Mart 29, 2024, 10:36:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: X3M FORUM od danas!!!  (Pročitano 301320 puta)

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #30 poslato: Avgust 15, 2008, 02:19:29 posle podne »
moraju postojati neka pravila....unazad cetiri godine pocelo je sa forumima na podrucju bivse Juge na jednom ozbiljnijem nivou...zbog ispreplitanja osobnih interesa, promocija i velike kolicine ega na jednom mjestu a sa druge strane navale internet bildera, raznih mulaca i ekipe koja samo offtopicari kvaliteta se srozala i razvodnila na vise foruma...osobno se volim saliti (cesto pretjerujem:)) i kada se govori o bb temama nemam dlake na jeziku (uostalom zivimo u demokratskom drustvu gdje je argumentirana rasprava dio svake dnevne zdrave komunikacije) stoga me mnogi nevole ali zato odabrana grupa ljudi, entuzijasta koja prvenstveno voli ovaj sport i sve sto se vezuje uz njega cijeni moj nacin razmisljanja i takve potvrde sam vec dobio nebrojeno puta u zivotu, bilo to putem medija javno ili oci u oci...eto toliko...btw pozdrav gosp. Vuckovicu dugo se nismo sreli, bilo bi vrijeme :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #31 poslato: Avgust 15, 2008, 02:35:25 posle podne »
Citat
stoga me mnogi nevole ali zato odabrana grupa ljudi, entuzijasta koja prvenstveno voli ovaj sport i sve sto se vezuje uz njega cijeni moj nacin razmisljanja i takve potvrde sam vec dobio nebrojeno puta u zivotu, bilo to putem medija javno ili oci u oci...eto toliko...

 ;D ;D ;D ;D ;DKAKO MI OVO POZNATO ZVUCI  :D :D :D :D :D :D :D

ali jbg..ne bi bilo dobro da svi kaze..vidi ga..stvarno je ok..onda ili se peder  ;D ;D ;D ili si baletan... ;D ;D...ovako....prodane duse mogu da nam...jel.....dobro je imati iza sebe ljude koji znaju ko si ,sta si i koliko vredis..a onu ostalu ekupu koju si naveo..bah....nisu vredno poemna..njihovo i onako brzo prodje...jer u stvari nikada ni nisu bili tu..samo su bili u prolazu i moraju da se vrate svom mizernom nesretnom zivotu gde ne vole sami sebe,a ne da ih neko voli  :D :D :D

Van mreže RoniKovacic

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 178
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #32 poslato: Avgust 15, 2008, 02:39:05 posle podne »
:))))...ja sam pokusao u rukavicama

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #33 poslato: Avgust 15, 2008, 02:45:45 posle podne »
:))))...ja sam pokusao u rukavicama
..hahahhahah..jbg.....ja ne mogu..

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 25, 2008, 01:16:05 pre podne »
realx3mforum.com Estimated Worth $11336.9 USD na danasnji dan...

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #35 poslato: Januar 27, 2009, 02:45:20 pre podne »
nellle, The Dusan Todorovic, -sszgo-,  bebac su dobili ban na 48 sati da ne mogu da salju poruke.
R.Igor86 je dobio dozivotni ban.
Nemam ni vremena ni volje da trpim i gledam kako razni prave od ovog mjesta poligon za svoju zajebanciju ili/i preseravanje po bilo kome.
Siguran sam da neki to rade svjesno i namjerno zeleci da dezavuisu rad svih nas ovdje, dok su neki drugi samo budale po defaultu.
Ovi gore su upozoreni, prvi su na listi za odstrijel, mada lista se svakodnevno updejtuje, pa nek izvole sigurno cu biti jos manje flexibilan nego li i do sada.  ;)

Samo malo da se skrene pojedincima paznja.
Ko ima sta sa kim da raspravlja...slobodno se nadjite uzivo pa raspravite!
Ako je neko zeljan pisanja i prozivanja ima gomila drugih foruma pa samo napred...X3M forum ne sluzi za to!
Ako nekome nesto nije jasno u vezi ove teme neka se sam odjavi sa foruma!
« Poslednja izmena: Januar 27, 2009, 08:45:28 pre podne Polomac »

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #36 poslato: Januar 27, 2009, 03:50:00 pre podne »
opet ja...
« Poslednja izmena: Januar 27, 2009, 03:56:19 pre podne nellle »

Van mreže Borat

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
  • Imam prirodno jake noge! Nasledno!
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #37 poslato: Februar 13, 2009, 10:53:19 posle podne »
Palo skraćivanje krila i berba ušiju! I bio je red! Sve podržavam!

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #38 poslato: Februar 14, 2009, 11:08:37 pre podne »
! Pljuvanje, psuvanje, prepucavanje, prozivanje, pametovanje i jos gomila reci na slovo P od ovog trenutka nece postojati na X3M FORUMU.
@A @AMETNO @EDJA @O @EDESET@ETI @UT!

@o @edeset@eti @ut?
@a dobro - @omenuta brojka je samo zbog efekta - @o svemu sudeci ne@otrebna ali neka...
@ljuvanje, @sovanje, @re@ucavanje, @rozivanje, @ametovanje - @a stvarno nema smisla...

@robajte @ametnim @a onda i @azljivim @redlozima @otsticati @osebno @rijateljski ras@olozene @retstavnike foruma da na@rave @ravi izbor @ametnih i @azljivih @oruka ili @itanja @a @o @edjinom @redlogu ili @re@oruci [@a cak i @retnji @o nekim @ogledima @risutnih i @ostojecih @retstavnika ovog @rele@og X3M FORUM-a u @etak @o@odne @osle @et sati i @edeset@et @omenutih @roteklih @ojedinacnih @oluminuta] @o @rvi, @eti ili @etso@edeset@eti @ut ?? @ocnite @ravilnim @ostupcima @riklanjati @aznju @risutnih ili @ostavljenim @itanjima (@o @ravilu @ametnim @itanjima @osto glu@osti ne@otrebno i neo@ravdano @onizavaju @ravedne, @ristojne, @azljive, @onosne, @resudne i @o @edji @robrane @retstavnike @rvobitno na@redne gru@e @ovezanih @ojedinaca - koji so@stvenim @rimerima @ovecavaju @rocenat @ametnih @ersona...

Hmmmmmm?    @OSALJI ili @REGLEDAJ @re nego sto te @edja o@omene ili @omeri....  @ozdrav !!!


OK?

@rimite @omenuto kao @odrsku @edji...Covek je @o @ravilu u @ravu - @ogotovu @etkom @o@odne (da @omenem @edeset@et minuta?)

Van mreže tadiano

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #39 poslato: Februar 19, 2009, 12:56:14 posle podne »
uf trbalo mi pola sata da desifriram milosev post... ;D
utezi su prelagani pa dizem cijele sprave!

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #40 poslato: Februar 22, 2009, 06:32:12 pre podne »
uf trbalo mi pola sata da desifriram milosev post... ;D
uf trbalo mi pola sata da desifriram milosev post... ;D
@ola sata ?
Moj @ost je @o@rilicno (ne)@o@ularan a i ne@otrebno ...OK - dosta glupiranja sa moje strane...Hteo sam samo malo da vas "razveselim"...

Van mreže x3mwoman

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 280
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #41 poslato: Februar 22, 2009, 08:21:49 pre podne »
Dobra ideja! Valja se malo i pomučiti, ne može sve na gotovo ;)
« Poslednja izmena: Februar 22, 2009, 08:23:25 pre podne Maša »

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #42 poslato: Februar 22, 2009, 01:03:25 posle podne »
@ola sata ?
pa samo je slovo P zamenio sa @ ne znam zasto ga je tesko ''desifrovati'' ;D

Moj @ost je @o@rilicno (ne)@o@ularan a i ne@otrebno ...OK - dosta glupiranja sa moje strane...Hteo sam samo malo da vas "razveselim"...

pa poenta foruma je pored ucenja neceg novog i korisnog je pomalo druzenja, zezanja i tako to ;D bar po meni...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #43 poslato: Februar 22, 2009, 07:26:50 posle podne »
ja tek sad vido ovo :D sta fali,Miloshu je sigurno bilo teze da kuca @ mesto p nego nama da citamo :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže tadiano

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: X3M FORUM od danas!!!
« Odgovor #44 poslato: April 11, 2009, 12:24:57 pre podne »
ne zelim se nikom ovde uvlacit u guzicu ili bilo sta slicno.... al ovaj forum je za za mene amen.....otakako mi ga preporucija jedan trener iz dijan gyma ( taj isti sad radi u dijanovom "sportska prehrana" shopu) sve je krenulo drasticno na bolje....nikad nisam ovako napredova po pitanju svega u bb...samo rijeci hvale!!!!!!!! najbolji forum na balkanu i sire...samo naprid!!!
utezi su prelagani pa dizem cijele sprave!