April 27, 2024, 11:20:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: PRVI PUT NA MR. O-2 KATEGORIJE ?????!!!!!!!!  (Pročitano 3177 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
PRVI PUT NA MR. O-2 KATEGORIJE ?????!!!!!!!!
« poslato: Februar 11, 2008, 11:18:29 pre podne »
sudeci po tome kako se stvari odvijaju MR O 2008 godine bi mogao da ima 2 kategorije..

i to jenda bi bila do 202 POUNDS i preko 202..

dali ce biti usvojeno??>...ko ce da se kvalifikuje?????
v

videti ce mo

http://www.flexonline.com/new_olympia_weight_class/news/324

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: PRVI PUT NA MR. O-2 KATEGORIJE ?????!!!!!!!!
« Odgovor #1 poslato: Februar 11, 2008, 12:23:47 posle podne »
Ovo kso nekad Arnold i Columbu...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: PRVI PUT NA MR. O-2 KATEGORIJE ?????!!!!!!!!
« Odgovor #2 poslato: Februar 11, 2008, 01:25:36 posle podne »
Zaista novost, na pocetku sezone nijesu tako planirali, naime prosle godine su uveli ovu -202 funte kategoriju i Silvio je osvojio prvu takvu na Europa Super show-u, tada je uzeo i ovu lightweight i open kategoriju.

Ove godine su planirali takvo natjecanje u New Yorku, Tampi, Europa Pro show... ali i nagalsili su da u toj ispod -202 funte kategoriji nema direktnog plasmana za MrO, znaci jedan dan je do 202 funte, sledeci je open i kvalifikacija za MrO.

Takodje za razliku od vremena Arnolda i Franca, ovaj format nije predvidjao da se pobjednik u manjoj i vecoj kategoriji nalaze na kraju u apsolutnoj, sto i mislim da je u danasnje vrijeme i ispravno, jer realno ljudi iz kategorije -202 funte definitivno nijesu u TOP 5 overall...

Vjerujem da je ovo nacin da se pruzi paznja i na momke koji iznose odlican paket ali u line-upu cesto budu neopravdano zanemareni u odnosu na grdosije od +120kg. Takodje interesantno bi bilo vidjeti da li ce ovo motivisati neke od najboljih amatera da prihvate pro-carte kada ih osvoje, i da ih vidimo i na pro sceni, iz onoga sto pratim amaterska kategorija -90 kg, a to je otprilike ova -202 funti ima mnogo jake takmicare, koji bi itekako mogli da naprave show!

BTW... ovu kategoriju -202 funte kao da su pravili za Generala, volio bih da ga vidim tamo, nije nesto sto bi doslo preko noci, ali po meni ni najmanje nije nesto neralno ukoliko Pedjos pronadje zelju i ambiciju da se tamo i pojavi!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PRVI PUT NA MR. O-2 KATEGORIJE ?????!!!!!!!!
« Odgovor #3 poslato: Februar 11, 2008, 02:34:26 posle podne »
pa kako sasda stvari stoje mislim da je ovo samo ocajnicki potez da se afrimisu sve bolji i bolji amateri da uzmu pro card..jer svake godine ih sve vise i vise to odbija...

spanac Arturo Castañeda,pa Robert pjotrkowitz,pa Lukas Osladil,pa Dimitar Dimitrov...pa kompletna ekipa iz malezije...itd..itd..itd..sve su ovo imena koja su samo mali deo tj poznata opstoj javnosti..

postoje jos mnogi momci koji su na ovaj ili onaj nacin imali pravo na pro card ali su je odbili..

naravno...razlog lezi bas u tome kao sto je vladar rekao jer obicno budu zanemreni pored momaka od 120 kg..ali verujte da to nije osnovni motiv..

pricao sam sa jednim od momaka koji i te kako dobro poznje scenu...rekao mi je..Pedja..ja bih vise voleo da bude medju 3 na svetu nego da budem 10 na Mr o..

i to je tacno tako..

mnogo vise novca MOZES DA ZARADIS na ovaj nacin...NARAVNO..AKO SI INTELIGENTAN i sa razumeom pristupas celoj stvari...nego da uzmes pro card i da zavrsis karijerju kao obican broj na papiru jer danas je gotvo nemoguce postati ime u pro cirkusu i od toga uraditi nesto..a pogtovo pare..

retkima to usopeva..evo..uzmimo wolfa...i neka mi neko imenuje senzaciju koja se desila u prethidnih nekoliko godina..

sada mozda PHIL HEAT nesto uradi..mada licno ne verujem jer je sve do te mere ispolitizovano da jednsotavno i najbolji odsutaju

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: PRVI PUT NA MR. O-2 KATEGORIJE ?????!!!!!!!!
« Odgovor #4 poslato: Februar 11, 2008, 06:31:42 posle podne »
e to bi dobro bilo.
i kad vec postoje 3 zenske kategorije (bb,figure i fitness) red bi bio i ovu 202lbs musku da uvedu
matere mi matere,
kupicu ti dimije