Mart 29, 2024, 07:37:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: pocetak bb za mene  (Pročitano 7515 puta)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
pocetak bb za mene
« poslato: Mart 20, 2006, 12:48:51 posle podne »
Sa trofeja bg-a, ali od tada skoro godina..oprobacu se u body fitness-u ove godine(malo masivniji), pa se gledamo i obecavam neke fotke uskoro
POzz
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Re: pocetak bb za mene
« Odgovor #1 poslato: Mart 20, 2006, 12:53:42 posle podne »
Kolika slika treba biti tj. koja je dozvoljena velicina, ako treba skraticu je...
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: pocetak bb za mene
« Odgovor #2 poslato: Mart 20, 2006, 01:21:32 posle podne »
izlgeda sasvim ok..kazi enke svoje podatke

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Re: pocetak bb za mene
« Odgovor #3 poslato: Mart 20, 2006, 01:56:08 posle podne »
lepa boja

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: pocetak bb za mene
« Odgovor #4 poslato: Mart 20, 2006, 09:41:37 posle podne »
Super , super..

Van mreže eXeR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 332
Re: pocetak bb za mene
« Odgovor #5 poslato: Mart 20, 2006, 09:46:44 posle podne »
lijep si

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Re: pocetak bb za mene
« Odgovor #6 poslato: Mart 21, 2006, 01:21:59 posle podne »
POdaci, hmm..recimo da sam posmatrao sve od pocetka, i neko vreme sam bio odsutan i prezadovoljan sam kako su se stvari odvijale najednom!
Dolazak vrhunskih strucnjaka je  toliko znacio za ovaj sajt, ali to sve vec znate, svaka cast..
O meni: lepojevic bojan iz surcina '84.god, student na etf-u. Skoro sam otvorio teretanu u surcinu i imamo sampionskih potencijala, manje vise mene zanima fitness jer za bb treba mnogo mnogo(nisam siguran ni da li zelim), ali imam drugara '86 sa 105kg, prava zver i jednog naslednika franka zejna '88. Inace se zovemo bbk 100%, nadam se da cemo se uskoro procuti...toliko za sada, POZZ
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: pocetak bb za mene
« Odgovor #7 poslato: Mart 21, 2006, 01:36:30 posle podne »
Citat: body
POdaci, hmm..recimo da sam posmatrao sve od pocetka, i neko vreme sam bio odsutan i prezadovoljan sam kako su se stvari odvijale najednom!
Dolazak vrhunskih strucnjaka je  toliko znacio za ovaj sajt, ali to sve vec znate, svaka cast..
O meni: lepojevic bojan iz surcina '84.god, student na etf-u. Skoro sam otvorio teretanu u surcinu i imamo sampionskih potencijala, manje vise mene zanima fitness jer za bb treba mnogo mnogo(nisam siguran ni da li zelim), ali imam drugara '86 sa 105kg, prava zver i jednog naslednika franka zejna '88. Inace se zovemo bbk 100%, nadam se da cemo se uskoro procuti...toliko za sada, POZZ


Sretan rad sa teretanom i puno clanova u njemu. U pravu si, treba jako puno materijalnih sredstava za takmicarski BB ali bilo bi steta za tebe da ne ides dalje, jer vidim da si jako dobar potencijal za BB.

Sretno.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Re: pocetak bb za mene
« Odgovor #8 poslato: Mart 21, 2006, 02:25:07 posle podne »
Citat: Manimal
Citat: body
POdaci, hmm..recimo da sam posmatrao sve od pocetka, i neko vreme sam bio odsutan i prezadovoljan sam kako su se stvari odvijale najednom!
Dolazak vrhunskih strucnjaka je  toliko znacio za ovaj sajt, ali to sve vec znate, svaka cast..
O meni: lepojevic bojan iz surcina '84.god, student na etf-u. Skoro sam otvorio teretanu u surcinu i imamo sampionskih potencijala, manje vise mene zanima fitness jer za bb treba mnogo mnogo(nisam siguran ni da li zelim), ali imam drugara '86 sa 105kg, prava zver i jednog naslednika franka zejna '88. Inace se zovemo bbk 100%, nadam se da cemo se uskoro procuti...toliko za sada, POZZ


Sretan rad sa teretanom i puno clanova u njemu. U pravu si, treba jako puno materijalnih sredstava za takmicarski BB ali bilo bi steta za tebe da ne ides dalje, jer vidim da si jako dobar potencijal za BB.

Sretno.


Hvala, znaci puno..kad god neko od forumasa prodje blizu surcina(kotobanja), obavezno neka svrati..radimo full treninge
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: pocetak bb za mene
« Odgovor #9 poslato: Mart 21, 2006, 03:51:08 posle podne »
prvom prilikom ja cu da svratim..