Maj 10, 2024, 05:44:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.114 poruka u 18.752 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Ostoja92
X3MShop banner

Autor Tema: EVROLIGA: Partizan poražen  (Pročitano 2135 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
EVROLIGA: Partizan poražen
« poslato: April 10, 2008, 12:02:10 pre podne »
EVROLIGA: Crno-bijeli poraženi u Vitoriji, TAU i CSKA na Fajnal-foru

Partizan nije uspio



Koašarkaši Partizana nijesu uspjeli da se plasiraju na Fajnal-for Evrolige pošto su u "majstorici" poraženi od Tau Keramike  sa 85:68.

"Crno-bijeli" su se držali do sredine druge četvrtine kada je domaća ekipa napravila prvu osjetniju prednost, ali su izabranici Duška Vujoševića ipak prišli na 38:32 na poluvremenu.
Međutim, uslijedio je novi niz grešaka, kao i tendenciozno suđenje Picilkasa, Zavlanosa i Turčina Sahina, koji su desetkovali centarsku liniju Partizana. Opterećeni ličnim greškama Peković i Vraneš bili su onemogućeni da igraju ofanzivno, što je Špancima omogućilo da odu na 10, a zatim i 15 poena prednosti.

I pored ovog poraza Partizan je napravio ogroman uspjeh u ovogodišnjoj Evroligi. Mladi igrači "crno-bijelih" zapanjili su Evropu plasmanom u “Top 16”, a zatim eliminacijom aktuelnog šampiona Panatinaikosa iz četvrtfinala Evrolige. Ipak, krajnja stanica bila je Vitorija čiji su internacionalci bolje podnijeli pritisak važnosti utakmice.
Najefikasniji u redovima Partizana bili su Tripković sa 16, kao i Tepić i Veličković sa po 14 poena. Kod Tau Keramike dvocifren učinak imali su Majkl sa 19, Spliter sa 18, Rakočević sa 15 i Teletović sa 10 poena.

Košarkaši CSKA su drugi učesnici Fajnal-fora Evrolige. "Armejci" nijesu dozvolili iznenađenje u trećoj utakmici četvrtfinala protiv Olimpijakosa i pridružili su se Montepaskiju koji je prvi obezbijedio učešće na završnom turniru u Madridu.
U ubjedljivoj pobjedi Moskovljana nad Olimpijakosom, koja nijednog trenutka nije dolazila u pitanje, najefikasniji su bili Šiškauskas sa 24, Smodiš sa 13 i Papalukas sa 12 poena. U ekipi iz Pireja dvocifren učinak je imao samo Vasilopulos sa 17 poena.

Izvor: www.arenacg.net
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: EVROLIGA: Partizan poražen
« Odgovor #1 poslato: April 10, 2008, 12:15:52 pre podne »
Onakvu kradju odavno nisam gledao :evil:

Stoka iz "Evrope" nas j..e dje stigne i kako stigne...Pun mi je vise k...c ovakog ophodjenja :evil:

Nasim momcima svaka cast,nije mala stvar biti medju 8 najboljih timova u Evropi...BRAVO MAJSTORI!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: EVROLIGA: Partizan poražen
« Odgovor #2 poslato: April 10, 2008, 01:10:33 pre podne »
Onakvo sudjenje ja skoro nisam video...pa, cak ni nasim timovima. To sve treba u tunelu  ;tsak;

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: EVROLIGA: Partizan poražen
« Odgovor #3 poslato: April 10, 2008, 03:08:54 pre podne »
bacam kletve na sudijinu djecu :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: EVROLIGA: Partizan poražen
« Odgovor #4 poslato: April 10, 2008, 03:27:58 pre podne »
Stoka iz "Evrope" nas j..e dje stigne i kako stigne...Pun mi je vise k...c ovakog ophodjenja :evil:

Sale je ljut kao ris! Ali bogami sa pravom, steta za ove sjajne momke, ali vjerujem da ako ostanu na okupu i da se u Partizanu nastavi sa pravim radom kao sto to cine vec jako dugo, povratak na krov Evrope nije dalek!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: EVROLIGA: Partizan poražen
« Odgovor #5 poslato: April 10, 2008, 05:32:43 pre podne »
Ja sam zvezdas, i utakmicu sam poceo da gledam dosta hladnokrvno. Ali kako je vreme odmicalo... Ovo su nule, stoka. Svuda nas je.u.  Silom nas isteruju iz svih takmicenja. Nebi me cudilo da sad Novaku Djokovicu budu trazili da promeni drzavljanstvo ako hoce da igra tenis i dalje.

Stoka iz "Evrope" nas j..e dje stigne i kako stigne...Pun mi je vise k...c ovakog ophodjenja :evil:

Sale je ljut kao ris! Ali bogami sa pravom, steta za ove sjajne momke, ali vjerujem da ako ostanu na okupu i da se u Partizanu nastavi sa pravim radom kao sto to cine vec jako dugo, povratak na krov Evrope nije dalek!

Da oce ko sto nece... Od cega ce ziveti klub ako ne prodaju bar dva-tri dobra igraca. Nazalost, tako je.
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: EVROLIGA: Partizan poražen
« Odgovor #6 poslato: April 10, 2008, 10:28:27 pre podne »
Tuzno . Partizan nije toliko ojacao da se nosi  i sa sudijskim greskama kao giganti poput CSKA Macabi i sl.
Ovi momci su postigli veliki uspeh to je definitivno . A i najveci problem je sto nemaju vremena da ostanu duze jedni sa drugima . Cuo sam da Pekovic vec pregovara sa Panatom . Palasio je mogao bolje da odigra .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow