April 29, 2024, 05:36:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Monstruozan prekršaj na Hrvatskom reprezentativcu (PRELOM NOGE!!!)  (Pročitano 11451 puta)

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Monstruozan prekršaj na Hrvatskom reprezentativcu (PRELOM NOGE!!!)
« Odgovor #15 poslato: Februar 23, 2008, 10:39:20 posle podne »
Eduardo uspješno operiran, pukla samo fibula



U bolnici u Birminghamu operirana je lijeva noga Eduarda, hrvatskog nogometnog reprezentativca i napadača Arsenala. Stanje je bolje od očekivanog.

Naime, po riječima Eduardove supruge Andreje pukla je samo fibula, odnosno vanjska kost lijeve noge.

Stravična ozljeda Eduarda, Hrvatska bez najboljeg strijelca na Euru

- Liječnik je rekao kako je operacija prošla dobro, bez komplikacija. Eduardo će ostati još ovu noć u Birminghamu, a nakon toga će biti prebačen u London - rekla je Andreja.

Isto tako liječnici su u prvi mah rekli kako unutrašnjost lijeve noge nije oštećena, ali će se dodatne pretrage obaviti odmah čim Eduardo dođe u London, početkom sljedećeg tjedna.

Eduardo će morati nositi gips narednih šest tjedana, a potom će uslijediti rehabilitacija, još se sa sigurnošću ne može reći koliko duga. No, makar se nakon operacije ozljeda čini lakšom nego li je izgledala prilikom brutalnog starta Taylora, sigurno je kako Eduardo neće igrati na Europskom prvenstvu za Hrvatsku.  (ts)



Primorac: Operacija je bila uspješna

Vijesti su različite! Nakon što je dva sata ležao na operacijskom stolu, prema informacijama, koje smo dobili od Bore Primorca, Eduardo je operiran, a na sreću je pukla vanjska kost, koju je lakše liječiti od prijeloma unutrašnje kosti. Da je pukla unutrašnja kost karijera bi mu bila pod znakom pitanja:

- Doktor je kazao da su uspješno operirali vanjsku kost. Operirao ga je liječnik engleske reprezentacije, koji kaže da se nekoliko puta susretao s takvim ozljedama i da su nogometaši nakon pet, odnosno najviše šest mjeseci oporavka bili na terenu! Da je u pitanju unutarnja kost, teško bi zacijelila...

Eduardo da Silva će u Birminghamu ostati do nedjelje popodne, kada će ga autom prebaciti u London.

Nogometaši Arsenala, svi u šoku, ali ne zbog pogotka koji su dobili u sučevoj nadoknadi, već zbog Eduardove ozljede, sinoć su se vratili u London. Boro Primorac kaže da je vijest kako karijera Eduarda da Silve nije pod znakom pitanja “izmamila smiješak na Wengerovo lice”. I on je cijelo vrijeme bio u šoku, na njegov nagovor Eduardo da Silva je došao u Arsenal i tek što se “zalaufao”, dogodila mu se teška nesreća. Iako se nakon svega može nazrijeti i malo optimizma, doktor kaže:

- Ujutro ćemo više znati, sada možemo samo nagađati!� 

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Monstruozan prekršaj na Hrvatskom reprezentativcu (PRELOM NOGE!!!)
« Odgovor #16 poslato: Februar 24, 2008, 12:55:50 pre podne »
Uklonili su video klip sa youtube. Ostao je samo onaj sa slikama. Tamo je do sada bilo vise od 2000 komentara. Ja ovo ne razumem. Onako se startuje na coveka samo kada hoces da ga ubijes. Pa za ovo bi se i u ultimat fajtu dobio crveni karton.

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Monstruozan prekršaj na Hrvatskom reprezentativcu (PRELOM NOGE!!!)
« Odgovor #17 poslato: Februar 24, 2008, 03:57:36 posle podne »
Kada gledam ovo odma se sedim kada je Henriku Larsonu isto ovako otisla nogu brrrr da se najeziz.A za karton u MMA,dobio bi u PRIDE-u crveni :icon_biggrin:

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Monstruozan prekršaj na Hrvatskom reprezentativcu (PRELOM NOGE!!!)
« Odgovor #18 poslato: Februar 24, 2008, 09:31:04 posle podne »
jbt ovo je strasno...
al se nekad dobro jelo

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Monstruozan prekršaj na Hrvatskom reprezentativcu (PRELOM NOGE!!!)
« Odgovor #19 poslato: Februar 24, 2008, 10:53:13 posle podne »
nadam se da ce eduardo opet biti onaj stari.. a i cini se da i osljeda nije toliko velika da bi doslo do prekida karijere.....

a sta rec o onom monstrumu i idiotu... ja bi ga poslo na psiho vjestacenje uz obaveznu zabranu igranja nogometa jer mu ovo nije prvi put da pravi slicne prekrsaje...

Van mreže Bojan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 147
Odg: Monstruozan prekršaj na Hrvatskom reprezentativcu (PRELOM NOGE!!!)
« Odgovor #20 poslato: Februar 24, 2008, 11:58:06 posle podne »
Ja sam ubeđen da je start na Eduardu bio planiran pre utakmice. Bilo bi sumnje u slučajnost da se to dogodilo sredinom ili pred kraj utakmice (kada su ovakvi startovi češći zbog nervoze itd.). Ovako je na početku utakmice Taylor iskoristio prvu priliku koja mu se ukazala da startuje svom snagom na Eduarda. Verovatno je hteo da ga ''samo'' onesposobi za nastavak utakmice, pa se zato smejao i negodovao na dobijen crveni karton, jer nije znao šta je napravio.

Mada, ko zna da li Englezi to vraćaju Hrvatima za onu eliminaciju u kvalifikacijama za evropsko prvenstvo :) Zavera :muzička tema iz ''Zone sumraka'': :)
''Take no limitation as a limitation'' - Bruce Lee

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Monstruozan prekršaj na Hrvatskom reprezentativcu (PRELOM NOGE!!!)
« Odgovor #21 poslato: Februar 26, 2008, 12:38:30 pre podne »
Trener Birmingema kaze da Tejlor nije od onih fudbalera koji prave takve faulove, i da je Tejlor bio u neverici.
Mada sam i ja video kako se smesio posle faula.

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Monstruozan prekršaj na Hrvatskom reprezentativcu (PRELOM NOGE!!!)
« Odgovor #22 poslato: Februar 26, 2008, 01:50:37 pre podne »
Ja sam ubeđen da je start na Eduardu bio planiran pre utakmice.

Mada, ko zna da li Englezi to vraćaju Hrvatima za onu eliminaciju u kvalifikacijama za evropsko prvenstvo :) Zavera :muzička tema iz ''Zone sumraka'': :)


u tim mislima sam i ja bio mislim da je ovaj prekrsaj doso iz visih krugova mozda MI6