April 25, 2024, 03:02:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Jos jedan pocetnik  (Pročitano 1622 puta)

Van mreže MileBarabetina

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Jos jedan pocetnik
« poslato: Mart 11, 2008, 11:38:42 posle podne »
   Zdravo svima..ovo mi prvi post ovde ... pravim thread i updatovacu ga na svaka 3 meseca otprilike...ovo cu da drzim ko neki zapisnik sta radim..imam oko 10 meseci iskustva sa teretanom
obim grudi mi 110cm , ruke 37.5 cm , struk 85 cm , podlaktica 32 cm , noga 62 cm na visini od 180 cm..tek sam napunio 16 godina...imam 85 kg ... i i dalje sam kobasica grozna :D inace treniram brazilsku dziu dzicu i kik boks uz teretanu tako da moram da jedem ko stoka da bi dobio kilograme..ne trazim neke kritike jer znam da je sve sranje trenutno.
    Treniram zbog izgleda vise nego zbog performanse u sportovima u kojim se takmicim...znam da ne treba tako al sta da radim :D...
 Trening mi se varira sa ciklusa ..znaci jedno 2 meseca radim na snazi onda idem da poboljsam formu dizanja i trudim se da osetim misic...
Hranim se korektno jedem ugljene hidrate samo pre i posle treninga...ostalo su sve visokoproteinski obroci
 Bilo koje rechi koje mogu da motivishu od vas uspesnih bodibildera su dobrodosle ... i podelite ovde kroz koje ste muke prolazili da biste stigli tu gde jeste..
Pozdrav ..NJIII
PS..kako da uploadujem sliku, da se vidi na sta licim  ? posto nemam photobucket ili nesto slicno da samo dam link?

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Jos jedan pocetnik
« Odgovor #1 poslato: Mart 11, 2008, 11:45:16 posle podne »
a sto za pocetak ne batalis dziu  dzicu i kik boks (jer kao sto i sam kazes treniras ih samo zbog izgleda) i lepo krenes sa teretanom. Sacuvaces sebi i vreme, a i olaksaces si dosta racunicu kako sta i koliko treba uzimati pre za vreme i posle tih svakojakih treninga.

Van mreže MileBarabetina

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Jos jedan pocetnik
« Odgovor #2 poslato: Mart 11, 2008, 11:47:30 posle podne »
brate takmicar sam..i ocu da se bavim sa tim ..zaljubljen sam u mma :D

Van mreže MileBarabetina

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Jos jedan pocetnik
« Odgovor #3 poslato: Mart 11, 2008, 11:48:10 posle podne »
ovaj..reko sam u teretani sam zbog izgleda..a ne kik boks i dziu dzica zbog izgleda...nadam se da je jasnije sada

Van mreže Shvaba

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 558
  • Samo rokaj....
Odg: Jos jedan pocetnik
« Odgovor #4 poslato: Mart 12, 2008, 01:09:21 posle podne »

PS..kako da uploadujem sliku, da se vidi na sta licim  ? posto nemam photobucket ili nesto slicno da samo dam link?
Pa sliku uploadujes tako sto kad odgovaras imas ispod vise opcija -i onda browse pa nadjes sliku u kompu!