April 24, 2024, 01:44:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Mirko: Vratit ću se u UFC  (Pročitano 4625 puta)

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Mirko: Vratit ću se u UFC
« poslato: Februar 15, 2008, 02:47:57 pre podne »
MIRKO FILIPOVIĆ bio je iznenađenje press konferencije koju je u Tokiju svečano upriličila nova organizacija slobodne borbe Dream. Kada su organizatori preko razglasa pustili kultnu Mirkovu himnu Wild Boys, oduševljena masa prepoznala je veliko pojačanje. U publici je započela vriska, koja je kulminirala s Mirkovim izlaskom na stage. Upravo je podrška navijača, koji su ga štovali poput božanstva, nedostajala Filipoviću nakon kataklizmičnog izleta u UFC-ov kavez.

"Pojavljivanje Mirka na press konferenciji u Tokiju za navijače je bio vrlo emotivan trenutak", kazao je Mirkov agent za japansko tržište Ken Imai.

"Transfer se dogovarao u potpunoj tajnosti prvenstveno zbog poslovnih razloga. Svega tri sata prije press konferencije primio sam pismo predsjednika UFC-a Dana Whitea, kojim se potvrđuje da američka organizacija pristaje prekinuti ugovor s Mirkom, ali samo pod uvjetom da im se on vrati kada ponovo bude spreman", potvrdio je Imai tvrdnje koje su se ovih dana provlačile kroz borilačke forume.

Mirko je novinaru Večernjeg lista prenio i nekoliko dojmova iz Japana, gdje se vjerojatno sredinom ožujka vraća borbi.

"Vratit ću se u UFC. U posljednje dvije borbe bio sam u mentalnoj blokadi. Prije borbi bio sam prazan, depresivan i mrzio sam sebe. Žao mi je što sam razočarao svoje engleske navijače i želim ponovo izaći pred njih. Zbog toga ću nastaviti trenirati i u kavezu koji imam u svojoj dvorani.  Iz UFC-a sam otišao jer više nisam mogao čekati. Tražio sam borbu što je moguće prije, već 1. ožujka, ali oni mi nisu nudili ništa prije svibnja. Tražio sam uzvrat s Gonzagom u Zagrebu, ali je on izgubio od Werduma pa je to otpalo. U formi sam, povećao sam mišićnu masu, imam 105 kilograma i želim se što prije boriti", kaže Mirko.

Za takav razvoj događaja, Mirko novi ugovor mora odraditi bez greške. "Nakon tri pobjede, sve opcije bit će otvorene", kaže Imai.

Pobjeda u Japanu bila bi prvi korak prema revitalizaciji. Mirko mora zaslužiti borbu za svojim nekadašnjim ljutim rivalom Fedorom Emelianenkom. Jedan od najjačih boraca svijeta i dalje je pod okriljem organizacije M-1, ali nema ekskluzivni ugovor pa može demonstrirati moć i na priredbama drugih organizacija. Mirko se s Fedorom eventualno može sastati nakon prve tri borbe.

Osim Cro Copa za Dream će nastupati i imena poput Sergeja Karitonova, Marka Hunta i Jeromea LeBannera.



index.hr
« Poslednja izmena: Februar 15, 2008, 02:50:14 pre podne ATJ LUCKO™ »

Spartak

  • Gost
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #1 poslato: Februar 15, 2008, 11:01:58 pre podne »
TO SE TRAZI!!!

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #2 poslato: Februar 15, 2008, 11:51:31 pre podne »
Tako treba.A Jeromea LeBannera bi voleo videti.

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #3 poslato: Februar 15, 2008, 03:50:05 posle podne »
cuj ljutim rivalom fedorom....ja mislim da fedor za sada nema ljutog rivala a vjerojatno ni u blizoj buducnosti

Van mreže reninjo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #4 poslato: Februar 15, 2008, 08:41:41 posle podne »
cuj ljutim rivalom fedorom....ja mislim da fedor za sada nema ljutog rivala a vjerojatno ni u blizoj buducnosti
;bravi;

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #5 poslato: Februar 17, 2008, 05:05:47 posle podne »
Kako su svi sigurni u tog Fedora...hm...neću ništa zborit  ;think; ;search;

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #6 poslato: Februar 18, 2008, 01:35:35 posle podne »
Kako su svi sigurni u tog Fedora...hm...neću ništa zborit  ;think; ;search;
pa zato sto si neznalica :-)

Van mreže djole123

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #7 poslato: Februar 18, 2008, 09:14:20 posle podne »
jel ce se emitovati borbe na nekim od nasih kanala ?

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #8 poslato: Februar 19, 2008, 07:20:14 posle podne »
Kako su svi sigurni u tog Fedora...hm...neću ništa zborit  ;think; ;search;
pa zato sto si neznalica :-)
A i to što kažeš... Jesi vidio zadnje slike Mirka? Bome je fino nabrijan, neću ništa da govorim samo ću čekat...

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #9 poslato: Februar 19, 2008, 08:36:29 posle podne »
Kako su svi sigurni u tog Fedora...hm...neću ništa zborit  ;think; ;search;
pa zato sto si neznalica :-)
A i to što kažeš... Jesi vidio zadnje slike Mirka? Bome je fino nabrijan, neću ništa da govorim samo ću čekat...
KAKO CE FEDORU LETIT GLAVA ,VRATIA SE STAROM TRENERU (ŽIŽI )KOJI GA JE ODVEA DO K1 FINALA TJ VRATIA SE TRENINGU UDARANJA A NE SAMO BORBI U PARTERU NEZNALICA NIJE NEZNALICA NEGO "FOLIRANT-NEZNALICE"


Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #10 poslato: Februar 19, 2008, 08:57:38 posle podne »
Nema od toga nista.
Ako udje u ring sa Fedorom izaci ce sa nogama napred.
Previse slabosti je otkrio,nema njemu povratka u svetski vrh,zivi bili pa videli,nece on ni stici do Fedora!
Ja to vidim ovako:imace 2-3 lake pobede,protiv slabijih protivnika,posle toga tezi protivnik i patos.
Ubrzo posle toga kraj karijere.
Aj pa nek me demantuje.
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže djole123

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #11 poslato: Februar 19, 2008, 11:42:01 posle podne »
daj neke nove slike mirka ako ima da vidimo

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #12 poslato: Februar 19, 2008, 11:43:58 posle podne »
@ivan_nikolic

Svatko ima svog favorita i sportaša kojeg simpatizira, ja sam rekao prvi da je Mirko pao katastrofalno, da su ruke teške, kondicija nula, fizika još gora, agresivnost je stran pojam bio...nemoj donosit zaključke na račun par krivih mečeva i totalno krivom pristupu treninga i pshičkom i fizičkom, a uz to nos je bio 30% na jednu rupu na drugu nimalo funkcionalan, dakle ako se malo razumiješ u ovo shvatit ćeš što znači u MMA disanje!!!

Da ne ispadnem neka vračara i sami bumo videli, a sam Fedor nije imao neke protivnike da bi mu pomrsili račune što takoder moze da bude ogroman problem, kako bilo da bilo Na Mirkecu je sve, navijam za njega oduvijek tako cu i sad!!!


Van mreže djole123

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #13 poslato: Februar 19, 2008, 11:47:31 posle podne »
jak je mirko ali fedoru niko nije dorastao

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #14 poslato: Februar 19, 2008, 11:50:40 posle podne »
daj neke nove slike mirka ako ima da vidimo
Ako naletim na njih postavit ću, gledao sam najnoviju reportažu o njemu koja je napravljena povodom potpisivanja za "DREAM" i sam novinar je rekao i primjetio odmah na početku razgovora da su udarci siloviti da se nekako "nabio" on je rekao da je nabacio kvalitenih 5-6 kg na prava mjesta, te krenuo opet kako kaže instruktor sa udaračkim tehnikama žestoko, ali to se krije jer to će biti poklon za ove nevjerne Tome i neke lajave oponente!

Samo da nastavi i da bude "nabrijan" kao sad i agresivan u brobi jer pasivnost znači za Mirka poraz, a već sam rekao za Fedora živi bili pa vidili....  ;think; :twisted: \KOFETIME'