April 29, 2024, 02:42:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: par pitanja  (Pročitano 4465 puta)

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: par pitanja
« Odgovor #15 poslato: Mart 26, 2008, 08:42:54 posle podne »
omega 3 i kaclium mg kako da uzimas ili ovo drugo sta si nabrojao?
na omega3 i kalcium mg tablete sam mislio.

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: par pitanja
« Odgovor #16 poslato: Mart 26, 2008, 08:58:46 posle podne »
Pa o vezi trennga nisam hteo puno jer vidim da vec smima dosadilo kada clanovi ne citaju a samo pitaju. :police:
ali hajde, treninram 3puta nedeljno, sada sam mislio 4 puta.

Ponedeljak radim grudi i tricepse,

-za grudi kosi bench, 3serije 12ponavljanja, pullower isto 3serije po12, onda propadanje 2serije, a na kraju crossover3serije
-za triceps 3serije pulldowns, ba onda uhvatim sipku obrnuto, tako da vec ne guram nego vucem dole sajlu, i eventualno vezbu koju, recimo sedim ispruzim ruku gore pa savijam,spustam teg do ramena, svau vezbu 3 puta. ponekad ovu zadnju vezbu zamenim za neku drugu


Sredom radim ledja i bic.

-za ledja ponekad radim prvu vezbu kao mrtvo dizanje a ponekad na lat masini pulldowns, ispred i iza vrata, naravno 3 serije od po 12ponavljanja, pa onda veslanje, a na kraju veslanje sa jednom rukom.
-za bic. radim prvo za ez sipkom, onda sa ravnom sipkom, na kraju sa jednorucnim tegom. Nemamo skot klupu, josh  sherif
 

Petkom noge i ramena
-Za noge radim cucnjeve, i iskorake
-za ramena radim military press iza i prglave, lateralno dizanje i jos koju vezbu, lateralni dizanje kada ali da stojim i savijam se 80 stepeni, tako da probam uhvatiti zadnje deltoide.


Hteo sam ovako, jednu nedelju radim sa optimalnom tezinom, 3 serije ili 4 zavii koji misic 12ponavljanja, drugom nedelju isto tako samo sa tezinom do maksimalno 8 ponavljanja.
Znam da je ishrana je kluc ali....n-e-m-o-g-u, ucim ceo dan, moji rade ceo dan tako da jedom sto imamo....
 

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: par pitanja
« Odgovor #17 poslato: Mart 26, 2008, 09:30:20 posle podne »
Uchim i ja celi dan pa imam vremena za zhivot... I da.. Moji isto rade...

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: par pitanja
« Odgovor #18 poslato: Mart 26, 2008, 11:44:48 posle podne »
Ono sto mozes da uradis oko ishrane je da podelis obroke. Verovatno jedes tri puta na dan. Probaj da spremljene obroke podelis, tako da kolicinu za jedan obrok podelis za dva obroka-bez dodavanja nove kolicine hrane. Takodje, pokusaj da u popodnevnim i vecernjim satima ne unosis masti i ugljene hidrate (eventualno neko povrce). Znaci ovde ti ne treba nova hrana, vec onu koju imas probaj pametnije da rasporedis-ako vec ne mozes da kupujes bolju. To sto si napisao da bi sa tri presao na cetiri treninga nedeljno, moze ti biti jedna od stvari cime ces malo iznenaditi telo. Menjaj malo misicne grupe po danima, probaj da radis npr. grudi biceps, ledja triceps...ili radi ruke u jednom danu...ima toliko kombinacija. Eksperimentisi sa raznim vezbama (samo ne preteruj) i redosledom vezbi. Probaj da promenis i pauze izmedju vezbi...slusaj i gledaj telo kako reaguje. I nemoj se zaletati da svaki cas nesto menjas. Napravi novi plan, radi ga 2-3 meseca, pa realno sagledaj iza sebe da li je bolje, isto ili losije...Ne odustaj od aerobnog treninga, trcanje je odlicno za skidanje masti. Ja sam svojevremeno kada bi doslo do neke stagnacije u napretku ubacio nedelju gde se vise orjentisem na tezine koje mogu podici do 3, eventualno 4 puta...Posle te nedelje bih se vratio na stari nacin treninga...Meni je pomagalo. Ako imas partnera ubaci povremeno neke tehnike koje nisi do sada koristio u treningu (negativna ponavljanja, parcijalna, forsirana i sl). Samo napred...kao sto ti rekoh, daleko si ti od tvog limita. Pozdrav

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: par pitanja
« Odgovor #19 poslato: Mart 27, 2008, 12:44:22 pre podne »
Uchim i ja celi dan pa imam vremena za zhivot... I da.. Moji isto rade...
e jbg..ja imam jos par ispita...i dve usmene...pa kad zavrsim videcu dali cu imati vremena za zivot...

Van mreže Borne

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: par pitanja
« Odgovor #20 poslato: Mart 27, 2008, 12:45:01 pre podne »
Ono sto mozes da uradis oko ishrane je da podelis obroke. Verovatno jedes tri puta na dan. Probaj da spremljene obroke podelis, tako da kolicinu za jedan obrok podelis za dva obroka-bez dodavanja nove kolicine hrane. Takodje, pokusaj da u popodnevnim i vecernjim satima ne unosis masti i ugljene hidrate (eventualno neko povrce). Znaci ovde ti ne treba nova hrana, vec onu koju imas probaj pametnije da rasporedis-ako vec ne mozes da kupujes bolju. To sto si napisao da bi sa tri presao na cetiri treninga nedeljno, moze ti biti jedna od stvari cime ces malo iznenaditi telo. Menjaj malo misicne grupe po danima, probaj da radis npr. grudi biceps, ledja triceps...ili radi ruke u jednom danu...ima toliko kombinacija. Eksperimentisi sa raznim vezbama (samo ne preteruj) i redosledom vezbi. Probaj da promenis i pauze izmedju vezbi...slusaj i gledaj telo kako reaguje. I nemoj se zaletati da svaki cas nesto menjas. Napravi novi plan, radi ga 2-3 meseca, pa realno sagledaj iza sebe da li je bolje, isto ili losije...Ne odustaj od aerobnog treninga, trcanje je odlicno za skidanje masti. Ja sam svojevremeno kada bi doslo do neke stagnacije u napretku ubacio nedelju gde se vise orjentisem na tezine koje mogu podici do 3, eventualno 4 puta...Posle te nedelje bih se vratio na stari nacin treninga...Meni je pomagalo. Ako imas partnera ubaci povremeno neke tehnike koje nisi do sada koristio u treningu (negativna ponavljanja, parcijalna, forsirana i sl). Samo napred...kao sto ti rekoh, daleko si ti od tvog limita. Pozdrav
Thx, fala puno.