Maj 03, 2024, 06:36:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Koliko se zene boje tegova?  (Pročitano 171761 puta)

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #90 poslato: Novembar 24, 2008, 03:28:19 posle podne »
E ne pada mi na pamet da te pitam a sta ti je to palo na pamet ;)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #91 poslato: Novembar 24, 2008, 03:39:29 posle podne »
maznas ti nasta ja mislim, prisutno je to u teretanama...

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #92 poslato: Novembar 25, 2008, 12:15:04 posle podne »
maznas ti nasta ja mislim, prisutno je to u teretanama...
jeste jeste,svi smo mi pogodjeni

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #93 poslato: Novembar 25, 2008, 02:56:54 posle podne »
maznas ti nasta ja mislim, prisutno je to u teretanama...
jeste jeste,svi smo mi pogodjeni
pa ti jos i nisi, s obzirom da nisi zelena.... ;D

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #94 poslato: Novembar 26, 2008, 11:34:09 pre podne »
Ja sam zensko, meni treba crtati, polakooooooo sricati, jer nemam pojma o cemu pricate  ;D ???

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #95 poslato: Novembar 26, 2008, 05:26:41 posle podne »
joj....nemam pojma ni ja

Van mreže Branka07

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 5
  • :D
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #96 poslato: Januar 17, 2009, 10:29:33 posle podne »
Eto jos jedna zena koja voli tegove :D Moj cilj nije smrsati nego transformacija mog tjela. Rezultat je vec viden nakon 3 mjeseci. Ide polako nakon svih obaveze koje imam (studij, posao), ali stici cemo do kraja:D Ja stvarno uzivam u bolu :)

Nadam se, da cete razumjeti sto sam napisala jer sam slovenka a i jezik mi nije nesto vrlo poznat jest poznat a ne kao materni ::) :P

Lp
B

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #97 poslato: Januar 17, 2009, 10:50:02 posle podne »
Super ti je srpski.Bas pismeno!Imam jako dobru drugaricu Slovenku.Pozzz za zenu koja voli tegove!

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #98 poslato: Januar 19, 2009, 12:52:56 posle podne »
Eto jos jedna zena koja voli tegove :D Moj cilj nije smrsati nego transformacija mog tjela. Rezultat je vec viden nakon 3 mjeseci. Ide polako nakon svih obaveze koje imam (studij, posao), ali stici cemo do kraja:D Ja stvarno uzivam u bolu :)

Nadam se, da cete razumjeti sto sam napisala jer sam slovenka a i jezik mi nije nesto vrlo poznat jest poznat a ne kao materni ::) :P

Lp
B

Znaci, dobili smo jos jednu drugaricu u 'sado-mazo' fazonu ;) salim se malo ... Svaka cast, tako i treba, i jedino tako se i dolazi do rezultata. No pain-no gain :)
A sto se tice jezika... pa nisi ti izgleda videla Pedju kad se raspise, a u frci je sa vremenom, hahahahha

Usput, u ime foruma, dobro nam dosla.
I sve sto ti bude trebalo danas-sutra, don't hesitate to contact us ;)

Van mreže SONJA ILIC

  • VIP
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 71
  • OLYMPIA KRAGUJEVAC
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #99 poslato: Januar 21, 2009, 11:44:42 posle podne »
Evo drage moje, stize vam pojacanje i podrzavam vas u svemu.

I ja imam problema kod nas sa novim devojkama koje pocinju sa treninzima. Sve im je tesko, ne mogu ovo, ne mogu ono a ne bi ni misice da imaju a opet kazu, ''mi bi da izgledamo kao ti''.
Pa nismo ni mi terminatori ili ''sado mazo'' sto kaze Tanja ali treba da se radi malo

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #100 poslato: Januar 21, 2009, 11:59:00 posle podne »
Evo drage moje, stize vam pojacanje i podrzavam vas u svemu.

I ja imam problema kod nas sa novim devojkama koje pocinju sa treninzima. Sve im je tesko, ne mogu ovo, ne mogu ono a ne bi ni misice da imaju a opet kazu, ''mi bi da izgledamo kao ti''.
Pa nismo ni mi terminatori ili ''sado mazo'' sto kaze Tanja ali treba da se radi malo
ma sve same pekmeze.Ne znaju ni one onda zasto su u gym-u.Jos kad pocnu sve da zagledaju i da se tripuju kako su posle 2 treninga nabacile listove...Meni je bilo super kad je jedna devojka u gym-u rekla da nece ledja kao sto imam ja.Znala sam da sam postigla pravu stvar.Fora je i biti razlicit.

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #101 poslato: Januar 22, 2009, 10:31:37 pre podne »
Hahahha, te su mi najzesce... Posle mesec dana kazu "jao, rasirila sam se u ramenima (ili ledjima ili ..) hahahahha
Ili, kad mi pridju, kazu da hoce da izgledaju kao ja, i pri tome (naravno) ja moram da ih onda pocnem trenirati (sto onda u prevodu znaci da 'miniram' svoj sopstveni trening), bukvalno moram stajati kraj njih i govoriti "hajde sad podigni ruku ovako ili onako", one odradjuju tacno odredjeni broj ponavljanja i ni malo se ne trude da pokusaju izvuci jos jedno ponavljanje (kao da je sve po tacno odredjenoj formuli: 15 ponavljanja i tacka), odlaze na trening samo ako im ja kazem da trebaju doci. Podnesem ja to nekako, jer svakako mora proci neki period ucenja osnova. No, onog trenutka kad ih pustim, u smislu "mozete dalje same, ja cu vas pratiti sta i kako radite, savetovati vas, korigovati greskice itd" dodju mozda jos na trening dva, i gotovo :)

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #102 poslato: Januar 22, 2009, 12:46:08 posle podne »
Tanja,nisam primetila da ima tvoje teme,mislim tvojih fotografija?

Van mreže Branka07

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 5
  • :D
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #103 poslato: Januar 22, 2009, 11:26:30 posle podne »

Znaci, dobili smo jos jednu drugaricu u 'sado-mazo' fazonu ;) salim se malo ... Svaka cast, tako i treba, i jedino tako se i dolazi do rezultata. No pain-no gain :)
A sto se tice jezika... pa nisi ti izgleda videla Pedju kad se raspise, a u frci je sa vremenom, hahahahha

Usput, u ime foruma, dobro nam dosla.
I sve sto ti bude trebalo danas-sutra, don't hesitate to contact us ;)

Pa nije baš sado mazo :P, ako uzivas. Ja nemam problema sa  tim ocu ici ili necu. Pogotovo sam u gym previse, svi mi kazu da sam luda. Ja imam treninge 6 puta u tjednu ako imam vremena i 7 puta, ako bi imala jos vremena mogla bi ici 2 puta u danju, ali na zalost ili srecu nemam tog vremena. Pogotovo ponekad i neznam što bih radila, jer sam več sve uradila :D, sto sam imala u planu.

Evo nesto malo pocela sam sa 101.7kg  i 170cm u novembru, sad u pocetku januarja sam imala 90kg, izgubila oko butine 4-5cm oko pasa 4 cm i oko "bokov" neznam dali je tacan prijevod "hips" 6-7cm.  Prvi cilj mi jest smrsaviti do 80kg, ako ce ici, kako ide, cu stici ovo sigurno do jula možda i maja, vidjet cemo.  Imam problema sa nogama, tako, da sad radim 2x u tjednu noge, jer je lazje gubit MM nego Fat, pa cu vidjet kraj mjeseca kako je stanje pa onda odluciti, kako naprijed. Imam vrijemena pa onda eksperimentiram sa treningom.

Pa jos nesto o Pedji, videla sam ja, kad se on raspise treba ti pogotovo sat vremena, da procitas stvar do kraja. :D


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koliko se zene boje tegova?
« Odgovor #104 poslato: Januar 23, 2009, 12:32:46 posle podne »
Citat
Pa jos nesto o Pedji, videla sam ja, kad se on raspise treba ti pogotovo sat vremena, da procitas stvar do kraja.

 ;D ;D ;D..sta cu..takav sam po celom telu  :D :D :D

bajdvej
dobro dosla na forum