testosterona!

Van mreže Djoloo

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Moze li mi neko pomoci!!!????
« Odgovor #6 poslato: Februar 03, 2008, 02:17:22 pre podne »
Pa mislim koji vam je k... pa zasta sluzi ovaj forum,da ismevate druge!!!!!!!
Ja sam lepo pitao da bi uzeo nesto sto bolje!!!!I da bi me neko posavetovao sta je dobro i na sta da obratim paznju,kao da ste svi vi znali sve o ovome dok niste poceli da koristite!!!!!
A sto se tice ishrane znam ja o tome dosta,studiram i na faxu ucim o tome kolko oces,slucajno idem na DIF,i u toj prici sam cesto,al sam hteo da cujem od nekog savet za deku i metan sta je dobro,jer sam ipak pomislio da ovde ima ozbiljnih ljudi koji hoce da pomognu!!
A u stvari vi ovde ismevate ljude sto neko nesto ne zna!!!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Moze li mi neko pomoci!!!????
« Odgovor #7 poslato: Februar 03, 2008, 02:24:47 pre podne »
brate nemoj da si lenj...nije niko naucen rodjen...ali lepo ti kaze manimal...uzmi malo procitaj forum ishrana,suplementacija...steroidi ako si vec zapeo za njih mada mislim kad sredis ishranu i suplementaciju da ces imati ok rezultate...
al se nekad dobro jelo

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Moze li mi neko pomoci!!!????
« Odgovor #8 poslato: Februar 03, 2008, 02:25:09 pre podne »
kao da ste svi vi znali sve o ovome dok niste poceli da koristite!!!!!

prvo saznas nesto o necemu pre nego sto mislis da koristis...
isto kao kad kupujes kola,prvo ih proveris pa onda kupis a ne kupis pa proveravas....

al sam hteo da cujem od nekog savet za deku i metan sta je dobro,jer sam ipak pomislio da ovde ima ozbiljnih ljudi koji hoce da pomognu!!
A u stvari vi ovde ismevate ljude sto neko nesto ne zna!!!!

ma da...ovde su svi silibajzeri!!!!!
pa bre ima vas ko mrava,svako postavlja pitanje sta da uzima koliko i koliko je sta dobro....svi ocekujete da vam se to servira....
meni ste se smucili,meni koji ne dajem savete a mogu da zamislim ovima sto daju kako je.....
jbg kad vas mrzi da prelistate malo...videli bi ste da imate odgovore na sva vasa pitanja,ali jedan ide u skolu pa nema vremena da lista drugi radi pa nema vremena treci mazi kobasicu....

Van mreže Djoloo

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Moze li mi neko pomoci!!!????
« Odgovor #9 poslato: Februar 03, 2008, 02:54:12 pre podne »
O tebi Nelle vidim da bas sve redom podjebavas i spustas!!!Sta si uopste na ovom forumu kad svima govoris da su shistavci,osuseni i sta vec za sve komentarises,samo ovde vredjas ljude!!!!
Nebrini procitao sam ja vec jednom skoro ceo forum i znam vise nego sto ti mislis da znam,al jednostavno sam pitao eto hteo sam da mi neko odgovori licno za mene!!!!!!!!!!!!
A ja cu da ti se izvinim nagruvani sto te mi retardi nerviramo...hahahahahahahahahahahaha

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Moze li mi neko pomoci!!!????
« Odgovor #10 poslato: Februar 03, 2008, 03:24:39 pre podne »
sta si procitao???
hehehehe
procitao a pojacava steroide super charge-om jer je xtra za snagu....
hahahaha
loodilo.... :lol:

ps
Nebrini procitao sam ja vec jednom skoro ceo forum i znam vise nego sto ti mislis da znam

a kad si stigao da procitas?
Datum registracije:    Februar 02, 2008, 02:23:06 am
« Poslednja izmena: Februar 03, 2008, 03:55:27 pre podne nellle »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Moze li mi neko pomoci!!!????
« Odgovor #11 poslato: Februar 03, 2008, 11:51:32 pre podne »
Samo polako!!!

Ja ti najiskrenije predlazem da za sad zaboravis na hemiju,dok ne naucis nesto vise o tome,dok ne shvatis kako to sve radi,koje su moguce posledice,sta sa cim ide...

Nego,koliko godina imas?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: Moze li mi neko pomoci!!!????
« Odgovor #12 poslato: Februar 03, 2008, 11:58:22 pre podne »
Treba bataliti zajebanciju sa ovim Nelletom!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Moze li mi neko pomoci!!!????
« Odgovor #13 poslato: Februar 03, 2008, 12:40:42 posle podne »
Citat
Treniram vec oko godinu ipo dana!!!Uzimao sam razne suplemente kao sto su,gejner,glutamin,kreatin,super charge,medjutim to mi nedaje takve rezultate kakve ja zelim!!!
pa onda nema potrebe da uzimas hemiju i da pucas u prazno ako nemas efekta od treninga,hrane i suplemenata. mora to sve da buda ap-tap da bi steroidi odradili svoje.
prelistaj jos malo te knjige sa faxa pa onda se upusti u ove vode.

Citat
A u stvari vi ovde ismevate ljude sto neko nesto ne zna!!!!
jezik sprdnje i ismevanja je pokazao kao najefikasniji insturment edukacije.
kada vecina ismjeva manjinu ocigledo je da je manjina ...sta ?  ... da, upravo to.
i onda tako manjina shokirana tim novim saznanjem o sebi ce brze bolje poceti resavanjem problema, upravo pogodjena chinjenicom da je 'to', i tom procedurom da skine taj teski epitet/e sa sebe.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Djoloo

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Moze li mi neko pomoci!!!????
« Odgovor #14 poslato: Februar 03, 2008, 04:50:45 posle podne »
Brate sa tobom NELLE izgelad nemoze da se prica jer si  izgleda pun sebe!!!!
Nisam ja debil da mislim da charge radi jace od steroida,nego mi je ostala jos jedna kutija charga i necu da je bacim nego da je popijem uz ovo!!!!
Na forumu sam se registrovao skoro,al citam po ovom forumu vec duze vreme sve pratim sta ljudi pisu,a kao clan sam se ukljucio skoro PAMETNI!!!!!!!!


A za SASACG
Imam 20 godina,al necu dam mi niko govori kako sam mlad i dam mi jos to netreba!!!!
Odlucio sam da to uzmem i to je to,dosta sam citao o tome i kapiram sta sve moze da se desi,al ipak sam i postavio zbog toga ovo pitanje,da bi mi neko rekao sta je najbolje,i sta da uzmem od zastite,znam da treba LIV(valja se tako zove)za metan zastita i zastita za decu sad nemogu da se setim kako se zove,i planirao sam posle kure da uzmem tribulus da bi mi prirodno povratio testesteron u jaja!!!!
E sad cinis mi se kao normalniji od ovog nelleta!!!!
Mislio sam da uzmem naposim i decu grcku,drugar mi kaze da je extra a i video sam na forumu da je hvale!!!!Sta i mislis o tome???
Kolko mi treba dece i metana za jednu kuru???
Imam 75 kg i 175cm!!!!