April 29, 2024, 01:20:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje  (Pročitano 12846 puta)

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Pitanje
« Odgovor #15 poslato: Februar 26, 2008, 07:11:14 posle podne »
TTgirl  :tongue:  H2SO4 a kada je najbolje jesti ovsene pahuljice? Kao jutarnji obrok ili? Da li preporucujesh da se ubaci unutra merica wheya (trenutno ukus jagode) ?:)    a sto se onoga tice,pa ja ceo zivot pokusavam da se ugojim,do skoro sam jeo samo najveca smeca od hrane i nista,nema sanse,e sada za ironiju pokusavam da se ugojim zdravim putem,i zato zelim da to radim na pravi nacin.. Trabe mi 5 do 7 kila,znam da je to dug put ako zelim kvalitetnu kilazu,ali imam strpljenja i volje :) Koliko sam ja cuo ujutru je dosta bitna kolicina UH,pre treninga mozda i najvise kako bi za trening trosio energiju iz UH,a ne iz proteina koji su mnogo skuplji izvor energije..I posle treninga u obroku posle pwm jer tad nece da se pretvori u salo (ako si kvalitetno vezbao) ja sam do sada ovsene jeo 2 sata posle rucka,a za dorucak sam jeo sendvice,da li od sada da cepam ovsene ujutru?

Nisam nista lose mislila majke mi:D:D:D:D:D::D:D:D 'goodboy'

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže Skakavac2

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Pitanje
« Odgovor #16 poslato: Februar 26, 2008, 08:27:35 posle podne »
Pa nisam ni rekao da jesi :) To je jezik u smislu fore,nisam ti se plezio :) Fora je odlicna ehhehe :) I ja sam se nasmejao hehe :) Ma ja prvi kazem da su pomalo ludi oni ljudi koji mere grame,ali moracu da pocnem i ja barem dok ne nabacim kilazu,posle toga idem iz glave :)

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Pitanje
« Odgovor #17 poslato: Februar 27, 2008, 06:59:29 posle podne »
Pa nisam ni rekao da jesi :) To je jezik u smislu fore,nisam ti se plezio :) Fora je odlicna ehhehe :) I ja sam se nasmejao hehe :) Ma ja prvi kazem da su pomalo ludi oni ljudi koji mere grame,ali moracu da pocnem i ja barem dok ne nabacim kilazu,posle toga idem iz glave :)

|E extra onda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PozZ! sherif

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Pitanje
« Odgovor #18 poslato: Februar 28, 2008, 05:46:39 posle podne »
Ako ti je cilj masa,jednostavno jedi UH koliko god hoces...samo odrzi visok unos proteina,ne vidim cemu ove gluposti oko ogranicenja UH,pa ne sprema se decko na takmicenje,valjda????
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Odg: Pitanje
« Odgovor #19 poslato: Februar 28, 2008, 06:55:14 posle podne »
a zasto bi se zamastio toliko ako ne mora? Da bi 6 meseci posle skidao masne naslage? Jednostavno, ja ne vidim poentu preteranog unosa uh. Odredis dnevni unos, nekom je to 4g nekom 5g, zavisi od osobe i aktivnosti i cepas. Bice salca ali ne u toj meri kao kada ne bi pazio na preteran unos uh

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Pitanje
« Odgovor #20 poslato: Februar 28, 2008, 06:59:52 posle podne »
gluposti oko ogranicenja sluze da se covjek ne bi prije svega usvinjio,omlitavio, usporio metabolizam, pogrosao inzulinsku osteljivost i tako to
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Pitanje
« Odgovor #21 poslato: Februar 28, 2008, 07:14:08 posle podne »
neka slobodno uzima dosta kvalitetnih UH i nece se ni omlitaviti ni usvinjiti,samo ce ubrzati svoj napredak,jer kako mi da znamo sta on radi tokom dana,da bi mu tacno izracunao unos UH, pre ce biti da ce uneti manje kalorija nego sto je potrebno bas onda kada nabacuje masu,pa koliko on to UH treba da pojede da bi se usvinjio i omlitavio ako je fizicki aktivan?
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Pitanje
« Odgovor #22 poslato: Februar 28, 2008, 07:20:04 posle podne »
Prestanimo da izmisljamo toplu vodu za te momke koji zele da nabace malo misica ,sto se pocetnika tice dovoljno je samo da dobro jedu,i da to bude hrana bogata proteinima i kvalitetnim UH i da treniraju jako i rezultati ce doci...a pocetnike ogranicavati sa UH je cista glupost,samo usporava napredak...
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Spartak

  • Gost
Odg: Pitanje
« Odgovor #23 poslato: Februar 28, 2008, 07:25:05 posle podne »
finta je u tome sto vecina pocetnika tu neogranicenost u UH shvati tako sto zderu sve one uh koje nebi trebali,sokove,bijeli hleb,burek,tijesta itd.

Van mreže R.Igor86

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 416
  • U PEĆ!!! U PEĆ!!!
Odg: Pitanje
« Odgovor #24 poslato: Februar 28, 2008, 07:32:30 posle podne »
Ja kada kazem pocetnik mislim na onog ko nema 1 god treniranja iza sebe,a on za to vreme sta god da jede i ako trenira redovno i unosi dosta proteina ne moze napraviti svinju od sebe,moze zaraditi u najgorem slucaju par kg masti ali jbg...kada gradi masu neka gradi masu,kasnije ce da vidi koji mu unos UH odgovara,i onda neka koriguje dijetu i pravilnu ishranu po sebi,a vi ovde pricate kako ce neko dok redovno trenira i dosta jede da napravi svinju od sebe,pa o kojoj kolicini hrane mi ovde pricamo?koji to pocetnik moze da pojede toliko da nabaci 10 kg masti za kratak period treniranja?
Dead Body Disposal
For those that don't know what to do after ya foes are killed
Shit could get messy when the blood flow spills
You never know when you might need to know skills
In body disposal it's no frills...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Pitanje
« Odgovor #25 poslato: Februar 28, 2008, 09:50:54 posle podne »
neka slobodno uzima dosta kvalitetnih UH i nece se ni omlitaviti ni usvinjiti,samo ce ubrzati svoj napredak,jer kako mi da znamo sta on radi tokom dana,da bi mu tacno izracunao unos UH, pre ce biti da ce uneti manje kalorija nego sto je potrebno bas onda kada nabacuje masu,pa koliko on to UH treba da pojede da bi se usvinjio i omlitavio ako je fizicki aktivan?
a nece jel? ok kako ti kazes.
a kako mi ostali pored tebe da znamo da on nema visak sala. i kako si ti to izracunao da on moze da jede koliko god hoce uh ?

Prestanimo da izmisljamo toplu vodu za te momke koji zele da nabace malo misica ,sto se pocetnika tice dovoljno je samo da dobro jedu,i da to bude hrana bogata proteinima i kvalitetnim UH i da treniraju jako i rezultati ce doci...a pocetnike ogranicavati sa UH je cista glupost,samo usporava napredak...
tako je! svi ko jedan.
universal
Ja kada kazem pocetnik mislim na onog ko nema 1 god treniranja iza sebe,a on za to vreme sta god da jede i ako trenira redovno i unosi dosta proteina ne moze napraviti svinju od sebe,moze zaraditi u najgorem slucaju par kg masti ali jbg...kada gradi masu neka gradi masu,kasnije ce da vidi koji mu unos UH odgovara,i onda neka koriguje dijetu i pravilnu ishranu po sebi,a vi ovde pricate kako ce neko dok redovno trenira i dosta jede da napravi svinju od sebe,pa o kojoj kolicini hrane mi ovde pricamo?koji to pocetnik moze da pojede toliko da nabaci 10 kg masti za kratak period treniranja?
opet ti o nekom imaginarnom liku pricas.nek gospodin autor topika iznosi svoje probleme ako ih ima pa onda se ti ukljuci u detaljnije resavanje istih. a ne ovako telepatski.
sto se navedene svinje tice(ne znam sto si se uvatio) ja sam reko da unlimited unos uh moze da izazove to i to...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Spartak

  • Gost
Odg: Pitanje
« Odgovor #26 poslato: Februar 28, 2008, 09:57:27 posle podne »
pa da, treba samo imati mjeru u UH i mislim da nije potrebno tovarenje istim.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Pitanje
« Odgovor #27 poslato: Februar 28, 2008, 09:58:36 posle podne »
evo pitajte natashu ako mi ne vjerujete!
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže markoni87

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 753
Odg: Pitanje
« Odgovor #28 poslato: Februar 28, 2008, 10:17:04 posle podne »
evo pitajte natashu ako mi ne vjerujete!

Sto si pokvaren...  :twisted:

Van mreže Skakavac2

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Pitanje
« Odgovor #29 poslato: Februar 28, 2008, 10:53:22 posle podne »
Au ala ste se vi ispisali.. Visok sam 185 cm,imam nekih 75-76 kg,cilj mi je ujutru bez odece da imam 82 kg.. E sad iako sam mrsav,ja imam salo na stomaku(grrrrrrr) i zato sam sada u dilemi.. Kardio mi se ne radi jer mi je cilj masa,to radim dva puta nedeljno posle treninga sa tegovima,10 minuta bicikl.. Sto se proteina tice unosim nekih 3 grama po kilogramu,pijem whey 70 grama dnevno tj tri merice,jednu ujutru,i dve kao pwm.. Nervira me to salo na stomaku MNOGO,onako kada stegnem stomak(uvucem malo) bas super izgleda,ravno,cvrsto,ali cim opustim,ili se savijem-BLAH..sve je to od predjasnjeg nezdravog zivota.. Evo kako je izgledao moj danashnji dan sto se ishrane tiche:
9 sati 100 g ovsenih sa Jogurtom od 0%masti i jedna merica wheya od jagode
12 sati 200 grama integralnih makarona 200 grama belog mesa(piletina)
14 sati merica wheya
16 sati 250 grama integralnih makarona pomesanih sa konzervom tunjevine
18:15 trening tegovi trbusnjaci 19:50 pwm dve merice wheya
20:20 200 grama integralnih makarona pomesane sa 150 grama ella sira i 70 grama belog mesa(piletina)

Jel mogu ja ovakvom ishranom da nabacim kvalitetne misice,cilj mi je 6 do 7 kilograma? I josh jedno pitanje posle kada budem krenuo aktivnije da radim kardio,jer mogu ja da topim salo a da ne gubim na kilazi? Tipa odradim HIIT dodjem kuci,pojedem 30 grama proteina 80 grama UH(kvalitetnih) time kao nahranim misice,a salo se istopilo,i ne obnavlja se? Jel ovo moje razmisljanje tacno ili sam omasio opasno?