Jun 10, 2024, 08:24:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: OVEREEM: Ubicu Filipovica!  (Pročitano 25729 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« poslato: Jun 12, 2008, 03:27:23 posle podne »
Poznati holandski borac Alistair Overeem nakon karijere u PRIDE-u nastavlja da se bori za DREAM. Kao sto sam kaze za Sherdog spreman je za svakoga, i 135 kg teski Korejanac Lee Tae Hyun s kojim treba da se bori za par dana, po njegovim rijecima, mu nece predstavljati problem, ne muce ga povrede i siguran je da se ranije kritike na njegovu fizicku nespremnost vise nece desavati jer je pogotovo dobro radio na tom aspektu svoje borbe...

Alistair Overeem:
"Radujem se borbi sa bilo kim! Lee je veliki momak i tezi od mene 25 kg, ali nakon sest mjeseci treninga spreman sam za bilo koga, makar bio i 50 kg tezi od mene! Spreman sam da ubijem bilo koga!

Prvi na listi zelja potencijalnih protivnika Alistara je i hrvatski superstar Mirko Filipovic. Vezano za njega je i sledeci Overeemov komentar za Sherdog:

"Mirku je dvaput ponudjeno da se bori sa mnom i oba puta me izbjegao. Upravo zato cu u nedjelju nakon sto zavrsim sa Korejancem uzeti mikrofon i izazvati ga!."
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže malojaci

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #1 poslato: Jun 12, 2008, 04:42:09 posle podne »
Bar mu ne fali samouvjerenosti.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #2 poslato: Jun 13, 2008, 01:24:02 pre podne »
Mirko uzvraća udarac

Nedugo nakon što je nizozemski borac Alistair Overeem optužio Mirka Filipovića da je u dva navrata izbjegao borbu protiv njega, na svojim službenim stranicam oglasio se i sam Cro Cop:
 
"Nikada mi nije ponuđena borba protiv Overeema. Veselim se novim teškašima u mojoj matičnoj organizaciji DREAM. S obzirom da je i Alistair potpisao za njih, očekujem službeni poziv organizatora za tu borbu".
Detaljnije: http://www.mma-id.com/

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #3 poslato: Jun 13, 2008, 01:26:14 pre podne »
verujem da ce mu mirko objasniti par stvari :)
al se nekad dobro jelo

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #4 poslato: Jun 13, 2008, 02:29:40 pre podne »
verujem da ce mu mirko objasniti par stvari :)

SLAZEM SE... POGOTOVA DA NIJE PRISTOJNO DRUGE PROZIVAT I LAGAT....

Van mreže TOMI09

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 155
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #5 poslato: Jun 13, 2008, 09:33:13 pre podne »
MISLIM DA MIRKO NECE VISE NIKOME NISTA POKAZAT....i da je tija pokazivat  i dokazivat borija bi se s fedorom, ili minotaurom a ne s nekim trecerazrednim borcima,,,

Spartak

  • Gost
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #6 poslato: Jun 13, 2008, 10:28:17 pre podne »
MISLIM DA MIRKO NECE VISE NIKOME NISTA POKAZAT....i da je tija pokazivat  i dokazivat borija bi se s fedorom, ili minotaurom a ne s nekim trecerazrednim borcima,,,
ne kaki

Van mreže TOMI09

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 155
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #7 poslato: Jun 13, 2008, 10:35:27 pre podne »
MISLIM DA MIRKO NECE VISE NIKOME NISTA POKAZAT....i da je tija pokazivat  i dokazivat borija bi se s fedorom, ili minotaurom a ne s nekim trecerazrednim borcima,,,
ne kaki

ne kakim nego sam realan,,,tako stavri stoje

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #8 poslato: Jun 13, 2008, 10:38:19 pre podne »
Mislim da je mirkovo vreme proslo dolaze mladji i jaci borci bolje za njega da se povuce dok je vreme

Van mreže TOMI09

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 155
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #9 poslato: Jun 13, 2008, 10:41:58 pre podne »
Mislim da je mirkovo vreme proslo dolaze mladji i jaci borci bolje za njega da se povuce dok je vreme

mladi  nabrijani i vrhunski potkovani u svim poljima u stand upu u parteru, i sto je najbitnije željni pobjeda ...

Van mreže Milovan Ilic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 380
  • www.sculptorgym.com
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #10 poslato: Jun 13, 2008, 12:23:16 posle podne »
To je normalno uvek ima jacih i boljih samo je pitanje kad ce se pojaviti

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #11 poslato: Jun 13, 2008, 12:31:58 posle podne »
Mislim da je mirkovo vreme proslo dolaze mladji i jaci borci bolje za njega da se povuce dok je vreme

mladi  nabrijani i vrhunski potkovani u svim poljima u stand upu u parteru, i sto je najbitnije željni pobjeda ...

izgleda da si ti ovdje najpotkovaniji....

Van mreže TOMI09

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 155
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #12 poslato: Jun 13, 2008, 12:50:03 posle podne »
Mislim da je mirkovo vreme proslo dolaze mladji i jaci borci bolje za njega da se povuce dok je vreme

mladi  nabrijani i vrhunski potkovani u svim poljima u stand upu u parteru, i sto je najbitnije željni pobjeda ...

izgleda da si ti ovdje najpotkovaniji....
vidin ti po avataru kako razmisljas a i nicku,,,iskljuci osjecaje i budi realan,,,u biti zaboli me za mirka da mu se bori nebi izbjegava meceve i bir lakse suparnike njegovo vrime je davno proslo,,,,toliko o mene na ovu temu,,,

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #13 poslato: Jun 13, 2008, 02:15:04 posle podne »
Mislim da je mirkovo vreme proslo dolaze mladji i jaci borci bolje za njega da se povuce dok je vreme

mladi  nabrijani i vrhunski potkovani u svim poljima u stand upu u parteru, i sto je najbitnije željni pobjeda ...

izgleda da si ti ovdje najpotkovaniji....
vidin ti po avataru kako razmisljas a i nicku,,,iskljuci osjecaje i budi realan,,,u biti zaboli me za mirka da mu se bori nebi izbjegava meceve i bir lakse suparnike njegovo vrime je davno proslo,,,,toliko o mene na ovu temu,,,

pa ti si super sportas dokazi se tim necim... nemoj samo pljuvat po ostalim...reci samo s kim se to on odbio borit??? ulazio je u ringove s protivnicima s kojima niko do tada nije smijo uc i pobjedjivo... mislim da on nema koga u onoj organizaciji ni izbirat kad su svi za klasu nizi borci od njega...

a ako slabo vidis ima njevov odgovor gore na pocetku pa procitaj i izvlaci zakljucke....
« Poslednja izmena: Jun 13, 2008, 02:17:38 posle podne ATJ LUCKO™ »

Van mreže TOMI09

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 155
Odg: OVEREEM: Ubicu Filipovica!
« Odgovor #14 poslato: Jun 13, 2008, 04:22:02 posle podne »
niti sam super sportas niti je to moj zivotni izbor ja sam samo rekreativac moj posao i karijera usmjereni u totalno drugom smjeru vise k  intelektualnom radu,,,
a i da nisu ko si ti da ja tebi nesto moram dokazivat,,,
niti sam pljuvao niti osporavao njegov uspjeh samo mislim da se vise nece ponovit iz raloga kojeg je naveo ilic...i to je sasvim ocito ako si ti zaljubljen u njega i njegove borbe  to je tvoja stvar ja sam totalno objektivan,,,,
btw zakljucke sam izvukao iz zadnjih par borbi a ne iz intervjua i izjava  jer se je i prije gonzage bahatio na isti nacin i zavrsio kako je zavrsio,,,