April 26, 2024, 04:12:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Kup Srbije 2008  (Pročitano 83611 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #330 poslato: Maj 04, 2008, 06:00:28 posle podne »


Biserka nam je pokazala sve sudijske liste sa Kupa gde se tacno videlo kako je ko sudio.

Objasnila je i tu Igorovu gresku kao i gresku jos dvojice sudija koji su pobedniku juniora dali 6-to mesto. Greska je bila u popunjavanju sudijskih listi a ne u sudijskoj proceni tako da je istog momenta sve ispravljeno. Pobeda Danila Zeca je cista. 

tacno.....ali zar je trebalo da se tim papriom mase kao sa zastavom na krstatskom pohodu pa tako da su svi ispirali usta sa sudjenjem u begoradu tj cak se i na blakasnkosm pricalo o sudujenju u beogradu odnosno sa tim sta su igro i vejic uradili..

nema tu blekc dvojica sudija..tacno se zna sta i akkoo

medjutim..kada sam ja potegao pitanje...zasto se to desilo.tj da su sudije dobile prazne liste..

e sada..ajda da se malo igramo postenja..pa kao sve je ok.....

isto kao u lepim selima.

40 godina ste k..i..najbolje cupi....i vozili najbolja kola..e sada kada vam se vise ne moze da digne..e sada bi malo o postenju,.

e, pa nece moci...ako igor dozovli da neko pisa po njemu..nemamnnista protiv..

ja sam rekao da ce sudunje biti FER I KORKETNO....STO JE I BILO...I SGIRNO JE BILO BOLJE NEGO IKADA PRE.....

a to sto boelsna sujeta necija to ne moze da prihvati..puca mi q...c..u dupe junacko...ja cu da teram do kraja i da pitam javno..

ZASTO JE TREALO POKZVIATI SUDIJSKE LISTE SVIMA I GOVRITI KAKO SMO MI SELJACINE KOJE NEMAJU POJMA OD SUDJENJA..