Maj 04, 2024, 06:06:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: Ketogena dijeta  (Pročitano 1122729 puta)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1545 poslato: April 22, 2011, 06:31:05 posle podne »
jeste odgovoreno 1000 puta
najbolje omega 3
badem lesnik orah
laneno ulje
koje zumance ujutru...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1546 poslato: April 22, 2011, 06:57:11 posle podne »
Eh, vidis i ja sam citao po stranim forumima (posebno na Bodybuilding.com) i tamo jedu fkt svasta. Moze li mi neko reci, ili mozda ima neka lista hrana koja bi bila idealna za ketogenu dijetu?

Evo sefe, odmah. Vrv nisi mogao da okrenes trecu stranu ove teme.

Van mreže Nebo

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1547 poslato: April 23, 2011, 12:26:11 posle podne »
Eh, vidis i ja sam citao po stranim forumima (posebno na Bodybuilding.com) i tamo jedu fkt svasta. Moze li mi neko reci, ili mozda ima neka lista hrana koja bi bila idealna za ketogenu dijetu?

Evo sefe, odmah. Vrv nisi mogao da okrenes trecu stranu ove teme.

Izvini, mora da se nismo razumjeli. Na trecoj strani je dnevni plan ishrane gospodina Petrovica. Ja sam pitao za listu hrane ( znaci listu namirnica) koje bi bile idealne za ketogenu dijetu.

ps. Ne znam zasto su svi mrzovoljni i satiricni na forumu? jete li gladni? pojedite nesto pobogu, ne morate odma grist. dosao sam na temu s namjerom da se informiram zato jer ne znam, da znam nebi postavljao pitanja dzizas get af d notorijas

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1548 poslato: April 23, 2011, 12:27:53 posle podne »
ti treba da naucis osvnovne stvari  u vezi bb ishrane
i krenes polako da citas
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/board,7.0.html

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1549 poslato: April 23, 2011, 03:30:21 posle podne »
Eh, vidis i ja sam citao po stranim forumima (posebno na Bodybuilding.com) i tamo jedu fkt svasta. Moze li mi neko reci, ili mozda ima neka lista hrana koja bi bila idealna za ketogenu dijetu?

Evo sefe, odmah. Vrv nisi mogao da okrenes trecu stranu ove teme.

Izvini, mora da se nismo razumjeli. Na trecoj strani je dnevni plan ishrane gospodina Petrovica. Ja sam pitao za listu hrane ( znaci listu namirnica) koje bi bile idealne za ketogenu dijetu.

ps. Ne znam zasto su svi mrzovoljni i satiricni na forumu? jete li gladni? pojedite nesto pobogu, ne morate odma grist. dosao sam na temu s namjerom da se informiram zato jer ne znam, da znam nebi postavljao pitanja dzizas get af d notorijas

E ako ti se "ne da listat", onda je u redu... Vrv su ostali ludi sto su presli sve strane.
Ketogena dijeta je dijeta gde sve mora da se radi tacno po propisu, i moras sve da procitas da bi mogao da sastavis adekvatan plan.

Van mreže Nebo

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1550 poslato: April 26, 2011, 04:47:50 posle podne »
Uredu je, hvala ti puno, prelistao sam vecinu stranica, educirao sam se i od jucer se drzim dijete =)

Eh jedno pitanje. Posto sam inace poguzija, i treba mi nesto slatko ili nesto nalik na slatko svaka tri cetri dana, nasao sam recept za jedan kolacic. po meni je keto, al me zanima sta iskusniji imaju rec na to. Dakle sastojci su :

50g badema ( naravno, ja ih stavim u blender dok ne dobijem nesto kao brasno :D )
kasika i po kikiriki maslaca
doza od 25g whey proteina
2 bijelanca

znaci ovo iznad se umjesa i ispece i dobije se ukusan kolacic. da li je ovo keto?
« Poslednja izmena: April 26, 2011, 04:59:58 posle podne Nebo »

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1551 poslato: April 26, 2011, 08:50:16 posle podne »
Pogledaj prvu stranu ove teme - onda pogledaj sastav kikiriki maslaca i videces da li je to keto  ;)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1552 poslato: April 26, 2011, 08:57:02 posle podne »
moraju se uositi sve masti na keto.Ne valja i prezderavanje sa oemga 3 a kamoli sa omega 6 i 9,cak ja pokazano da prevelik unos omega 6 i 9 ima za posledicu manju osetljivost celija na tiroidne hormone.Znaci prava rec je mera.Potreben su i zasicene i nezasicene masti. ako unosite 100gr masti,gledajte da 30% budu omega 3 IDEALNO a ostalih 70% ostalo tj omega 6,9 pa slobodno i ensto sitno iz junk masti.Moze se proci i na slanini,ali ne znam sto bi neko to sebi radio.Ja na keto jednom nedeljno imam tako neki fat-junk obrok tipa virsle,cisto zbog ukusa a ne idem na 2%bf tako da necu nista sjebati time.

Kikiriki nije bas najsrecnije resenje za keto kao prvo jer je jaako cest alergen,a i ima nesto UH koji nisu bas vlakna.Bolja opcija bademi,lesnici
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Nebo

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1553 poslato: April 26, 2011, 09:34:33 posle podne »
Naravno da kikiriki nije najbolja opcija, al trebalo mi je nesto da fino poveze ostale komponente :D

Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1554 poslato: April 30, 2011, 10:02:13 pre podne »
Pitanje za žene koje su bile na ketou: koliko ste izgubile u obimu grudi? Znam da ne mogu da uticem na to i da ce otici dosta jer je to salo, ali ne bih da mi ode vise od 10 santima! :D

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1555 poslato: April 30, 2011, 11:11:31 posle podne »
Nesto vise o Keto dijeti ..... imate tri videa od po pola sata ..... extra materijal

http://journal.crossfit.com/2010/04/insulin-body-weight-and-energy-production.tpl

P.S. I sam sam na keto vec evo 6 nedelja ..... i ..... osecam se fantastisno a posle tri godine moji trbusnjaci se ponovo vide ..... snage naravno imam manje to je jedina stvar koja nekome moze da zasmeta ... meni ni malo, ego sam odavno ostavio kuci i ne nosim ga u teretanu ....

I ja blesav postavljam ovo a mozda je vec bilo ..... no sta sad :)
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1556 poslato: April 30, 2011, 11:22:14 posle podne »
Ali sto kaze ona stara Srpska narodna "bez slika kao da nije ni bilo" .... evo par komada od pre par dana ......

Smesno ... naravno , ali ne zaboravite deco da sam ja stariji cika i treniram samo zbog komsinica :) .... cak sam stariji i od Generala :)  (da i to je moguce)  .......

od supplemenata koristim samo Prostar od Ultimata posle treninga .... gomilu Omega3 u toku dana i to je to .....
« Poslednja izmena: April 30, 2011, 11:28:50 posle podne MR.BIG »
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1557 poslato: Maj 01, 2011, 05:08:37 pre podne »
mr deko skidam kapu :)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže baki0707

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1558 poslato: Maj 01, 2011, 09:40:27 pre podne »
čuj smesno,pa vecina nas bi zelela ovakav izgled,odlican gornji deo

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ketogena dijeta
« Odgovor #1559 poslato: Maj 01, 2011, 01:10:03 posle podne »
A taman sam hteo da se slikam danas da bi mogao da dobijem savete, sad si mi nabio komplekse smrc smrc :(
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti