April 23, 2024, 09:00:18 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: MAXX!!!  (Pročitano 153666 puta)

Van mreže Vladimir Milosavljevic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 03, 2008, 02:51:11 posle podne »
Jbt...250din...sve je otislo u q...Ima boljih...moze vise da se procita...a da se vidi, to tek...munje,blicevi...mudo-sarme...Puuu!
Every Time My Phone Ring Dog it's 18-5
Only Problem Dat I Have Is What Car I'm Gone Drive
I'm A Real Street Nigga I Aint Never Had Shit
Man This Chain Roun My Neck Cost 4 Or 5 Bricks

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 03, 2008, 03:16:34 posle podne »
jbt..ja ne mogu da verujem ovo sta citam..
pa pored toga sto je internet era i bla..bla....sada se javlaju oni koji do jucer nisu znali sta je teretana i molili nekoga da im kaze kako se uzima deca ili bilo sta drugo a casopise ovakov tipa su zderali ocima i dusom...
i sada odjenom..bum..svi razocarani...a sta je neko ocekivao nije mi jasno??

da ce magazin ili casopis maxx otkriti tajnu od cega je ronie monster pa da ovaj do ufura u guzicu/?/

jbt..koja doza NEZRELOSTI I NEZAHVALNOSTI....fuj....

jbt..ja pored svega sto sam prosao,uvek volim bilo sta da procitam na ansem jeziku...sve stvari i znam sta pise...ali opet..cak i danas nekada uzmem neki od starih brojeva pa citam..kada mi dosadno..

jbt...sta bi ti isti da znaju smo 1% vise od onog sto sada znaju..a POJMA NEMAJU NI O CEMU..onda bi na zvezde lajali..

joj kako jedva cekam kulminaciju da neki otresu krucem od ledinu.pa kada ja progovrim.....

SRAMOTA..

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 03, 2008, 05:19:30 posle podne »
Ne se ljutis toliko ;)
Oni koji su kupili (ja na zalost nisam, jer ovde jos nije stigao) samo su rekli sta misle, neki su rekli da je broj bezveze, neki su rekli da im je posve ok.
Meni licno je bitno da u bb casopisu, nebitno XFitnes, Max ili neki treci, nadjem bar 1 ili 2 clanka koji su meni zanimljivi, ili bar dovoljno zanimljivi curama i zenama u ovom klubu gde treniram, pa da mogu da im ga pokazem pa da ih malo dodatno obrazujem po pitanju ishrane i treninga - i odmah kupujem. Da li cu kupiti i ovaj broj Maxa, pa videcu kad dodje i prelistam ga na kiosku ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 03, 2008, 05:51:56 posle podne »
pa o tome i govrim..
neznam sta neko ocekuje od caspiosa...ali ako je neko dovljno SELJACINA da cita neki skandal od korica do korica i da to smatra uctivim stivom tj da smatara da je to nesto sto je zanimljivo i ioz cega nesto moze nauciti..onda ok...

ovo ne govrim tebi.....

a ti ako najdes 2 clanka u nekom magazinu i iz njih naucis bar nesto,zar to nije ok i dovoljno??.....

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 03, 2008, 11:01:23 posle podne »
I ja sam ga kupio. Mozda je za nijansu siromasniji informacijama nego predhodni broj ali to nikako ne umanjuje cinjenicu da je dobar casopis. I stampa je odlicna.
Podrzavam Ristica jer znam koliko truda i rada treba da se napravi jedan broj, zao mi je sto svako od nas ne moze da izdvoji tih 250 din i pomogne sto skoriji izlazak novog broja.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 04, 2008, 08:19:18 pre podne »
Citat
zar im je toliko trebalo da skinu par tekstova sa neta pa da to odstampaju i da bi tek sad videli da Roni dolazi u Srbiju a covek bio pre 6 meseci

Ne znam sta je doticni kupio i gledao, jer novi Maxx nema bukvalno nijedan jedini tekst "skinut sa neta". Sve su glavnom originalni autorski tekstovi koje necete naci nigde drugde, plus nekoliko preuzetih iz najuglednijih svetskih casopisa (pre svega Muscular Development i ponesto iz Flex-a). Zato nemoj da lupas napamet nego hajde reci sta je to navodno "skinuto sa neta"?? Hajde reci makar jedan clanak??

Drugo, Ronijev seminar je tu iz krajnje jednostavnog i ociglednog razloga: na seminaru je bilo svega nekoliko desetina ljudi, a mnogo je vise onih koji su zeleli da prisustvuju ali nisu bili u mogucnosti, pre svega zato sto nisu mogli da izdvoje 40 eura za ulaznicu plus ostali troskovi... Svi oni ce sigurno biti zadovoljni i zahvalni kad vide da mogu kao na tacni da procitaju kompletan seminar, od prve do poslednje reci - i takodje znam da ih ima jako jako puno, jer su zvali redakciju i trazili da uradimo upravo ovako nesto.

Inace, svaka kritika je dobrodosla i dragocena - naravno pod uslovom da je zasnovana na realnim cinjenicama.
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2008, 09:14:14 pre podne MAXX »

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 04, 2008, 09:17:29 pre podne »
Citat
a sta je neko ocekivao nije mi jasno??

da ce magazin ili casopis maxx otkriti tajnu od cega je ronie monster pa da ovaj to ufura u guzicu/?/
jbt..koja doza NEZRELOSTI I NEZAHVALNOSTI....fuj....

To je sustina.

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 04, 2008, 10:24:51 pre podne »
Btw, evo nove naslovne.
On the cover:
Milan Savic (Gold's Gym, Vranje), Milica Narancic
X-Fitness photo: Predrag Vuckovic
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2008, 10:53:58 pre podne MAXX »

Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 04, 2008, 07:31:40 posle podne »
Jbt...250din...sve je otislo u q...Ima boljih...moze vise da se procita...a da se vidi, to tek...munje,blicevi...mudo-sarme...Puuu!
brate 250 din nije uopste puno, mislim to su dve kafe u kaficu, smesno. Ja sam ga kupio i skroz je OK

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 04, 2008, 07:44:29 posle podne »
Jbt...250din...sve je otislo u q...Ima boljih...moze vise da se procita...a da se vidi, to tek...munje,blicevi...mudo-sarme...Puuu!
brate 250 din nije uopste puno, mislim to su dve kafe u kaficu, smesno. Ja sam ga kupio i skroz je OK
Verovatno nisi razumeo Deatha.On je upravo na to aludirao.I to munje,blicevi,dal' su to ljudi mozda ocekivali?
Ok,naravno da je ok.Pozz

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 04, 2008, 07:56:35 posle podne »
Sto se ne javljaju ovi koji rekose drugacije ?

Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 04, 2008, 08:00:56 posle podne »
Jbt...250din...sve je otislo u q...Ima boljih...moze vise da se procita...a da se vidi, to tek...munje,blicevi...mudo-sarme...Puuu!
brate 250 din nije uopste puno, mislim to su dve kafe u kaficu, smesno. Ja sam ga kupio i skroz je OK
Verovatno nisi razumeo Deatha.On je upravo na to aludirao.I to munje,blicevi,dal' su to ljudi mozda ocekivali?
Ok,naravno da je ok.Pozz
sorry

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 04, 2008, 08:09:27 posle podne »
Citat
Sto se ne javljaju ovi koji rekose drugacije ?

Verovatno sad imaju problem da navedu makar jedan tekst "skinut sa neta"...
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2008, 08:14:22 posle podne MAXX »

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 04, 2008, 08:12:10 posle podne »
Pa, ako su rekli...ajde da vidimo...Ja procitah njihov komentar i gotovo odustah od kupovine...Ali vidim da nije to bas tako.

Bas me zanima sta ce reci.

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 04, 2008, 08:23:24 posle podne »
Svako ko me poznaje zna da vrlo rado prihvatam kritike, jer one mi samo pomazu da svoj posao radim jos bolje. Ali, jedno je kritika zasnovana na cinjenicama (koja je uvek dobrodosla i dragocena), a nesto sasvim drugo je lupetanje bez ikakvog osnova - upravo kao ovo sa tekstovima navodno skinutim sa Interneta. Takvo nesto ne postoji u magazinu Maxx, stavise istina je upravo totalno suprotna jer se nasi tekstovi cesto uzimaju i postavljaju na forume, sajtove itd.
Moze nekome da se ne svidja nijedan jedini clanak u celom broju - to je stvar licnih afiniteta i licnog ukusa, i sa time nemam apsolutno nikakav problem. Ali itekako je problem kad neko jednostavno lupi nesto sto prosto nema veze sa istinom.
« Poslednja izmena: Oktobar 04, 2008, 08:32:48 posle podne MAXX »