Maj 16, 2024, 01:15:32 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.140 poruka u 18.753 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Aj vi meni malo da pomognote :)  (Pročitano 18779 puta)

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #45 poslato: April 15, 2006, 07:23:00 pre podne »
Citat: laracroft
mi se u bg samo slazemo da su dzipovi dobri,a ti si ga pomenuo u opciji...:)ja sam neodlucna kad bi imala para kupila bi bar 4zivotne zelje....ovako koliko para toliko muzike.

ja zivim u centru i nisu mi potrebna,inace imam vectru 1996,jos uvek moze 130km da dogura,iz nemacke uvezen,a muziku sam ja budzila:/hehe kad zensko pocne u kolima....


Samo 130?? Hmmm... 8O  8O

Zoka

  • Gost
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #46 poslato: April 15, 2006, 07:23:20 pre podne »
ma jesam pomenuo dzipa ali rav 4 sa 2 vrata, mislim da je oko 4 m... ovo drugo je strava... veliko brate :)

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #47 poslato: April 15, 2006, 07:27:58 pre podne »
Toyota rav 4 je kulturni gradski dzip..  a ne monstrum koji trosi 20 litara :)
Zna Papageno sta valja ;)

Van mreže milan45

  • Član
  • *
  • Poruke: 40
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #48 poslato: April 15, 2006, 03:36:32 posle podne »
polovan - nikad neznas ko ga je vozio i kako! pa neka je star samo 2 godine.
a novo je novo ti si prvi  kako ga budes ti cuvao takav ce i biti.
ja sam sebi kupio nov i jako sam zadovoljan jer novo je novo

laracroft

  • Gost
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #49 poslato: April 15, 2006, 11:15:34 posle podne »
zavisi da l i imas da biras,nemaju svi para bas za novi auto a govorimo o cenama od 10.000eu pa nadalje....

p.s samo 130 ?pa za 1,6motor benzinac nije los,a i ne zarim se na velike brzine,smara to,mene je cela cimka oko kola smorila nakon dve godine i vrlo uzivam kao suvozac...da ne mislim,voze ko budale po gradu,izgubis zivce

sada su se sa  polovnim toliko usemili da stvarno dovoze iz nemacke super ocuvana,tmao je servis toliko skup,placa se na sat plus deo ako treba da se zameni popravi dodatno da se njima vise isplati da na kredu ili kupe nov,pritom su njihovi putevi extra ne drnda se ko kod nas.italija je vec rizicnijia,nemam poverenja bas u kola dovezena odatle.mnogo je kradenih

Zoka

  • Gost
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #50 poslato: April 16, 2006, 07:53:26 pre podne »
E da ja malo dam savjet sto se tice polovnih vozila koja se dovoze iz Njemacke ili od nekud drugo...
Posto radim tamo gdje radim malo sam upoznat sa tim...
LJUDI CETVORO OCI OTVORITE KAD KUPUJETE TAKAV AUTO.
Sve provjerite, da vam se ne bi desilo ono sto se sve cesce desava, tj. da vas na nekoj granici zausteve i uzmu vam auto, posto je ukraden!!!

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #51 poslato: April 16, 2006, 07:59:19 pre podne »
Laracroft.. benzin 1.6 vectra (bilo stara bilo nova - nebitno) mora moci preko 130.. znaci sigurno moze nekih 15-ak banki samo sto ti nisi toliko vozila to je druga stvar.. ako moze golf 2 obicni dizel 1.6 od mog prijatelja 135.. ako moze golf 2 od mog brata 1.6 GTD 155.. moze i tvoja vectra :) believe me :)
BUT DONT TRY THIS AT HOME - ON THE ROAD :)

laracroft

  • Gost
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #52 poslato: April 16, 2006, 09:08:22 pre podne »
istina,ali su oni tako prefigani da brojeve na sasiji mot. i na vozacevoj strani izmene da se poklope sa papirima,no onda lepo busom iili avionom preko grane a oovde se voziz:)

ifbbpro,u pravu si pitah caleta posto su moji roditelj innace ludi vozaci koji su izjavili da mene i batu nisu imali isli bi mna reli trke:)

moze preko,150kad su isli do novog sada i jos je gas mogao da se spusti ali nisu hteli,mada  zavisi i kako odrzavas kola,sto je auto stariji teze mu je da razvije tu brzinu,ljudi menjaju i paze na svaku sitnicu,de bre moji promenili filtere i brisace,i casicu za amortizere za toliko godina,...naravno i gume,ali nista specijalno.


kad bi ja birala novi sad....iskreno honda accord mi je extrea,ja volim malo veca stabilnija kola i svidjaju mi se i ove sportske mazdice,bas su sminkeraja ali ne znam koliko su kvalitetne?

Van mreže Mladen

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 197
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #53 poslato: April 16, 2006, 09:21:52 pre podne »
I vise nego kvalitetne su...

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #54 poslato: April 17, 2006, 12:34:09 posle podne »
Citat: laracroft
sta te briga delove ima da kupis na trafici koliko su dzabe,nego kako podnosis poplavu?posto yugo kad u;leti u vodu mislis da radi na baterije,smao stane....:)

Ma delove prave Kinezi, krsh, paktnovi za kocnice 200 din., a traju 2 nedelje :D
A kad uletis u vodu, pa ako je malo plice onda samo stuca...
A kad uletis u duboko, onda obujes gumene ribarske cizme, izguras ga na ostrvo, e sad ako imas onaj sprej za susenje, onda naprskas po kablovima.. Ako nemas, onda novinu i upaljac i polako prigrejes kablove i za 15 minuta si on the road...

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #55 poslato: April 17, 2006, 12:39:57 posle podne »
Citat: sasacg
Nije 130ks ,nego ovaj novi 2.0TDI od 140ks.Pomenuti TDI motori imaju najveci obrtni moment od 1900-2500 o/min,tako da voznja preko 4000 o/min nema nikakvog smisla vec samo steti motoru.Imam dobrog ortaka mehanicara koji je popravio desetine takvih motora upravo iz tog razloga
Pazi nikad nisam vozio TDI, i nisam nesto u toku sa novim trendovima, jer nemam ppara ni da sipam plin u Yuga tako da...
E da znas da ne moze imati veci obrtni moment na 2500 nego na 5000 NIKAD... A sto se tice voznje, menjanje na 4000 obrtaja je super, kako si i sam rekao da obrtni moment solidno vata na 1900, znaci da ako ima 5 brzina i kad promenis brzinu sa 4000, obrtaji bi trebali da padnu na malo iznad 1000... Znaci sto se tice ubrzavanja slobodno ga mozes terati do crvenog... A na otvorenom putu, za odrzavanje brzine nema smisla 4000obrt. Ko bi to radio?

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #56 poslato: April 17, 2006, 12:43:31 posle podne »
Citat: IFBBPro
Laracroft.. benzin 1.6 vectra (bilo stara bilo nova - nebitno) mora moci preko 130.. znaci sigurno moze nekih 15-ak banki samo sto ti nisi toliko vozila to je druga stvar.. ako moze golf 2 obicni dizel 1.6 od mog prijatelja 135.. ako moze golf 2 od mog brata 1.6 GTD 155.. moze i tvoja vectra :) believe me :)
BUT DONT TRY THIS AT HOME - ON THE ROAD :)

Maz brzina zavisi najvise od menjaca... A ta vekta ima jako slaqb motor (znam da oba 2000 kuba ima oko 100 konja), tako da je taj motor napravljen da bude dugotrajan... E sad zavisi od servisa i odrzavanja motora... Tj ako fabricki ima 80 konja, mozda sada ima 60...
P.S. Ja sam Yuga terao 150 na auto putu Bg-Nis. Zaleteo sam ga od Smedereva do Soko banje :wink:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.309
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #57 poslato: April 17, 2006, 12:58:24 posle podne »
FIAT TIPO -SEDICI VALVE.......130  KW...2000 ccm....

KADA SMO SE VRACALI IZ GRCKE I OSTAVIO SAM AUTO U KRUSEVCU....

KRENUO SAM IZ KRUSEVCA U 02.15 NOCU A U BACKU PALANKU SAM DOSAO U 04.45........HAHHAHHAHAH..PA VI RACUNAJTE......

MALI VISE TROSI...ALI.......MUNJA NEBASKA..PRANGIJA....

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #58 poslato: April 17, 2006, 03:10:08 posle podne »
Rasho,nikad nisi vodio dizelasa sa turbinom a solis mi pamet.Prijatelju pitaj nekog ko se razume u motore gde je najveci obrtni moment TDI i slicnim motorima-od 1750-2000 obrtaja a ne na 5000,i pitaj da li je pametno da ga teras u crveno koje ovim motorima pocinje vec na 4600-4700 o/min
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Re: Aj vi meni malo da pomognote :)
« Odgovor #59 poslato: April 17, 2006, 03:12:53 posle podne »
Ja sam tek 06.04. ove godine položila vozački. I eto, kupila sam renoa 5 iz 90-te (1600E). Još ne baratam sa terminologijom, ali su mi savetovali da kupim neki stariji auto da se naviknem da osluškujem zvuke i ako lupim branik da ne moram da platim bogatstvo da ga promene. Sasvim sam zadovoljna. Savrsen je! U stvari zaljubila sam se u njega čim sam ga videla  :D al to ne smem da kažem dragom da ne bude ljubomoran  :D