April 19, 2024, 10:03:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: HIIT  (Pročitano 37954 puta)

Van mreže DoN`GjOrGi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: HIIT
« Odgovor #15 poslato: Maj 03, 2008, 04:23:52 posle podne »
puls vi se nakaci samo kod HIT?
ja kad radim trening grudima puls mi je 150 i veci
Champion They`re Not Born They`re   CREATED

Van mreže hazard

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
  • Ohrid - Makedonija...
Odg: HIIT
« Odgovor #16 poslato: Maj 03, 2008, 05:28:31 posle podne »
pa to ti je normalno... ja na svaki trening, bilo HIIT bilo teretana.. nakacim puls u PM... ali trening je naporan.. 1 min MAX odmor..
Don't talk to me.. I'm dieting..
Ohrid - Makedonija

Van mreže zokicar8

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: HIIT
« Odgovor #17 poslato: Novembar 09, 2009, 04:52:03 pre podne »
mene zanima posto sam pocetnik i tek krecem sa kardio programom, kako to funkcionise sa pulsom, koji je broj optimalan, kako se meri, do koliko je kako neko rece "zona sagorevanja masti" ?? Takodje me zanima posto sam bas bas pocetnik, koliko vremena nedeljno da provedem na traci ili cemu vec i po koliko minuta?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: HIIT
« Odgovor #18 poslato: Novembar 09, 2009, 09:03:55 pre podne »
Optimalno za sagorevanje masti bi bio puls izmedju 120-135...Imas na nekim spravama merace,imas posebno da uzmes kao sat,a mozes i sam da izracunas...

Za pocetak kreni kardio 3 puta nedeljno,posto si tek pocetnik,nekih 15-20 min.Posle mozes da povecavas i da ubacis HIIT.
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ljoljo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: HIIT
« Odgovor #19 poslato: Novembar 17, 2009, 12:08:26 posle podne »
Jeli previše radit 2 hiita dnevno?Trenutni program treninga mi izgleda ovako:1dan radim u teretani i odmah nakon treninga sa tegovima odradim 20 min aerobnog laganog intenziteta.2dan radim hiit na prazan zeludac,taj dan ne idem u teretanu.sad moje pitanje bili ovaj drugi dan bilo previse radit 2hiita(1ujutro 1 navecer)?

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: HIIT
« Odgovor #20 poslato: Novembar 17, 2009, 10:09:43 posle podne »
Jeli previše radit 2 hiita dnevno?Trenutni program treninga mi izgleda ovako:1dan radim u teretani i odmah nakon treninga sa tegovima odradim 20 min aerobnog laganog intenziteta.2dan radim hiit na prazan zeludac,taj dan ne idem u teretanu.sad moje pitanje bili ovaj drugi dan bilo previse radit 2hiita(1ujutro 1 navecer)?

Koliko znam bilo bi dobro da HIT trening podijelis na dva puta po 20min u jednom danu.Znaci mozes ujutro i poslije treninga sa utezima.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: HIIT
« Odgovor #21 poslato: Novembar 17, 2009, 11:51:00 posle podne »
Jeli previše radit 2 hiita dnevno?

Moje misljenje je, da ako treninge podrzavas pravilnom ishranom i suplementacijom, nemas povrede..ne vidim razloga sto ne bi radio 2 HIT-a dnevno....Odavno sam citao jednu dobro objasnjenu studiju koju su radili Japanci u vez sistema 20 min trcanja - 20 min odmora - 20 min trcanja..i vrlo detaljno i sa cinjenicama su dokazali da je taj nacin bolji, nego odjednom trcati 40 minuta...Ukratko jer se metabolizam 2 puta ubrzava, a i tokom tih 20 min odmora on ne stigne sasvim da se vrati u normalu.

Van mreže ljoljo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: HIIT
« Odgovor #22 poslato: Novembar 17, 2009, 11:58:26 posle podne »
Jeli previše radit 2 hiita dnevno?

Moje misljenje je, da ako treninge podrzavas pravilnom ishranom i suplementacijom, nemas povrede..ne vidim razloga sto ne bi radio 2 HIT-a dnevno....Odavno sam citao jednu dobro objasnjenu studiju koju su radili Japanci u vez sistema 20 min trcanja - 20 min odmora - 20 min trcanja..i vrlo detaljno i sa cinjenicama su dokazali da je taj nacin bolji, nego odjednom trcati 40 minuta...Ukratko jer se metabolizam 2 puta ubrzava, a i tokom tih 20 min odmora on ne stigne sasvim da se vrati u normalu.
pametno sročeno.Mislim da bi mi 2 hiita dnevno poprilicno ubrzala metabolizam,a imam se vremena oporavit jer je razlika izmedu 2 hiita oko 9h.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: HIIT
« Odgovor #23 poslato: Novembar 18, 2009, 12:05:31 pre podne »
pametno sročeno.Mislim da bi mi 2 hiita dnevno poprilicno ubrzala metabolizam,a imam se vremena oporavit jer je razlika izmedu 2 hiita oko 9h.

Ako osetis neke lose posledice, a zelis da istrajes u naumu...mogao bi mozda jednom raditi HIT, a drugi put u toku dana lagano trcanje od 20-30 min...pa, kad se telo navikne na taj raspored trninga, ubacis i drugi HIT trening..

Van mreže ljoljo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: HIIT
« Odgovor #24 poslato: Novembar 18, 2009, 01:56:10 posle podne »
pametno sročeno.Mislim da bi mi 2 hiita dnevno poprilicno ubrzala metabolizam,a imam se vremena oporavit jer je razlika izmedu 2 hiita oko 9h.

Ako osetis neke lose posledice, a zelis da istrajes u naumu...mogao bi mozda jednom raditi HIT, a drugi put u toku dana lagano trcanje od 20-30 min...pa, kad se telo navikne na taj raspored trninga, ubacis i drugi HIT trening..
vidit cu za sad je sve ok tjelo mi se uspije oporavljati a i ne vidim da gubim na misicnoj masi,kod nas endomorfa da bi skinuli 1kg moramo krv povratiti :D

Van mreže kreki

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
  • ella sir
Odg: HIIT
« Odgovor #25 poslato: Decembar 25, 2009, 12:20:27 pre podne »
Šta ovdje nitko ne zna objasniti što je HIIT i kada i kako se izvodi?
potpis

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: HIIT
« Odgovor #26 poslato: Decembar 25, 2009, 08:40:20 pre podne »
Šta ovdje nitko ne zna objasniti što je HIIT i kada i kako se izvodi?
:D :D A sve ti lijepo pise na forumu.
Znaci HIT je kardio koji treniras npr. na biciklu 1min intenzivno, a 1-2 min srednjim tempom, ili tih 1-2 in gledas da ti otkucaji budu 125-135.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: HIIT
« Odgovor #27 poslato: Decembar 25, 2009, 09:22:11 pre podne »
Šta ovdje nitko ne zna objasniti što je HIIT i kada i kako se izvodi?
Niko... :D :D

Van mreže Džoni Kejdž

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
  • НС Шогун
Odg: HIIT
« Odgovor #28 poslato: Februar 12, 2010, 05:59:41 posle podne »
Cao nov sam na forumu
imam jedan zanimljiv predlog - ako vam standardni HIIT postane monoton, posto se ipak radi svaki dan, probajte da ga upraznjavate kroz sex. Bice vam i lepo i korisno a i garantujem da ce se svideti partnerki/partneru. ;)

planiram da krenem i hiit dva puta dnevno ako se uvece ne osecam previse umorno od posla. relativno sam mlad (25) i deluje mi da imam prilicno brz metabolizam, tj ne lepi mi se salo nigde sam na abdomen predelu. a volim junk food, necu da se lazem pa me interesuje da li 2x dnevni HIIT moze da sagori to malo viska kalorija od po koje cokoladice i parceta pizze?

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HIIT
« Odgovor #29 poslato: Februar 12, 2010, 06:16:11 posle podne »
Citat
nteresuje da li 2x dnevni HIIT moze da sagori to malo viska kalorija od po koje cokoladice i parceta pizze?

ne
a pvo oko secxa
svi mi to volimo ali na zalost to tako ne radi
jel ti ako mozes da "radis"25 min sa srcanim otkucaijima 130 -132 onda si ti fenonem i trebalo bi da se zapolis u kod sigredia jel on voli nastranosti