April 29, 2024, 05:03:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: listovi  (Pročitano 17254 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: listovi
« Odgovor #15 poslato: Mart 21, 2006, 08:26:35 posle podne »
Citat: Markoni
hehe ja listove nikada ne radim
...hahhahahahhahhahahahhahahah...pa da...program gvt.tdi i sdi ihdi i sl..podrzuamuvejau da u milsima odradis i to je to.....hahahhahahahah

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: listovi
« Odgovor #16 poslato: Mart 21, 2006, 08:33:06 posle podne »
ma ne , nego vec imam dobre listove zbog dugogodisnjeg igranja fudbala

ne diraj mi gvt , nemoj opet da zovem milosa da ti kaze sta misli o gvt-u hahahahahahaah

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: listovi
« Odgovor #17 poslato: Mart 21, 2006, 08:36:23 posle podne »
Citat: Markoni
ma ne , nego vec imam dobre listove zbog dugogodisnjeg igranja fudbala

ne diraj mi gvt , nemoj opet da zovem milosa da ti kaze sta misli o gvt-u hahahahahahaah
.....hahhahahhhahahah..ok..ok...bez ljutnje stari..nemas ti dobre listove...nego imas lose butine pa ti se to cini..to je uvek problem kod svih...koji ce mi kurac noge kada imam jake i onako...veruj mi..

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: listovi
« Odgovor #18 poslato: Mart 21, 2006, 09:25:15 posle podne »
pitaj stoleta on ce ti reci , sta god radim noge mi rastu , i radim ja sve po redu i noge naravno , i kazem ti ja sam bivsi fudbaler meni su noge

evo neka marko kaze da li su mi male butine ,danas smo bili zajedno u extreme gym-u  , i moram da napomenem njegov stajlingu koji odgovara stajlingu bruce lee-a

Van mreže UrosWasHere

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: listovi
« Odgovor #19 poslato: Mart 21, 2006, 11:03:16 posle podne »
E sto je ta genetika zaj*bana stvar. :)
Ja npr. listove u teretani sam radio mozda ukupno 10 puta za nekoliko godina treniranja, a mogu reci da imam jako dobre i jake listove. Dok recimo trapez ubijam svake nedelje i uhvati me jaka upala i prodje, ali nigde rasta...:(

Van mreže stole

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Re: listovi
« Odgovor #20 poslato: Mart 21, 2006, 11:35:32 posle podne »
Da pedjos nazalost to je istina, Murinjo ima odlicne listove i noge a radi ih ko pizda, a ja mucenik prutic.

Van mreže sempai

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 205
Re: listovi
« Odgovor #21 poslato: Mart 22, 2006, 07:56:48 pre podne »
Citat: pedjos
Citat: doktor83
da vidim da li sam dobro razuemo ovo sto si napisao:

Odredicu neku tezinu sa kojom recimo mogu da radim minut,a da pri kraju
tog minuta naravno vec skroz izmorim listove. I tako 5 puta recimo.
Jel dosta 5 minuta ... ili ?

Dobro je sto se listovi brzo oporavljaju,pa mogu da ih "mucim" :)
..STAVI TEZNU SA KOJOM M OZES DA URADIS UPRVOJ SERIJI 30 PONAVLJANJA POSLE SVKIH 30 PONAVLNJA TJ 30 SEC SMANJUJ KILAZU ZA ONOLIKO KOLIKO TI JE POTREBNO DA URADIS SLEDECIH 30 DOK NE DODJES DO NULE..BRATE..GORI


pretpostavljam da treba tako jednom da se uradi u toku treninga na kome se rade listovi kada je vec tako gadno?? ili mozda vise puta

Van mreže max_ns

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: listovi
« Odgovor #22 poslato: Mart 22, 2006, 08:50:55 pre podne »
Citat: UrosWasHere
E sto je ta genetika zaj*bana stvar. :)(

Slazem se naravno u potpunosti sa ovim..Ja naprimer dosta paznje poklanjam listovima i "zadovoljan sam". Mada uvek covek hoce vise i bolje zar ne? Uglavnom u teretanu gde ja idem postoji samo sprava sa stojece podizanje na prstima, tako da je to jedina vezba na kojoj mogu da radim listove(neracunajuci ono magarece dizanje i slicno...) :lol: Uglavnom ja ih radim 2x nedeljno u sledecem sistemu:
3 serije svaku radim do otkaza(znaci broj ponavljanja varira uglavnom od 15 do 8-9), pa nakon toga uradim opet 3 serije istog principa. A, nekad i vise...Pauze izmedju ponavljanja su mi oko 5-7 sekundi.  Cesto i menjam polozaj stopala...Primetio sam da "masa" u teretani inace slabo radi noge, pa i listove...ali kao sto Uros kaze ako nemas neku genetsku predispociju za listove tesko da ces postici ono sto zelis....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: listovi
« Odgovor #23 poslato: Mart 22, 2006, 11:43:01 pre podne »
Citat: stole
Da pedjos nazalost to je istina, Murinjo ima odlicne listove i noge a radi ih ko pizda, a ja mucenik prutic.
...gledaj...ja necu i nem mogu da se slozim sa teroijom da nego "ima"kako vi kazete dobre noge..pojma imati dobre noge je sirok..dobre noge moze da ima i zena...

ja sam mislio na uradjene nogu u okvirima sprta kojim se bavis,bavim,bavimo..

dakle3...NIKO NA OVOJ PALNETI PA NI MARKONI NEMA DOBRE NOGU U GRANICMA ONOGA STO AJ MISLIM A DA IH NE VEZBA..jer su noge veoma specifiacn misic i danas ti se na svim takmicenjima vidi na takmicari koji je uporan i koji radi kao konj jer su noge merilo dosta toga....

dakle..moze da psotiji laksi trening i tezi trening za noge..ali da ih ima....veruj da nema...

tu ensto onda ne stima..razumes...

Van mreže milovan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 323
Re: listovi
« Odgovor #24 poslato: Mart 22, 2006, 11:52:18 pre podne »
ja se kuci podizem na prste, stanem na neki prag ili stepenicu, , a nekad istrcim vamo uz tosin bunar uzbrdicom lagano na prstima, posle toga me listovi bas otkinu...
Putovanje od hiljadu milja pocinje jednim korakom........

Van mreže Spartacus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Re: listovi
« Odgovor #25 poslato: Mart 22, 2006, 01:23:58 posle podne »
[/quote]...gledaj...ja necu i nem mogu da se slozim sa teroijom da nego "ima"kako vi kazete dobre noge..pojma imati dobre noge je sirok..dobre noge moze da ima i zena...

ja sam mislio na uradjene nogu u okvirima sprta kojim se bavis,bavim,bavimo..
[/quote]

Slazem se s tobom pedja u potpunosti, meni mnoge cure govore da imam dobre noge, ali ne zato sto su misicave nego zato sto su prave, tj. nisu krive.
Dobre noge, sto pedja kaze su  veoma sirok pojam, a u okviru sporta kojim se ja bavim moje su veoma slabe i male.
Nos morituri te salutamus!!!

Zoka

  • Gost
Re: listovi
« Odgovor #26 poslato: Mart 22, 2006, 01:29:27 posle podne »
Ja imam mocne noge :) Svi mi kazu da izgledam ko sladoled.. na stapicu hehheheh

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: listovi
« Odgovor #27 poslato: Mart 22, 2006, 02:13:42 posle podne »

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: listovi
« Odgovor #28 poslato: Mart 22, 2006, 03:46:48 posle podne »
Pedja je u pravu, kao i obicno ...
Prva serija: tezina takva da se odradi 30ak ponavljanja, kratka pauza, pa opet serija od 30ak ponavljanja (s tim da se onda tezina sigurno mora prilagoditi, tj smanjiti da bi se odradilo tih 30 ponavljanja) ... Na kraju, ko prezivi pricace ;)

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: listovi
« Odgovor #29 poslato: Mart 22, 2006, 05:42:27 posle podne »
evo ja cu ti pricati u petak (valjda) :D