Mart 28, 2024, 05:45:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: X3M FORUM od danas!!!  (Pročitano 301289 puta)

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
X3M FORUM od danas!!!
« poslato: Februar 03, 2008, 11:52:31 posle podne »
Posto vec neko duze vreme pojedinci kvare atmosferu na forumu od ovog momenta ce biti totalno drugacije. U ime svih ljudi koji ovaj forum uzdizu svojim radom, porukama, prisustvom zamolicu sve one koji nemaju sta pametno da kazu da to i ne cine! Toliko losih i besmislenih poruka je u poslednje vreme da jednostavno necemo dozvoliti da se to nastavi!
Sve se pretvara u forum koji najmanje ima veze sa onim cemu sluzi! Pljuvanje, psuvanje, prepucavanje, prozivanje, pametovanje i jos gomila reci na slovo P od ovog trenutka nece postojati na X3M FORUMU. Dozvolite ljudima da nesto pitaju i saznaju...nemojte ih odmah ponizavati i ismevati. Mnogi nece da postave neko pitanje jer pojedinci odmah upadaju sa glupim komentarima i u stilu "To imas na forumu pa procitaj"!!! Ne daj boze da pomenem fotografije clanova koje eventualno neko hoce da postavi. Pa svi ti koji se tako ponasaju neka procitaju sta pise ovde http://www.realx3mforum.com/pravilnik.html Bez ikakvih opomena ce biti odstranjeni svi oni koji budu pametovali bespotrebno i svi oni koji budu kvarili postojece teme i postavljali raznorazne gluposti po forumu!!! Pljuvanje po bilo kome i bilo cemu ce biti sankcionisano ( ne kazem da treba nekog hvaliti ako to ne zasluzuje ali budite umereni sa svojim komentarima)! Ovaj forum dnevno posecuje nesto manje od 10000 ljudi...ne dozvolite da mnogi od njih steknu pogresan utisak o atmosferi koja postoji ovde! Imajte obzira prema ljudima koji zele nesto da saznaju i nauce!!!
Od ovog momenta se nemojte iznenaditi ako vas nalog zbog stvari koje sam naveo bude izbrisan!!!
« Poslednja izmena: Februar 03, 2008, 11:54:22 posle podne EXTREME »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #1 poslato: Februar 04, 2008, 12:18:53 pre podne »
Apsolutno sve sto si napisao je na svom mjestu!

Maksimalno cu se zaloziti da ovo bude jedan pravi sportski bodybuilding forum, gdje cemo svi razmijenjivati iskustva, prenositi informacije sa svih bodybuilding meridijana i nadam se pomoci mnogima da pronadju sebe u ovom nasem sjajnom sportu!

Gotovo redovno mi stizu PM-ovi od nasih clanova koji me podsjecaju na nesto sto vec neko vrijeme gledam, a to je gomila neprimjerenih tema i poruka, kao i nazalost sve cesca neozbiljnost pojedinih clanova u davanju savjeta u vrlo ozbiljnim temama - kao sto je u podforum o AAS-u! Podsjeticu ih da sve sto se napise mnogo vise ljudi procita nego li sto je onih koji postuju, pa da zbog toga treba biti posebno ozbiljan i precizan kada su takve i slicne teme u pitanju.

Ovom prilikom cu pozvati sve ljude koji su zbog nekog proteklog perioda manje na forumu da nam se ponovo prikljuce i podijele svoja iskustva sa svima nama!

Sportski pozdrav za sve Vas!

Vladan
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #2 poslato: Februar 04, 2008, 01:07:28 pre podne »
Samo cu pruziti poruku kolegama adminima oko pomenutih pitanja...

Sve je ovo u cilju da forum ostane najbolji na ovim prostorima,ali da isto tako svakim danom bude sve bolji i bolji...Iz tog razloga mora se stati na put nekim pretjerivanjima,neumjesnim komentarima,prozivkama,pljuvanju i svim stvarima koje na neki nacin koce dalji razvoj i sve ovo sto smo do sad svi zajedno uradili i napravili...

Svakom moze da izleti ponekad neki neodgovarajuci komentar,ali ne smije se dozvoliti da to predje u praksu i postane uobicajena stvar...

Zato se nadam da cemo svi zajedno da nastavimo sa dobrim poslom...

Veliki pozdrav svima koliko vas ima (a ima nas Boga mi masala :lol: :lol:)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #3 poslato: Februar 04, 2008, 10:19:31 pre podne »
Bravo...
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #4 poslato: Februar 04, 2008, 03:42:59 posle podne »
Iako nisam u admin timu BB foruma, vec "samo" clan, pozdravljam ovu odluku!!
Ovaj forum je zaista najbolji i najkvalitetniji na podrucju ex Yugoslavije, trebamo biti ponosni na to, jer smo ga takvim stvorili mi sami.

p.s. iskreno se nadam da nisam i ja na listi onih koji su bespotrebno koristili reci na slovo P ;)

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #5 poslato: Februar 04, 2008, 04:21:11 posle podne »
Ovo je do sada naj bolja odluka koja je donešena na ovom forumu ! ! !
Ovo treba da je forum o body-buildingu i temama koje su vezane za ovaj fenomenalan sport , a ne o međusobnom pljuvanju i vređanju ! ! !

Van mreže ImpressAndVomit

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #6 poslato: Februar 04, 2008, 06:28:06 posle podne »
Slažem se!
Bez idenja u offtopic i duplih postova (član ne može da postuje dva posta jedan ispod drugog).
Možda da se članovi potrude oko pravopisa i bez anglicizama (nepotrebna upotreba stranih reči i izraza - prevashodno engleskih)

Toliko od mene. Živela Srbija ;)

Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #7 poslato: Februar 04, 2008, 06:39:50 posle podne »
Da stvarno je ovo dobra odluka.



Van mreže BlueSky

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #8 poslato: Februar 05, 2008, 11:24:15 posle podne »
Forum ima potencijala, obzirom na broj ljudi koji ga svakodnevno posjecuje. No, izuzetno je nepregledan i necitljiv. Gomile nepotrebnih i neupotrebljivih stickija, nepostovanje sagovornika i ljudi koji se pojave sa pitanjima. Kad bi se ovo rijesilo, sigurno bi se dobilo na kvaliteti foruma.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #9 poslato: Februar 06, 2008, 12:19:10 pre podne »
Ovo za sticky-e si donekle u pravu,posebno u podorumu "steroidi",tako da sam tamo malo preuredio,a nista nije izgubljeno jer postoji tema u kojoj su linkovi ka svim zanimljivim topicima :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #10 poslato: Februar 06, 2008, 10:34:17 posle podne »
ima dosta novih clanova koji su se uclanili na forum da pitaju konkretno pitanje i da dobiju odgovor danas ili sutra. Primer: Radio sam cucanj i boli me lakat, sta da radim?"

Oni se po difoltu slabi snalaze u navigaciji na sajtu. Ako neko vec hoce da bude pametan da kaze "Ovo je vec bilo" neka uradi copy/paste ili postavi link na odgovor. Ne mora samo da kinji pitaoca bez namere da odgovori.

Pozdrvaljam upravu.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže reninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #11 poslato: Februar 06, 2008, 11:14:30 posle podne »
ovaj forum je enciklopedija znanja , iskustva i velika pomoć svakome a pogotovo mlađima
i ljudima željnim učenja iz svih tema ovog foruma ( bar sam ga ja tako shvatio ), bilo bi
šteta da takav i ne ostane  ;bravi;

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #12 poslato: Februar 07, 2008, 01:45:17 pre podne »
btw ne radi search opcija :(
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #13 poslato: Februar 07, 2008, 07:27:49 pre podne »
btw ne radi search opcija :(

Ni "search", a ni opcija "Informacije profila na forumu", ali admini to već znaju i nadam se da preduzimaju nešto povodom toga.

Spartak

  • Gost
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #14 poslato: Februar 07, 2008, 08:32:16 pre podne »
meni ne radi kad odma upisem u polje za pretrazivanje,ali kad kliknem na onom zutom baru pretraga onda radi