April 20, 2024, 12:41:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Mirko: Vratit ću se u UFC  (Pročitano 4623 puta)

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #15 poslato: Februar 20, 2008, 08:21:18 pre podne »
Kako su svi sigurni u tog Fedora...hm...neću ništa zborit  ;think; ;search;
pa zato sto si neznalica :-)
A i to što kažeš... Jesi vidio zadnje slike Mirka? Bome je fino nabrijan, neću ništa da govorim samo ću čekat...
ovo je slobodna bprba a ne beauty contest ;-)

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #16 poslato: Februar 20, 2008, 08:40:24 pre podne »
SVI SU GOVORILI NEMA NIŠTA OD MIRKA PA JE DOŠA NA "GP" PA JE ISPEGLA ŠKOLSKI SILVU PA BARNETA ,GOVORILI SU KAD JE MIRKO IZGUBIA OD KEVINA RENDLMENA DA JE LEŽEĆI POLICAJAC PA JE U UZVRATU BILA DRUGA PRICA !!!!
U SVAKOM SPORTU  I SVAKOM SPORTAŠU MOŽE DOC KRIZA A MIRKO JE BIO U TOJ FAZI I JA SE NADAM DA JE TO ZAVRŠENA PRICA MIRKO CE DOC SPREMAN 10000% !!!!
OVO NIJE BALET OVDI SVAK SVAKOG MOŽE NOKAUTIRAT!!!!  [glupkol [glupkol

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #17 poslato: Februar 20, 2008, 08:45:06 pre podne »

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #18 poslato: Februar 20, 2008, 03:26:42 posle podne »
http://www.net.hr/sport/page/2008/02/19/0303006.html
Mene samo zanima na što liči ovaj komentator, mora da je neki sroljo garant, jao kako ne volim kad ljudi doslovno KENJAJU samo da bi pisali ono što već svatko zna, ovaj text je potpuni debilizam da se popuni radman dotičnog Sir-a!!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #19 poslato: Februar 21, 2008, 08:36:31 posle podne »
'Gladan sam borbe i nervozan k'o pas!'

'Na dan meča s Kongom sam se probudio i pomislio: Što mi to treba, tučem se s čovjekom kojeg nikad nisam vidio. Ali sad je sve drugačije. Nikada nisam bio bolje!', kaže Mirko. Video!

Stara godina 2008. trebala bi biti ključan dan u karijeri Mirka Filipovića. Poslože li se kockice, te bi večeri s druge strane ringa ponovno trebao stajati Fedor Emelianenko.

"Vraćam se u UFC, to uopće nije upitno, iako me ugovor na to ne obvezuje. A datum povratka ovisi o dvoboju protiv Fedora u Dreamovom ringu. Borba bi se trebala održati 31. prosinca ove godine, naravno pod uvjetom da on pristane. Ako to propadne, eto me do kraja godine u UFC-ovom kavezu", najavio je Cro Cop u razgovoru.

Njegova odluka da se ponovno bori u Japanu bila je isključivo stvar okolnosti, nikako bijeg od UFC-a i kaveza u kojem je doživio dva poraza.

"Briga me kako će to netko shvatiti, nisam dužan nikome polagati račune. Naglasio sam da ću odraditi tri borbe u Dreamu i da se onda vraćam u UFC. U Japan se vraćam jer mi UFC nije mogao pronaći suparnika, a ja nisam želio prekidati pripreme i onda započeti novi ciklus da bih se borio u svibnju. Osim toga, bio sam gladan borbe i nervozan kao pas", otkriva Mirko i dodaje kako je s Japancima dogovorio tri nastupa - u ožujku, lipnju i rujnu.

Porazi od Gabriela Gonzage i Cheicka Konga bili su logična posljedica psihološkog stanja u kojem se naš borac jedno vrijeme nalazio.

"Teško je to objasniti, znam samo da nisam imao onaj ubilački instinkt. Gubio sam po pet kilograma uoči nastupa, treninzi su mi teško padali, na dan borbe s Kongom sam se probudio i pomislio: Što meni ovo treba, zašto se tučem s čovjekom kojeg nikad nisam vidio? Bilo mi je svega dosta", objasnio je Mirko i na kraju poručio kako je s tim sada gotovo:
"Sada je sve OK. U meni se ponovno probudila ona stara vatra i željan sam borbe. Nikad se nisam ovako dobro osjećao, u odličnoj sam formi. Nekad sam se borio zbog egzistencije, a danas zbog ponosa!".

Net.hr

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Mirko: Vratit ću se u UFC
« Odgovor #20 poslato: Februar 21, 2008, 08:38:18 posle podne »
jedva cekam prvu borbu!!!

ocemo skupljat pare pa se skupa okladit???
« Poslednja izmena: Februar 21, 2008, 08:40:20 posle podne ATJ LUCKO™ »