April 26, 2024, 02:44:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Savet za biciklu  (Pročitano 6812 puta)

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Savet za biciklu
« poslato: Mart 18, 2006, 11:56:02 pre podne »
Hocu da kupim sobnu biciklu, po gradu sam video nekoliko marki(Relax, Body Sculpture, Derex...), gledao sam modele koji mogu da nose 110kg i cene su oko 15-20.000din. Bio bih zahvalan ako neko moze da me posavetuje ili ako je kupio neki model pa da podeli svoje iskustvo.
Hvala

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Savet za biciklu
« Odgovor #1 poslato: Mart 18, 2006, 02:17:38 posle podne »
Ja nisam kupio ali kod mene u teretani imaju hammer modele koji su fenomenalni...cenu ne znam

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Savet za biciklu
« Odgovor #2 poslato: Mart 18, 2006, 06:49:02 posle podne »
Relax sprave zaobidju u sirokom luku.Dobili smo u teretani neki steper te marke koji je ukupno radio 5-6 dana i sj..o se :D
Mozda neki Kettler da uzmes u obzir
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: Savet za biciklu
« Odgovor #3 poslato: Mart 18, 2006, 07:18:33 posle podne »
Hvala na savetima, najgore mi je sto nemam bas mogucnosti u radno vreme da obidjem radnje i pogledam. O Hammeru sam i ja nesto razmisljao, njih prodaje Musculus ali treba otici na Konjarnik. Danas popodne sam svratio u Intersport, tamo imaju neki Energetics model CT890(23.000din) najbolje izgleda od svih koje sam do sada video, malo je podesniji za moju visinu, i jedini ima mogucnost da se opterecenje digitalno postavlja samim tim mozes da zadas program voznje.

Van mreže eXeR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 332
Re: Savet za biciklu
« Odgovor #4 poslato: Mart 20, 2006, 08:15:27 posle podne »
jel se kaze bicikl ili bicikla?
ja mislim da je bicikl a ne bicikla!
bicikl je musi , a bicikla je zanska

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Savet za biciklu
« Odgovor #5 poslato: Mart 20, 2006, 10:00:28 posle podne »
CEMU TO PITANJE?ZAR JE BITNO KAKO SE KAZE?????
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže eXeR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 332
Re: Savet za biciklu
« Odgovor #6 poslato: Mart 20, 2006, 10:03:05 posle podne »
Citat: sasacg
CEMU TO PITANJE?ZAR JE BITNO KAKO SE KAZE?????

ne, nije bitno, al mene osobno jako zivcira kad netko napise za bicikl-bicikla!!! to mi je tako.... jadno...ko da je nepismen

Zoka

  • Gost
Re: Savet za biciklu
« Odgovor #7 poslato: Mart 21, 2006, 07:38:04 pre podne »
A sto sobni bicikl?
Sad ide lijepo vrijeme... zasto ne jedan pravi MB :)
Nema veceg uzivanja od toga:)

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: Savet za biciklu
« Odgovor #8 poslato: Mart 21, 2006, 09:13:57 pre podne »
Stvarno vise ne znam sta da kazem ovim klincima, verovatno nemam dovoljno zivaca za ove forume, ne mogu da shvatim da na virtuelnom forumu uspevaju da me ovako iznerviraju. Evo ti Exeru par tvojih poslednjih postova do kojih se stize sa tvog profila, nije mi se dalo da trazim:

Citat
isuse, ovo je zivotinja! kakav mamut, nemogu vjerovat da tako mlad, a tako masivan. ŽIVOTINJA
ne mogu su dve reci, ne pise se zajedno, za ovo se dobija jedinica u trecem razredu osnovne.

Citat
pa. zato sto mi je jedan bbilder reko da cak i netreba s wheyom dextrozu

Citat
hehe, obrnuto, da netreba dex s wheyem... isto sranje :=

ne treba su dve reci, ne pise se zajedno

Citat
reko je da bas neide s wheyom, nego bolje s creatinom u prahu

ne ide su dve reci, ne pise se zajedno

Kao prvo gramatika nije bitna na ovakvom mestu izmedju ostalog jer mnogi odgovaraju na brzinu, sigurno i tebi niko ne bi ni zamerio sto ne znas da pises ali da ti kazes kako sam nepismen i jadan jer sam rekao bicikla umesto bicikl. Ne znam nesreco postoji li nesto u cemu mozes ti da mi pridikujes, ima ovde na forumu mnogo ljudi koji mogu mnogo toga da mi kazu o ovome sto je tema ovog foruma ali ti mentolu bas nista na svetu, ako si vec hteo nesto da mi odgovoris jer sam te prozvao onda si mogao malo vise da se potrudis. Iskoristi to sto ovde dobijas, cuti i citaj i bolje nemoj da se oglasavas osim kad imas nesto da pitas jer nijedan od tvojih 100 postova siguran sam nikome od nas nije nista doprineo, samo si uspeo da ubijes par tema.
Ostali stvarno izvinite sto sam sad ja poceo da smaram odgovarajuci pubertetlijama redom, izgleda da nisam za ove price, stvarno zavidim onima koji su u stanju da ovakve stvari iskuliraju ali meni su presli prag tolerancije.