April 19, 2024, 10:04:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: posni sir  (Pročitano 20037 puta)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: posni sir
« Odgovor #45 poslato: Maj 11, 2006, 12:07:41 posle podne »
Citat: novak
A sta ako bakuta obere mleko tj. ako napravi kajmak,koji nije nista drugo do 100%mm, pa onda naparavi sir? lol
Pa o tome sam i ja razmisljao, ali ne moze nikako skroz da se obere... Meni je keva pravila sa kuvanim, pa obranim mlekom iz prodavnice i opet ces osetiti masnocu...
A tebi bas matematika ne ide??? Pa sta ako je kajmak 100%mm???

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: posni sir
« Odgovor #46 poslato: Maj 11, 2006, 12:09:02 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: Big_Rasha
http://www.bodibilder.com/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1117

Pa nisam sigurno ja...........
.E MALO SI SE ZEKIO...OVO JE MANIJAK IZ "GIMNAZISJKOG PARKA"..AKO TI SMTRAS DA BABE IDU U GIMNAZIJU PA KOJE SI TI ONDA GODISTE......SOLUNAC HA????

Sumljiv si....
Kad ti dodje iz ..... u glavu..... Ko ce da ide do gomnazije...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: posni sir
« Odgovor #47 poslato: Maj 11, 2006, 01:52:30 posle podne »
Citat: Big_Rasha
Citat: pedjos
Citat: Big_Rasha
http://www.bodibilder.com/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1117

Pa nisam sigurno ja...........
.E MALO SI SE ZEKIO...OVO JE MANIJAK IZ "GIMNAZISJKOG PARKA"..AKO TI SMTRAS DA BABE IDU U GIMNAZIJU PA KOJE SI TI ONDA GODISTE......SOLUNAC HA????

Sumljiv si....
Kad ti dodje iz ..... u glavu..... Ko ce da ide do gomnazije...
..PA MENI NE DOLAZI....A TEBI???

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: posni sir
« Odgovor #48 poslato: Maj 11, 2006, 02:26:34 posle podne »
Ja stignem do gimnazije

Van mreže n0p

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 225
Re: posni sir
« Odgovor #49 poslato: Maj 11, 2006, 02:56:27 posle podne »
Ima li kaki posni sir u HR, ako da kako se zove i gdje ga kupujete?

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: posni sir
« Odgovor #50 poslato: Maj 11, 2006, 09:29:14 posle podne »
Citat: Big_Rasha
Citat: novak
A sta ako bakuta obere mleko tj. ako napravi kajmak,koji nije nista drugo do 100%mm, pa onda naparavi sir? lol
Pa o tome sam i ja razmisljao, ali ne moze nikako skroz da se obere... Meni je keva pravila sa kuvanim, pa obranim mlekom iz prodavnice i opet ces osetiti masnocu...
A tebi bas matematika ne ide??? Pa sta ako je kajmak 100%mm???


izgleda da tebi matematika ne ide.Znaš li kako se pravi kajmak?Ako jbg bakuta skida kajmak sa mleka i opet skida ,jer joj se tako najviše isplati da ga pravi.Što više kajmaka skine iz litre to bolje.Pošto bakuta skida kajmak a kajmak je 100%mm znači ono mleko što ostaje ima sve manje i manje mm.I na kraju bakuta vidi da je mleko jako posno i kaže:"Pa ko će ovo mleko kupiti kad je ovako posno?".Onda bakuti proradi kliker pa kaže:"Aha ja ću napraviti postan mladi sir pa ću njega prodavati i onako ima onih što dizu tegove i jedu postan sir,a šta će im to bog će znati :lol:  :lol: .

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: posni sir
« Odgovor #51 poslato: Maj 12, 2006, 03:25:26 posle podne »
Citat: novak
Citat: Big_Rasha
Citat: novak
A sta ako bakuta obere mleko tj. ako napravi kajmak,koji nije nista drugo do 100%mm, pa onda naparavi sir? lol
Pa o tome sam i ja razmisljao, ali ne moze nikako skroz da se obere... Meni je keva pravila sa kuvanim, pa obranim mlekom iz prodavnice i opet ces osetiti masnocu...
A tebi bas matematika ne ide??? Pa sta ako je kajmak 100%mm???


izgleda da tebi matematika ne ide.Znaš li kako se pravi kajmak?Ako jbg bakuta skida kajmak sa mleka i opet skida ,jer joj se tako najviše isplati da ga pravi.Što više kajmaka skine iz litre to bolje.Pošto bakuta skida kajmak a kajmak je 100%mm znači ono mleko što ostaje ima sve manje i manje mm.I na kraju bakuta vidi da je mleko jako posno i kaže:"Pa ko će ovo mleko kupiti kad je ovako posno?".Onda bakuti proradi kliker pa kaže:"Aha ja ću napraviti postan mladi sir pa ću njega prodavati i onako ima onih što dizu tegove i jedu postan sir,a šta će im to bog će znati :lol:  :lol: .

To sto si ti rekao je filozofija, a matematika ti nije jaca strana...
I nemoj brate da me nerviras zato sto i moji prave sir i valjda bi meni napravili da moze!!!
Kuvanjem neces izvuci svu mast iz mleka i tacka... Postajes dosadan!!!

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: posni sir
« Odgovor #52 poslato: Maj 12, 2006, 04:55:58 posle podne »
Citat: Big_Rasha
Citat: novak
Citat: Big_Rasha
Citat: novak
A sta ako bakuta obere mleko tj. ako napravi kajmak,koji nije nista drugo do 100%mm, pa onda naparavi sir? lol
Pa o tome sam i ja razmisljao, ali ne moze nikako skroz da se obere... Meni je keva pravila sa kuvanim, pa obranim mlekom iz prodavnice i opet ces osetiti masnocu...
A tebi bas matematika ne ide??? Pa sta ako je kajmak 100%mm???


izgleda da tebi matematika ne ide.Znaš li kako se pravi kajmak?Ako jbg bakuta skida kajmak sa mleka i opet skida ,jer joj se tako najviše isplati da ga pravi.Što više kajmaka skine iz litre to bolje.Pošto bakuta skida kajmak a kajmak je 100%mm znači ono mleko što ostaje ima sve manje i manje mm.I na kraju bakuta vidi da je mleko jako posno i kaže:"Pa ko će ovo mleko kupiti kad je ovako posno?".Onda bakuti proradi kliker pa kaže:"Aha ja ću napraviti postan mladi sir pa ću njega prodavati i onako ima onih što dizu tegove i jedu postan sir,a šta će im to bog će znati :lol:  :lol: .

To sto si ti rekao je filozofija, a matematika ti nije jaca strana...
I nemoj brate da me nerviras zato sto i moji prave sir i valjda bi meni napravili da moze!!!
Kuvanjem neces izvuci svu mast iz mleka i tacka... Postajes dosadan!!!


Ko je rekao svu mast.Nemoguć si.
Ma šta se ja sa tobom ubeđujem.Ti na svaki topic kontriraš.Te naručivanje suplemanata prako neta je neisplativo,iako to radi ne mali broj ljudi,te one cure sa fotki su ti K**ve(taj topic je zbog tvog izražavanja čini mi se uklonjen) a svima su te iste cure sa fotki extra,te ovo te ono.Mrzi me sad da ti nabrajam.
Ako se nerviraš nemoj da čitaš moje postove

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: posni sir
« Odgovor #53 poslato: Maj 15, 2006, 12:25:46 posle podne »
Ajde procitaj ceo topik ponovo... Pa vidi sta si napisao...
Sta sam ja pisao za narucivanje supp???
Vidim ja da sam neki negativac ovde??? Zao sto kazem nesto kontra??? Pa cemu onda forum???