April 20, 2024, 05:30:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Kup Srbije 2008  (Pročitano 83556 puta)

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #30 poslato: Februar 23, 2008, 12:20:21 posle podne »
Ma neka dodje i nek izvoli svako ko ima interesovanje o Ronnija i Kup Srbije u BB. A za Slovenci i sotale oni su Evropa Brate Pedja oni dolaze na Sajem FIBO u Nemacku tu su svi da se vide i Ronnie i sve, da kupuju i sve... Imaju Avijonsku kartu (povratnu) za 80€-100€ a i jeftinije (Germanwings;Tuifly itd..) Znaci za nas Narod dole IZOLOVAN ovo sa Ronnijem doslo bi dobro!! Inace kada bi nasa Mladina i Bilderi imali sanse da vide Ronnija ida dozive sve to?? A za to ko kako kolko ima interesa od svega uz tu organizaciju neka pustite ih!! Vazno da bude sve ok i organizacija!! )kako kaze narod gledaj svoja posla)!! Pozdrav i ko moze nek ide i nek ucestbvuje direktno ili indirektno pozitivno na sve to na 19-tog Aprila!  Vas Kralj.
Kralj ist Back

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #31 poslato: Februar 23, 2008, 01:58:19 posle podne »
pa mogli su barem gospodina precednika da stave na plakat :(
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #32 poslato: Februar 23, 2008, 02:00:02 posle podne »
Ma neka dodje i nek izvoli svako ko ima interesovanje o Ronnija i Kup Srbije u BB. A za Slovenci i sotale oni su Evropa Brate Pedja oni dolaze na Sajem FIBO u Nemacku tu su svi da se vide i Ronnie i sve, da kupuju i sve... Imaju Avijonsku kartu (povratnu) za 80€-100€ a i jeftinije (Germanwings;Tuifly itd..) Znaci za nas Narod dole IZOLOVAN ovo sa Ronnijem doslo bi dobro!! Inace kada bi nasa Mladina i Bilderi imali sanse da vide Ronnija ida dozive sve to?? A za to ko kako kolko ima interesa od svega uz tu organizaciju neka pustite ih!! Vazno da bude sve ok i organizacija!! )kako kaze narod gledaj svoja posla)!! Pozdrav i ko moze nek ide i nek ucestbvuje direktno ili indirektno pozitivno na sve to na 19-tog Aprila!  Vas Kralj.

Bravo Kralju
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #33 poslato: Februar 23, 2008, 02:51:13 posle podne »
Peđa

Kad sam rekao "klijenata/kupaca" govorio sam uopšteno za MARKETING ...idemo dalje... :lol:

Nisam govorio o ovom sportu već gledano sa MARKENTIŠKE STRANE ,čovek gleda da mu se to isplati i neminovno je da će više ljudi doći da gleda seminar osvajača 8x Mr Olympie nego nekog ko to nije postigao...idemo dalje... :lol: (podsećam te na negog sa ovim "idemo dalje")  :lol: :lol: :lol:

Kapiram te kad kažeš koja je problematika, hoćeš da kažeš da je možda bolje uložiti novac u naše takmičare, pripreme... OK za to neznam, bilo bi super da su i tu pare otišle ali očigledno se nema i za jedno i drugo (sad će oni "KAKO NEMA") neznam, nisam u savezu i ja ne raspoređujem sredstva, ali što se tiče POPULARIZACIJE i OMASOVLJENJA(povećaće se zainteresovanost kod mnogih) ovo je Ok potez.
Bio sam u situaciji da mnogi žele da dođu na takmičenje upravo zbog Ronija e a sad koliko njih će stvano otići ... neznama ali sigurno više nego da nije došao 8X Mr Olympije...

Ma otkud ja znam koliko košta Roni, ali taj koji ga je pozvao o tome treba da razmislja. ;think;

Ajde nemoj mi reći da nećeš virnuti šta se dešava na seminaru, ne kažem da bi te on nešto naučio što neznaš nego zar te neće kopkati ? :lol:
Jebi ga nije za podcenjivanje njegovi rezultati... pa ako nizbogčeg drugog treba ga poštovati... i sam znaš koliko odricanja, znoja i u krajnjem slučaju ZNANJA je potrebno za tako nešto.
Ja bi otišao na tvom mestu (znam, znam nisam na tvom mestu) ako nizbogčeg drugog da vidim šta on to njima govori i da vidim dali ima nešto zašta nisam čuo(mada pored Miloša sumnjam da je tako nešto moguće)

A to da ćeš odseći onu stvar ako dođe više od 20 ljudi, mislim da treba početi sekira da se oštri... jel može iz 1 put da se preseče ili treba testera :lol: :lol: :lol:

NAPOMENA : matori ništa ne shvataj kao cinizam, prozivku, ljutnju... i ostale gluposti jer to NISU.

KOLUNDZIJA

Kad sam rekao "popularizacija bodibildinga " nisam mislio da će sad nagrnuti 1000 i 1000 ljudi ka teretanama, pa da država šibne milione eura...kurci palci...ali i da je 10više nego predhodnih meseci ipak je neki uspeh, još kad Peđa i ostali postignu opet neki zapaženi rezultat dođe novih 20... pa se malo izdigne BB sa mesta na kojem je sad.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #34 poslato: Februar 23, 2008, 04:50:35 posle podne »
Ma neka dodje i nek izvoli svako ko ima interesovanje o Ronnija i Kup Srbije u BB. A za Slovenci i sotale oni su Evropa Brate Pedja oni dolaze na Sajem FIBO u Nemacku tu su svi da se vide i Ronnie i sve, da kupuju i sve... Imaju Avijonsku kartu (povratnu) za 80€-100€ a i jeftinije (Germanwings;Tuifly itd..) Znaci za nas Narod dole IZOLOVAN ovo sa Ronnijem doslo bi dobro!! Inace kada bi nasa Mladina i Bilderi imali sanse da vide Ronnija ida dozive sve to?? A za to ko kako kolko ima interesa od svega uz tu organizaciju neka pustite ih!! Vazno da bude sve ok i organizacija!! )kako kaze narod gledaj svoja posla)!! Pozdrav i ko moze nek ide i nek ucestbvuje direktno ili indirektno pozitivno na sve to na 19-tog Aprila!  Vas Kralj.

Opet citiram Kralja, procitajte, covek je lepo rekao.

Nemojte opet da sirimo temu,dobicemo  ;offtopic; kao i predhodna slicna koja je bila.

Ima manje od dva meseca do takmicenja, videcemo kako ce sve ispasti pa cemo onda komentarisemo o Roniju
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #35 poslato: Februar 23, 2008, 08:32:02 posle podne »
pa mogli su barem gospodina precednika da stave na plakat :(
hahhahahaha bice i to...na sajtu saveza ima skoro u prirodnoj velicini,jos malo pa ko Tito


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #36 poslato: Februar 23, 2008, 08:40:45 posle podne »
samo jos nesto da ne bude zabune meni predsednik licno i ne smeta toliko, cak mi se cini i da pokusava nesto kao da uradi, ali je problem sljam koji je zadrzao iz predhodne garniture,a dosao je da ih rastera koliko se secam. Kao i uvek predizborna obecanja su jedno ,a realnost drugo. Nadam se da ce ovi dupelisci da ih sto pre obaveste da su nazvani sljamom,a ako im nije jasno zasto za sva sira objasnjenja mi se mogu obratiti na kupu, da ne idemo ovde u off.
« Poslednja izmena: Februar 23, 2008, 08:45:02 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #37 poslato: Februar 24, 2008, 08:59:44 pre podne »
@! STENA....SLAZEM SE...I NECE OTICI NIGDE U POGRESNOM PRAVCU..NE BIRNI..JA SE NECU SPUSAATI NA NIVOE NEKOG KO NIJE ZAVRSIO 8 RAZREDA ONSOVNE SKOLE A PRICA O TOME KAKO JE PALKAT ODLICNO GRAFICKI ODRADJEN.

OVDE BEBAC NARAVNO NE MISLIM NA TEBE JER JE TEBI OVO POSAO.

ALID A TI AKZEM.

NE..JA NECU ICI DA GLEDMA RONNIJEV SEMIRAN..JER ME NE ZNAIMA...

NE ZNAIMA ME KAO 1 JERL NECE NISTA RECI..DA GA VIDIM.IMATI CU PIRLIKU AKO U OPSTE DODJE POSLE OVIH SRANJA NA SAMOMM TKAMICENJU..A NEJGOVO LUPERDNJE NA TOM SMEIRAU..TI PLATI.PA CES CUTI STA CE DA KAZE...
I BEBS...UPRNO VICE OPRAVADNJE ZA MARKETING.

AMA TACNO JE..NIJE PROBLEM AKO SE U AMRKETING ULOZI 10 000 EU AKO CE DA SE VRATE..

AALI JA GOVRIM O NECEMU DRUGOM..

ALI DA TUIM I PRDIM STALNU U ISTU TIKVU

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #38 poslato: Februar 25, 2008, 12:55:07 pre podne »
Posto je rec o Kupu, evo i informacije koja je pismeno prosledjena klubovima:

MESTO ODRZAVANJA
Sala Doma Sindikata - Beograd

Pravo ucesca imaju svi takmicari iz domacih klubova koji su platili kotizaciju za 2008 godinu kao i takmicari iz inostranstva.

Satnica takmicenja:
15.15h - skup takmicara

15.30h - merenje

17.30h - pocetak finalnog takmicenja

REGISTRACIONA TAKSA
Svi ucesnici takmicenja prilikom prijavljivanja trebaju uplatiti 500 dinara registracione takse.

KOTIZACIJA
Svi klubovi koji nisu uplatili kotizaciju do 01.04.2008.god. u iznosu od 50 eur. (dinarska protivvrednost) na racun Saveza Srbije 160-19360-02 , mogu uplatiti i na dan takmicenja ali iznos od 75 eur (dinarska protivvrednost)

IDENTIFIKACIJA TAKMICARA
Svi takmicari su duzni da na merenju pokazu takmicarsku knjizicu, licnu kartu ili pasos kao i lekarsko uverenje o sposobnosti nastupa.

Dodatne informacije mozete dobiti na telefone:
011 830 10 62
063 64 23 29
063 80 53 142

GOST POZER
Roni Koleman 8-struki Mr.Olympia

KATEGORIJE
                    JUNIORI (do 21 navrsene godine) - jedna kategorija
                    ZENE FITNESS - jedna kategorija
                    ZENE BODYBUILDING - jedna kategorija
                    ZENE BODYFITNESS - jedna kategorija
                    MASTERS (40+godina) - jedna kategorija
                    SENIORI CLASIC BB - jedna kategorija
                    SENIORI -70kg
                    SENIORI -80kg
                    SENIORI -90kg
                    SENIORI +90kg

Takmicenje je izborno za sastav nase reprezentacije koja ce nastupiti na Balkanskom sampionatu u Baru 25 - 27.04.2008.god.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #39 poslato: Mart 06, 2008, 10:29:19 posle podne »
http://www.ifbb.com/newsletter/detail.php?id=1623&date=2008-03-04&language=english&prov=index


Evo stranice sa IFBB sajta na kojoj je najava takmicenja u Beogradu i seminar Ronija Kolemana
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #40 poslato: Mart 07, 2008, 11:31:39 pre podne »
brate 3000 din da bi odgledao takmicenje, Ronija koji ce da se pojavi na scenu masan ko svinja, i joss plus nista pametno necemo cuti na seminaru... ne isplati se... ajde da Roni dolazi u nekoj formi ili izgledom koji ce te staviti bez teksta... ovako, barem po meni , nije isplativo...
tu ce da dodju da gledaju masovno klinci koji blage veze nemaju...

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #41 poslato: Mart 07, 2008, 04:54:40 posle podne »
brate 3000 din da bi odgledao takmicenje, Ronija koji ce da se pojavi na scenu masan ko svinja, i joss plus nista pametno necemo cuti na seminaru... ne isplati se... ajde da Roni dolazi u nekoj formi ili izgledom koji ce te staviti bez teksta... ovako, barem po meni , nije isplativo...
tu ce da dodju da gledaju masovno klinci koji blage veze nemaju...

Za nase takmicenje i gledanje Ronija je 400 dinara i kome je to skupo bolje neka popije pice u kafani, taman toliko kosta.

Sto se seminara tice, to je sasvim druga stvar. Ko moze i ko voli neka ide, kome je bezveze sto bi i isao.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #42 poslato: Mart 16, 2008, 09:45:36 posle podne »
'ajd ovako, da ne kvarim Terzinu temu pitacu Pedju ovde.

Posto si stvarno resio da sudis na Kupu 19-og aprila, koga bi voleo da vidis pored sebe u ziriju?

Ne verujem da bi pristao da sudis pored cetvoro njih koji su odredjeni a mislis da nisu pravi, samo da bi odradio svoje.

Pitam informativno, ne bih da dizem prasinu oko toga.

ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #43 poslato: Mart 17, 2008, 04:46:51 pre podne »
nema prasine.

ja sma rekaogoranu pod kojim uslovima i kako cu da sudim..

i to cak javno EVO KAZEM..NE MORAM NI DA SUDIM KATEGORIJE KOJE SE VIDE IZ AVIONA....VEC ONE GDE CE DOCI DO HAOSA..

a ti jakod boro znas kako i zasto....

koga bih voleo da vidim..

pa idemo redom....ako goran..tj frale meni to potvrdi o OMOGUCI NAM...KAZEM......"NAMA",da radimo onako kako hocemo,onda cu da kontaktiram neke ljude i da ih pitam..

ovisno do broja sudija koje frlae bude trazio..

manje od 5 NE ZELIM DA SUDIM...za 9 ne verujem da imamo uslove....ZNACI MORA DA NAS BUDE 7!!!!

naravno...pored mene pitao bih IGORA....koji ce veruj da pristane jer sa igorom imam veoma dobru komuniaciju..

dalje.

da ovde ne dodje do zabune i da ispadne da DOBAR takmicar mora da bude dobar sudija sto naravno nije tacno...KONTAKTIRAO BIH JOS 2 momka u koje sam siguran da imaju vise znanja u malom prstu vise nego garnutra koja sledi...

kao sto rekoh..

za sda u opste i ne razmisljam veoma intezivno o tome jer i nisam dobio zvnacicnu potvrdu o tome..

a ja da dodjem da gledam pa da mi neko kaze..e.aj sudi..NECU....to se tako ne radi...

rekoh..ako frlae odluci i ako me kontaktira u vezi toga...JA CU DA URADIM EKIPU..meni to nije prolbem..

i ono sto je najvaznije...

posle presude..ce svako do sudija moci sa SVOJIM LICNIM STAVOM DA KAZE ZASTO JE SUDIO TAKO i argumetima obrazlozio svoju odluku..

a ne da bude..evo..posto sudije nisu sigruna ja sam odlucila da presecem i donesem odluku!!!!!!!!

nadam se da si shvatio sta hocu da kazem

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #44 poslato: Mart 17, 2008, 02:19:08 posle podne »
posle presude..ce svako do sudija moci sa SVOJIM LICNIM STAVOM DA KAZE ZASTO JE SUDIO TAKO i argumetima obrazlozio svoju odluku..

Bravo!

Ovo bi bilo korisno za svakog. Em sudije moraju da paze sta rade i da to ima smisla, em takmicar/ka moze da ima uvid na cemu treba da radi u buduce.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me