April 29, 2024, 05:21:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: par pitanja  (Pročitano 4466 puta)

Van mreže pican

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
par pitanja
« poslato: Februar 06, 2008, 06:09:36 posle podne »
imam pitanje. vidio sam u zdravoj hrani da ima za kupit sirutka u prahu.. jel to valja sta??? i pitanje u vezi leća.. ima dosta proteina.. mislim oko 22g na 100g.. jel to valja za jest?

Spartak

  • Gost
Odg: par pitanja
« Odgovor #1 poslato: Februar 06, 2008, 07:08:29 posle podne »
ako je to ona fora kao sto je bjelance u prahu,zaobidji,osim ako je whey protein minimum 72-76% concentrat
sto se tice leca,biljni proteini nisu kompletni tj aminokiselinski sastav im nije zadovoljavajuci

Van mreže pican

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: par pitanja
« Odgovor #2 poslato: Februar 06, 2008, 10:40:52 posle podne »
neznam kakva je fora. samo znam da je jeftino i da je sirutka u prahu..jel zna tko o tom nesto? znaci,da nejedem lecu?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: par pitanja
« Odgovor #3 poslato: Februar 06, 2008, 10:45:28 posle podne »
Puno laktoze!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže pican

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: par pitanja
« Odgovor #4 poslato: Februar 10, 2008, 07:18:22 posle podne »
kupio sam tu surutku u prahu..dosta je slano

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: par pitanja
« Odgovor #5 poslato: Februar 26, 2008, 03:27:10 posle podne »
Pozdrav svima!
ja sam prilicno nov clan na forumu, tako sam cuo da je ovaj najbolji forum kod nas. Idem u teretanu oko 1,5 god. Psoto zivim iza Ledja Boga, jako su slabi uslovi kod nas za treniranje.
A jos da bude gore imam samo modemski pritup na internet, tako da dok necu imati wireless ne mogu da sve procitam. gledao sam temu nutrition, imam nekoliko pitanja, pa sam video ovaj topic, gde mislim da mogu staviti pitanje.
Pa kako da pocinjem. Ne zelim napisati plan ishrane, video sam vec ovde puno planova,..Moj jelovnik je pun natrijuma i masnoce...mogu da jedem samo svinjsko meso, sto znam da nije najbolji izvor proteina, jaje i sir. pilece meso jako retko, ponekad jedem ribu, tunjevinu. imam oko18% bodyfat, mislim da je to zbog toga sto idem u teretanu, i puno idem u sumu trcati, pa to malo izbalansira sve ovu masnu hranu.
Suplemente..nazalost nemam sanse da kupim...znam da bi bilo dobro barem whey+glut kao osnovu, ali ne mogu kupiti...
Moje pitanje je...da do sada imao sam napredak kakvu-takvu...ali vec  5 meseci nista. Jednostavno ne mogu da izguram vise, da povecam broj serije itd...
dali je moguce nekako da pod ovakvim uslovima da postignem neki rezultat, ako je to uopste moguce, ili daosao je kraj razvoja? bilo bi dobro da nesto zajedno izmisljamo za mene, iskombinovati ili vec sta ja znam....ako potrebno, napisacu moj jelovin/ako je to uopste jelovnik/, da nesto menjamo, izbacimo, po mogucnosti ubacim.
Hvala unapred.

Van mreže queen_m_

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 39
Odg: par pitanja
« Odgovor #6 poslato: Februar 26, 2008, 07:55:51 posle podne »
a zasto samo svinjsko (mozes da) jedes? a kako vidim i svjestan si da to nije bas dobro...
:D

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: par pitanja
« Odgovor #7 poslato: Februar 27, 2008, 01:02:11 pre podne »
a zasto samo svinjsko (mozes da) jedes? a kako vidim i svjestan si da to nije bas dobro...
ne da sam svestan nego vec mi odvratno to da jedem..ali...moji su jako konzervativni...zato kada kazem pilatina,riza,heykaca vec mi spremaju uze...~jedi ono sto imamo~....

Spartak

  • Gost
Odg: par pitanja
« Odgovor #8 poslato: Februar 27, 2008, 08:44:18 pre podne »
pa reci im neka kupe i malo piletine umejsto svinjetine nekad,ili ako je svinjetina onda barem one manje masne komade

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: par pitanja
« Odgovor #9 poslato: Februar 27, 2008, 12:29:44 posle podne »
Uzmi svinjetinu i samo rostiljaj do mile volje, nece ti nista biti...izbegavaj da je przis i da ne budu neki mnogo masni komadi...i ubaci malo ribe....tuna,morska riba bilo sta,posto riba i nije tako skupa,realno skuplja je svinjetina.
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: par pitanja
« Odgovor #10 poslato: Mart 11, 2008, 01:14:06 posle podne »
Naravno ne jedem masne komade cak sto vise svaki put skidam masta sa mesa. Jos nesto. Posto moji jako retk jedu pirinac, a ja radim i nemam vreme da kuvam...neki dan kupio sam mikro pec. Dali neko zna kako mogu brzo i lako da spremim pirinac u mikro?
Gledao sam suplemente...znam u teoriju kako se korisit whey,crea,dex  i glut tj da su najvazniji suplementi. Nego kazite mi dali bi vredio da kupim nesto od ovih, iako nemam bas najbolju ishranu. gledao sam neke suplemente ovde, Moderator Pedja prodaja od THE NUTRITIONA, kakve su to suplemente, vidim da imaju super cene.
Izvinite sto tako retko pisem, ali dok ne nabavim wirleess ne mogu ceo dan citai blow

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: par pitanja
« Odgovor #11 poslato: Mart 15, 2008, 12:52:42 posle podne »
Naravno da bi vredelo... al treba srediti tu ishranu maximalno koliko mozes pa onda krenuti sa suplementima i na osnovu ishrane odrediti koliko i sta uzimati... Naicices samo na pozitivne kritike The Nutrition suplemenata, tako da ti ih i ja toplo preporucujem.
To the LIMIT!

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: par pitanja
« Odgovor #12 poslato: Mart 26, 2008, 12:33:20 posle podne »
Pozdrav svima. mislio sam da bi kupio the amino whey, the glutamin,the bcaa, the creatine jer kako sam skontao ove su najvaznije suplemente, a i citao sam onaj Milosev DWD drink i jako mi se svidja...samo da nadjem loveja..
dobio sam na poklon od  Nutrilife omega 3 kapsule i kalcium-magnezijum tablete, recite mi kako da ih koristim?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: par pitanja
« Odgovor #13 poslato: Mart 26, 2008, 12:35:29 posle podne »
omega 3 i kaclium mg kako da uzimas ili ovo drugo sta si nabrojao?

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: par pitanja
« Odgovor #14 poslato: Mart 26, 2008, 01:04:03 posle podne »
Kazes da si posle 1.5 godine treninga stao i ovde pominjes samo ishranu. Ja bih ti savetovao da, ako vec nisi, promenis nacin treninga. Nisi ga ni spomenuo, a to ce ti biti korak napred. Eksperimentisi sa tim. Naravno sa ishranom se upoznaj i primenjuj je. Siguran sam da posle 1.5 godine treninga, daleko od svog limita...Verovatno ti se telo prilagodilo na nacin treninga i ishrane, pa mu treba nova stimulacija (citaj promene). Pozdrav