Jun 16, 2024, 04:19:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Da li se secate prvog treninga?  (Pročitano 8880 puta)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Da li se secate prvog treninga?
« Odgovor #15 poslato: Mart 19, 2006, 11:24:04 posle podne »
Mnogi su mi to rekli..  
HVALA..  nesto pozitivno i od tebe da cujem.

Mnogo mi je zao sto ti nisi bio makar malo iznad proseka.. sad bi ti bilo lakse.

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Da li se secate prvog treninga?
« Odgovor #16 poslato: Mart 19, 2006, 11:28:36 posle podne »
Citat: Kekka
Mnogi su mi to rekli..  
HVALA..  nesto pozitivno i od tebe da cujem.

Mnogo mi je zao sto ti nisi bio makar malo iznad proseka.. sad bi ti bilo lakse.


Nikad ti neces doci do nivoa na kojem sam ja sada, nikad, CUDO OD DETETA.
Ajde sad par zgibova i sklekova pa bencaj 120 kg.

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Da li se secate prvog treninga?
« Odgovor #17 poslato: Mart 19, 2006, 11:32:03 posle podne »
Ne znam na kom si nivou ti sada, tako da ne mogu da pricham o tome, a sto se tiche mene, ja ne verujem da cu josh da se pomeram, bar ne na bolje !

Sto se tiche bencha skoro da ga i ne radim, a i kad ga radim, radim ga sa 70kg i to mora neko da stoji iza mene..

Pozdrav !

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Da li se secate prvog treninga?
« Odgovor #18 poslato: Mart 20, 2006, 12:19:35 pre podne »
Citat: Kekka
Ne znam na kom si nivou ti sada, tako da ne mogu da pricham o tome, a sto se tiche mene, ja ne verujem da cu josh da se pomeram, bar ne na bolje !

Sto se tiche bencha skoro da ga i ne radim, a i kad ga radim, radim ga sa 70kg i to mora neko da stoji iza mene..

Pozdrav !


Pa nema ni potrebe da radis bench, grudi ce da ti rastu same od sebe kada radis zgibove i sklekove.
Sada ti vec vjerujem da radis bench sa 70 kg sa spoterom iza sebe. Mozes ti da budes iskren kada hoces.

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Da li se secate prvog treninga?
« Odgovor #19 poslato: Mart 20, 2006, 12:46:54 pre podne »
Nerealno se proseravash, ali nerealno !
Sto se tiche 70kg, jebiga sada toliko guram ! VIsha sila !

Sto se tiche zgibova i propadanja najbolja vezbe !!!

A sada cu da potrazim slike pre teretane ! Ako ih nadjem , zanimace me tvoj komentar!

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Da li se secate prvog treninga?
« Odgovor #20 poslato: Mart 20, 2006, 01:23:15 pre podne »
Slike su mi na disku ! DOnecu ga sutra na posao ! A ove su mi bile na mailu!
Slike od pre 20-ak meseci..  

Prva slika je posle mesec dana teretane !!!!
Druga slika je PRE BILO KAKVOG KONTAKTA SA TEGOVIMA !

Tu sam imao 90kg i ruku oko 42-3... na zalost ne vidi se na toj slici, ali nacicu bolje!

SAMO ZBOG TEBE MANIMAL !!!!!!!!

A TI MI RECI DA LI TI DELUJEM KAO OSOBA KOJA JE MOGLA PRVI DAN U TERETANI DA PODIGNE 100 KG !!!!

Imash moje slike na CLANOVI I CLANICE FORUMA !
Videcesh razliku u LICU I U KOSI ! Tako da to moze da ti bude merodavno sto se tiche vremena slikanja... !!!!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: Da li se secate prvog treninga?
« Odgovor #21 poslato: Mart 20, 2006, 01:51:49 pre podne »
Ne, ja tebi nista ne vjerujem. Ma da, samo si zgibovima i ostalim zajebancijama dosao u teretanu sa rukom 43cm i za mjesec dana vec radis bench press sa 100 kg. Price za malu djecu. Pricas na hrvatskom forumu da ne jedis skoro nista, ono sta uhvatis, nekad i 40 grama proteina dnevno i to ti jedan od malo boljih dana ishrane pa si dosao i na ovaj forum malo da seres, kako cemo da ti se divimo sta ti mozes da napravis sa nikakvom ishranom i sa svojim zgibovima.

Ljudi imaju i po 120 kg pa ne mogu da bench press 100kg, tako da mi tvojih 90 kg ne znaci nista.


Pa ako vec hoces moje misljenje, ja uopce ne mislim da lose izgledas samo puno seres i lazes, i jos onda prozivas ljude kao sto je Pedjos. Pa da imas i malo pameti ne bi smio da mu kontriras jer nemas znanja ni jedan posto koliko Pedjos ima. Sram da te bude balavac jedan. Zar nisi citao postove,  a vjerovatno nisi, pa si mogao vidjeti koliko su ovi tvoji momci istih godina a i oni mladji od tebe dobili potvrdni odgovor od Pedjosa koji im je rekao da je tacno sto su napisali, pa i ako ne znaju sta pricaju, bar iz iskustva, onda prihvataju stvari od vec dokazanih ljudi u ovom sportu kao sto je Pedjos, a ti si se uvrijedio kada ti je Pedjos odgovorio malo ostrije. Sta ti umisljs da si.
Sta si ti sebi umislio da si neki advanced bodybilder, sta se to dogadja u tvojoj glavi da mi je znati, mozda se kreatin uzburkao, jebiga ne znam.
Biti ces sretan ako te Pedjos ne banira a vjerujem da hoce.

Podjecas me na jednoga sa onoga foruma koji je poceo da se nateze sa Milosom Sarcevim oko dnevnog unosa proteina, kada je postavio slike vidjelo se njegovo dijelo. Katastrofa ljudi moji, poceli juce da se bave BB i daju si za pravo da negiraju ljudima kao sto je Sarcev.

Jos jednom sram da te bude i SHUT THE FUCK UP!!!!!

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Da li se secate prvog treninga?
« Odgovor #22 poslato: Mart 20, 2006, 03:02:34 pre podne »
Ne morash nishta da mi verujesh, veruj mi...

Sto se tiche pedje, ja se apsolutno slazem sa tobom oko njegovog znanja u pogledu bb-.