April 30, 2024, 01:05:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Masternikol@ aka Mr Olympia 2015!LOL  (Pročitano 9185 puta)

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Masternikol@ aka Mr Olympia 2015!LOL
« Odgovor #30 poslato: Februar 09, 2008, 10:16:53 posle podne »
tesko ce mi biti da jedem svaki 2 sata jel jos studiram al jebiga potrudicu se maxilmalno jer ocu prave resultate!
mnogi studiraju, mnogi i rade, ja i studiram i radim, a ipak stignem i da jedem... sve je do organizacije vremena.

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: Masternikol@ aka Mr Olympia 2015!LOL
« Odgovor #31 poslato: Februar 10, 2008, 12:24:27 pre podne »
tesko ce mi biti da jedem svaki 2 sata jel jos studiram al jebiga potrudicu se maxilmalno jer ocu prave resultate!
mnogi studiraju, mnogi i rade, ja i studiram i radim, a ipak stignem i da jedem... sve je do organizacije vremena.
  :shock: Fakultet,posao i bodybuilding,svaka cast!

Van mreže M@ster Nikola

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Masternikol@ aka Mr Olympia 2015!LOL
« Odgovor #32 poslato: Februar 10, 2008, 01:34:47 posle podne »
svaka ti cast i jos nadjes vremena i za forum!
dali je kod tebe isto ali ja pocinjem casove u 8  i zavrsavam u 17 casova.
nemam stvarno vremena da mrdnem a i kad mi dodje pauza od 5 minuta glupo mi je da vadim hranu pred drugovima...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Masternikol@ aka Mr Olympia 2015!LOL
« Odgovor #33 poslato: Februar 10, 2008, 07:50:51 posle podne »
Ako izmedju 8 - 17 H neces unijeti nekoliko kvalitetnih obroka nikakava hemija ti nece pomoci da napravis tijelo kakvo zelis.

Posvecenost ka postizanju rezultata u bodybuildingu nije samo u tome da se odradi dobar trening i da se 2-3-4 puta nedjeljno ubodes X i Y supstancama, vec je kljucni cimbenik unositi kvalitetene namirnice tokom cijelog dana, a ne samo u intervalima kada ti je to najlagodinje.

Svaki ozbiljan bodybuilder, bilo takmicar ili ne, ce ti reci da je kljucna stvar uspjeha u ovom sportu, ili pak samo u tome sto ces u nekoj buducnosti izgraditi respektabilno tijelo, da sam spremas svoje obroke i da ih nosis sa sobom, da ih unosis sto cesce u toku dana, a minimum na nekih 3 sata - zbog toga je i neprihvatljiva ova pauza od 8-17 h... Sendvic sa crnim hlebom i tunjevinom ili piletinom i salatom -  samo je jedan primjer kako bi taj obrok mogao izgledati...

Potpuno mi je neprihvatljiv tvoj "izgovor" da ti je zbog kolega u skoli ili na fakultetu neprijatno da uzmes obrok. Ako meni sa 31 godinom nije problem da izvadim obrok ili neku "hemiju" kako moje kolege s posla zovu protein u prahu, ne vidim sto bi ti imao neku nedoumicu vezanu za to... pri tom moje ambicije u ovom sportu su mnogo skromnije nego li one koje navodno ti imas.

Zato mani se bijednih izgovora i ponasaj se kao pravi bodybuilder ako vec zelis da izgledas kao jedan!

Pozdrav!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže M@ster Nikola

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Masternikol@ aka Mr Olympia 2015!LOL
« Odgovor #34 poslato: Februar 10, 2008, 09:34:17 posle podne »
wooo !nisi me dobro razumeo. stop napad!!LOL..ne pravim pauze od 8 do 17 casova pijem svoj sejk i doruckujem pre skole za tim imam pauzu za rucak u 12 i jedem vise ,u stavari bolje nego jedan sendvic...ali posle podne nemam pauza u stvari samo jednu od pet minuta u 15 casova i tu popijem sejk sato kazem da mi je tecko jesti svaki sat...ALI NE PAUZIRAM OD 8 DO 17 ipak sam covek i srbin!!!!LOL

Van mreže Draze

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Masternikol@ aka Mr Olympia 2015!LOL
« Odgovor #35 poslato: Februar 10, 2008, 10:14:52 posle podne »

  Sto se tice informacija imas ovde puno toga,ali potrazi francusko izdanje Flexa i unutr

Van mreže M@ster Nikola

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Masternikol@ aka Mr Olympia 2015!LOL
« Odgovor #36 poslato: Mart 17, 2008, 07:39:37 posle podne »
Zdravo ljudi!
odavno nisam pisao na forumu jer nemam mnogo vremena a i vise volim da gledam!lol
Ipak svaki dan citam forum jer je ovo moja licna enciklopedia za teretanu i za znanje!lol
izkombinovao sam mnogih treninga slasucao nekoliko saveta i stigao do ove sadasne forme (76kg):











nemogu nikako ledja da sredim sve sam pokusao....Sta vi misite?
Planirao sam da se vise izdefinisem i da postignem tezinu od 72 kg ali idem polako pa kad tad! :mrgreen:



« Poslednja izmena: Mart 17, 2008, 07:53:47 posle podne M@ster Nikola »

Spartak

  • Gost
Odg: Masternikol@ aka Mr Olympia 2015!LOL
« Odgovor #37 poslato: Mart 18, 2008, 12:10:01 pre podne »
dobar si, nisi zamascen, sto je ok,nastavi istim tempom

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: Masternikol@ aka Mr Olympia 2015!LOL
« Odgovor #38 poslato: Mart 18, 2008, 07:22:31 posle podne »
Nindza evo par rijeci iskrenih , mrzim likove koji oce odma na hemiju , to su za mene komplexasi mrtvi , debili , jer vidi , ako oces ovim da se bavis , znaci prvo moras dobro , dobro jesti , redovno , redovno  trenirati , onda koristiti suplemente ako oces nesto bolje brze da napredujes itd itd , znaci kreatin , amino , whey , glutamin , itd itd znaci ove prirodne , e onda nakon 2,3 god takvog treniranja i dobre hrane predjes na hemiju ako ti je to cilj da se izgradis jos bolje i bolje,nemoze se nista preko noci , lose te neko fura , da bi nesto postigao trebas dugo dugo trenirati (pravilno trenirati) , dobro jesti (kvalitetno jesti) onda suplementi (kvalitetni suplementi) pa onda hemija ( koju licno mrzim ) , budi pozdravljen samo naprijed !!!
« Poslednja izmena: Mart 18, 2008, 07:24:57 posle podne onel »
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže M@ster Nikola

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Masternikol@ aka Mr Olympia 2015!LOL
« Odgovor #39 poslato: Mart 18, 2008, 07:51:41 posle podne »
nema tu nikakve veze sa komplexom ili sa necim drugim ,ti kazes to jer ti treniras jedino da bi lepo izgledao, a moj cilj koji je drugi je da se takmicim jer je to ono sto mene vuce u tom sportu ,i to znam da cu uspeti kad tad... a zato treba biti realan i zato pricam u upotrebi testosterona snaci ocu sve da naucim o njima pre nego sto odlucim ...a sa tim sto kazes da trebi cekati nekoliko godina to je tacno ,ustvari svoj naturalni maximum!
a ti sto mrzis hemiju to je tvoja stvar onda i mrzis sve sportiste koji to i uzimaju znaci 90% ljudi u svim sportovima!
to sto mi kazes da trebam da pijem whey ,kreatin...to sve vec znam i te kako i radim znaci nista mi to neznaci!
plus ako oces da znas ja ne trazim da se brzo napravim velikim i jakim nego samo trazim da brze izpravim svoje greske i zato dolazim na ovaj forum da dobijem savete od ljuditi za koga imam puno postovanja i sto mnogo znaju u tome!
pozdrav!

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Masternikol@ aka Mr Olympia 2015!LOL
« Odgovor #40 poslato: Mart 18, 2008, 07:57:14 posle podne »
a ti sto mrzis hemiju to je tvoja stvar onda i mrzis sve sportiste koji to i uzimaju znaci 90% ljudi u svim sportovima!

Tako je, ja sam cuo da je i onaj Koroman uzimao nesto...
To the LIMIT!

Van mreže M@ster Nikola

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Masternikol@ aka Mr Olympia 2015!LOL
« Odgovor #41 poslato: Mart 18, 2008, 08:01:28 posle podne »
eh brate de ja samo koroman uzimao nesto...

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Masternikol@ aka Mr Olympia 2015!LOL
« Odgovor #42 poslato: Mart 18, 2008, 08:04:23 posle podne »
Pa da, izgleda da je ceo tim uzimao nesto.. Cujem da imaju i svoju javnu kucu...
To the LIMIT!

Van mreže M@ster Nikola

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: Masternikol@ aka Mr Olympia 2015!LOL
« Odgovor #43 poslato: Mart 18, 2008, 08:17:15 posle podne »
ahaha ma ti druze grayzsky si nesto mnogo smesan!za javne kuce nisam u toku nije mi to omiljeni hobi...;)

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Masternikol@ aka Mr Olympia 2015!LOL
« Odgovor #44 poslato: Mart 18, 2008, 08:18:59 posle podne »
Pa to ti je glavna vest bre brate bila... Tako se oni finansiraju! Evo ti malo vise o tome:
http://www.blic.co.yu/sport.php?id=33772
To the LIMIT!